بتمن نینجا می‌شود؛ تریلر «نینجا بتمن» را ببینید

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
بتمن نینجا

احتمالا شما هم مثل ما دل خوشی از فیلم‌های جدید بتمن ندارید. پس از دیدن نقدها و نمرات فیلم Justice League هم اگر امیدی به آینده‌ی سینمایی این شخصیت داشتیم، آن را کنار گذاشتیم و به همان بازی‌ها و انیمیشن‌های قدیمی بتمن تکیه کردیم. با این حال، به نظر می‌رسد که یک فیلم انیمیشنی خیلی خوب از بتمن در راه است؛ فیلمی که یک انیمه‌ی ژاپنی به اسم «نینجا بتمن» (‌Batman Ninja) است.

فیلم نینجا بتمن در سال ۲۰۱۸ در ژاپن عرضه خواهد شد.

انیمه‌ی «نینجا بتمن» تمام شخصیت‌های بتمن را در خود جای داده است؛ مثل جوکر، هارلی کویین یا رابین. بتمن، رفقای او و البته دشمنانش، به صورت کاملا اتفاقی به ژاپن قدیم سفر می‌کنند. بتمن باید جلوی جوکر و برنامه‌های او را بگیرد تا آینده‌ی این کشور را تغییر ندهند.

شرکت فیلم‌سازی برادران وارنر در مهر ماه بود که خبر از ساخت این انیمه داد. قرار است «جومپی میزوساکی» (Jumpei Mizusaki) فیلم نینجا بتمن را بسازد. این کارگردان را بیشتر به خاطر ساخت مجموعه‌ی JoJo’s Bizarre Adventure می‌شناسیم. او هم‌چنین به عنوان یک انیماتور در ساخت مجموعه بازی‌های مگامن فعالیت کرده است.

با این حال، طراح اصلی «نینجا بتمن» بدون شک اهمیت زیادی در این انیمه داشته است. «تاکاشی اوکازاکی» شخصیت‌های این انیمه را طراحی کرده است. اوکازاکی خالق مجموعه‌ی «آفرو سامورایی» است و طراحی‌های بسیار زیبای او از بتمن و دیگر شخصیت‌های دی‌سی، به فیلم نینجا بتمن روح داده‌اند. شاید با دیدن شخصیت‌ها کمی شوکه شوید، ولی به طراحی آن‌ها که دقت می‌کنید، زیبایی و جزییات بالای آن‌ها را درک می‌کنید.

فیلم نینجا بتمن (Batman Ninja) در سال ۲۰۱۸ در ژاپن عرضه خواهد شد.

می‌توانید در ادامه تریلر این فیلم را ببینید.

دانلود تریلر با کیفیت Full HD

منبع: Polygon

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما