ببینید؛ تریلر داستانی بازی Avowed منتشر شد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
بازی Avowed

استودیوی آبسیدین اینترتینمنت (Obsidian Entertainment) اخیرا از اولین تریلر داستانی بازی نقش‌آفرینی Avowed رونمایی کرده است.

این تریلر نسبت به آنچه که قبلا برای بازی دیده‌ایم، سینمایی‌تر است و بیشتر به داستان بازی Avowed و آنچه که بازیکنان به آن‌ مکلف می‌شوند، می‌پردازد. در توضیح تریلر آمده است:

سرزمین‌های زنده را کاوش کنید، جزیره‌ای اسرارآمیز پر از ماجراجویی و خطر. به عنوان فرستاده‌ی آدیر، شما برای تحقیق در مورد شایعات شیوع طاعون با رازی که تهدید به نابودی همه چیز است، فرستاده شده‌اید. آیا می‌توانید جزیره و روح خود را از نیرو‌هایی که تهدید به از هم پاشیدن آن‌ها می‌کنند، نجات دهید؟

علاوه‌بر بینش بیشتر در مورد داستان Avowed، یک همراه جدید به نام گیاتا (Giatta) نیز در جدیدترین تریلر بازی حضور دارد که در زمینه‌ی انرژی روح تحقیق می‌کند و در ماموریتی است که راز Dreamscourge را کشف کند.

بازی Avowed

گفتنی است که آبسیدین نگاهی عمیق به گیم‌پلی Avowed در رویداد Xbox Developer Direct در ژانویه‌ی گذشته داشت و پس از آن تایید کرد Avowed به پروژه‌های قبلی استودیو وفادار می‌ماند و شامل پایان‌بندی‌های متعدد است که تکرار مجدد بازی را تشویق می‌کند. بازیکنان می‌توان در کنار سلاح‌های سرد و گرم و سپرها از طلسم‌ها نیز استفاده کنند که برخی از آن‌ها را در تریلر جدید نیز مشاهده می‌کنیم.

همراهانی از گونه‌های مختلف، با مجموعه‌ای از توانایی‌های منحصر به فرد خود، در کنار شما خواهند جنگید. از یک مزدور سابق گرفته تا یک جادوگر عجیب و غریب، آن‌ها بخشی از سفر شما خواهند بود و انتخاب‌های شما آن‌ها را شکل می‌دهد و به آن‌ها در ماموریت‌هایشان کمک می‌کند. همچنین این بازی در همان دنیایی اتفاق می‌افتد که یکی از بازی‌های دیگر آبسیدین یعنی Pillars of Eternity در آن جریان دارد.

بازی Avowed در سال ۲۰۲۴ برای ایکس‌باکس سری ایکس/اس و رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود. این بازی همچنین روی سرویس گیم پس در دسترس قرار خواهد گرفت. در این میان شایعاتی منتشر شده که بازی برای نوامبر در نظر گرفته شده است. در هر صورت می‌توانید در ادامه تریلر و تصاویر منتشر شده را مشاهده کنید.

منبع: Gematsu

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازیبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما