اساسینز کرید والهالا دومین بازی بزرگ تاریخ یوبی‌سافت است

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
بازی Assassins Creed Valhalla

اساسینز کرید والهالا برای یوبی‌سافت بسیار پولساز بوده است. به این دلیل که این بازی دومین نمونه از نظر فروش در تاریخ ساخته‌های این کمپانی است. این عنوان توانسته در کمتر از ۱۲ ماه به این درجه برسد. یوبیسافت این خبر را در گزارش درآمد نیمه اول سال مالی ۲۰۲۱-۲۲ خود اعلام کرد. در این گزارش نوشته شده:

اساسینز کرید والهالا از همان ابتدای عرضه توانست آدیسی را پشت سر بگذارد. در این یک چهارم سال، بسته الحاقی Siege of Paris که توسط گروه یوبیسافت سنگاپور ساخته شده بود، باعث شد تا به این فروش برسیم. این اتفاق در کمتر از ۱۲ ماه افتاده است. اساسینز کرید والهالا در حال حاضر دومین بازی ما از لحاظ سودآوری است. این خبر نشانگر اهمیت و قدرت بسیار زیاد این فرنچایز است.

اساسینز کرید والهالا

تصویری از بازی اساسینز کرید والهالا

یوبیسافت می‌گوید که محتوای اضافه بیشتری قرار است امسال عرضه شود. این شرکت تأکید داشت که محتوای اضافه در نیمه دوم سال مالی جاری عرضه خواهد شد. اینکه محتوای جدید رایگان خواهد بود یا هزینه خواهد داشت، معلوم نیست. برای مثال شما باید برای بسته الحاقی Siege of Paris هزینه پرداخت می‌کردید.

در بخش دیگری از این گزارش مالی نشان داده شد که فارکرای ۶ هم خوب عمل کرده است. البته هنوز گزارش دقیقی از میزان فروش این بازی اعلام نشده است. طبق حرف‌های مایکروسافت زمان بازی فارکرای ۶ نسبت به فارکرای ۵ حدود ۲۵ درصد افزایش داشته است.

در گزارش نوشته شده:

فروش اولیه فارکرای ۶ همانند عملکرد خوب اساسینز کرید آدیسی است. یک بازی که در همین بازه زمانی عرضه شد. با توجه به نقشه پس از عرضه که برای آن وجود دارد فارکرای ۶ در تعطیلات کریسمس امسال بسیار خوب عمل خواهد کرد.

این‌طور که به نظر می‌رسد محتوای اضافی که قرار است عرضه شود بسیار برای فارکرای ۶ و اساسنیز کرید والهالا مهم هستند. به دلیل اینکه در این گزارش تنها نام سه بازی برده شده است. البته راه برای گسترش جنبه‌های دیگر هم باز است.

فارکرای 6

تصویری از گیم‌پلی بازی فارکرای ۶

در ادامه گفته شد:

۸۰ درصد از سرمایه‌ی یوبیسافت روی گسترش بازی‌های مهمش سال‌های بعدی متمرکز شده است. به‌خصوص اینکه در سال مالی بعدی ما شاهد Avatar: Frontiers of Pandora، ماریو + رَبیدز جدید، Skull and Bones و بازی‌های هیجان‌انگیز دیگر خواهیم بود.

اینکه گفته شده «بازی‌های هیجان‌انگیز دیگر» منظور عناوین مهمی مثل Prince of Persia: The Sands of Time Remake است که قرار بود در ماه ژانویه منتشر شود ولی با تأخیر مواجه شد. هنوز تاریخ مشخصی برای عرضه آن اعلام نشده است. به احتمال زیاد یوبیسافت محتاطانه عمل خواهد کرد. افراد بسیاری منتظر عرضه این بازی هستند و به دلیل امکان تأخیر بیشتر، تاریخ رسمی اعلام نمی‌کند.

منبع: Gameinformer.com

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما