بازی نقش‌آفرینی جدید آبسیدین به نام Avowed را ببینید؛ یک دنیای جادویی زنده

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۳ دقیقه
Avowed

شرکت آبسیدین (Obsidian) یکی از استودیوهای بسیار خوب انحصاری مایکروسافت است. این شرکت تا الاین عناوین بسیار جذابی تولید کرده و حال یک عنوان جدید نیز معرفی کرده است. نام این بازی جدید متعهد شده (Avowed) بوده و در سبک نقش آفرینی و ماجراجویی است. هنوز تاریخ عرضه رسمی این بازی اعلام نشده ولی انتظار می‌رود در سال ۲۰۲۴ در دسترس کاربران قرار بگیرد.

بازی متعهد شده دارای دنیای گسترش یافته عناوین پیلارز آف ایترنیتی (Pillars of Eternity) است. با این حال این بازی یک دیدگاه کاملاً جدید را به این دنیا آورده و مکانیسم‌های مبارزه جذابی را ارائه می‌دهد. همینطور اینکه بازیکنان باید تلاش کنند تا دنیای اعورا (Eora) را کشف کرده و در آن به گشت و گذار بپردازند. بازی‌های پیلارز آف ایترنیتی برای شرکت آبسیدین به شدت اهمیت دارند و به همین دلیل است که عنوان متعهد شده یک بازی بسیار مهم برای این شرکت است.

در بازی متعهد شده شما یک دنیای زیبا و پویا را می‌بینید. جایی که توسط یک بیماری آلوده شده و این دنیا در اعورا وجود دارد. سرزمین موجود در این بازی پر از رمز و راز مختلف بوده که تجربه ماجراجویی بسیار لذت‌بخشی را به کاربران ارائه می‌دهد. در کنار آن انتخاب هر کاربر دارای عواقب مخصوص به خود بوده که باعث می‌شود بازیکنان به تصمیمات خود توجه کنند.

معرفی بازی Avowed

دنیای بازی متعهد شده متشکل از چندین قسمت مختلف است. هر قسمت دارای اکوسیستم مخصوص به خود بوده که در آن موجودات خاصی زندگی می‌کنند. به همین دلیل بازیکنان از گشت و گذار در این بازی خسته نشده و همواره موارد جالبی را برای بررسی کردن پیدا می‌کنند. نکته اینجاست که شما باید در این دنیای خشن دوام آورده و از طرفی راز آن را کشف کنید.

مانند بسیاری از عناوین دیگر، همراهان در بازی متعهد شده نقش بسیار مهمی را در ماجراجویی شما ایفا می‌کنند. اولین همراهی که شما پیدا می‌کنند کای (Kai) است. او کسی است که روی تریلر اولیه نیز صحبت می‌کند. کای یک Coastal Aumaua بوده که در دنیای این بازی زندگی می‌کند. او جزو تنها دوستانی است که شما در این بازی ملاقات می‌کنید و باید مراقب او باشید. کای در گذشته یک سرباز بوده و دارای تجربیات خاصی است که در این بازی شما را راهنمایی خواهد کرد.

یکی از نکات مهم بازی متعهد شده، مبارزات اول شخص آن است. به طور کلی این بازی دارای زاویه دید اول شخص بوده که مبارزات شمشیری در این زاویه دید چندان معروف نیست. با این حال شرکت آبسیدین تمرکز زیادی روی این موضوع داشته تا کاربران بهترین تجربه مبارزه را داشته باشند. شما در این بازی انواع مختلف از سلاح‌ها را خواهید داشت. از شمشیر و سپر گرفته تا جادو و پیستول (Pistol) همگی در بازی متعهد شده وجود دارند.

با توجه به قدرت انتخاب بسیار زیادی که کاربران در مبارزه دارند، به راحتی می‌توانند با استراتژی مناسب در دنیای متعهد شده زنده مانده و در بازی پیش بروند. نکته اینجاست که این افراد باید تلاش کنند تا دشمن خود را شناخته و بهترین سلاح را برای مقابله با او به کار بگیرند تا در بازی موفق بشوند. هنوز تاریخ رسمی عرضه بازی متعهد شده اعلام نشده است ولی انتظار می‌رود که این بازی در سال ۲۰۲۴ در دسترس کاربران قرار بگیرد.

منبع: Gematsu

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازی


کنسول بازی مایکروسافت مدل XBOX SERIES S ظرفیت 512 گیگابایتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما