بتلفیلد ۲۰۴۲ به هنگام عرضه ویس چت نخواهد داشت

۲۸ آبان ۱۴۰۰ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
battlefield 2042

بتلفیلد ۲۰۴۲ به دلیل وجود دسترسی زودرس، در حال حاضر در دسترس کاربران قرار گرفت. مشکل اینجاست که این بازی یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های یک بازی آنلاین را ندارد؛ یعنی ویس چت. طبق چیزی که دایس اعلام کرد این قابلیت تا مدت زمانی بعد از عرضه هم به این بازی اضافه نخواهد شد.

ویس چت بتلفیلد 2042

تصویری از سیستم تیمی در بتلفیلد ۲۰۴۲

بدون حضور چت صوتی ارتباط با دیگران به‌شدت مشکل خواهد شد. بتلفیلد ۲۰۴۲ حالتی دارد که بتوان با آن هم تیمی‌ها را راهنمایی کرد ولی این سیستم هم مشکلات خود را دارد. برای مثال شما باید چند منو را بگردید و به‌سختی می‌توانید پیام خود را درست به طرف مقابل برسانید. دقیقا چیزی بر خلاف سیستم ارتباط موجود در Apex که بسیار هوشمند است.

نبود ویس چت چه ایرادی برای این بازی دارد؟

نبود ویس چت به طور کلی در تمام حالت‌های بازی دشوار است اما بدترین حالت آن در Hazard Zone است. این حالت بیشتر به سبک تیمی بوده و شما را در کنار ۳ فرد دیگر در برابر دشمنان قرار خواهد داد. طراحی Hazard Zone به گونه‌ای است که بسیار استراتژیک و دقیق است. نبود ویس چت برای این حالت به‌شدت بد خواهد بود. همچنین از لذت این بازی هم کاهش می‌دهد به‌خصوص اینکه اگر سیستم جایگزین نداشته باشید. برای مثال شما می‌توانید داخل پارتی خود کنسول یا دیسکورد با دیگران صحبت کنید اما اگر تنها بخواهید با افراد غریبه بازی کنید به مشکل برخورد خواهید کرد.

دایس هنوز دلیلی برای نبود این قابلیت در ابتدای عرضه بتلفیلد ۲۰۴۲ اعلام نکرده است. این شرکت تنها اعلام کرد که در حال کار روی این سیستم است و به‌زودی آن را به بازی اضافه خواهد کرد. البته هنوز تاریخ دقیق عرضه این قابلیت اعلام نشده است.

ویس چت بتلفیلد

تصویری از گیم‌پلی این بازی

بازی بتلفیلد ۲۰۴۲ در تاریخ ۲۸ آبان (۱۹ نوامبر) در دسترس عموم قرار خواهد گرفت. کنسول‌های پذیرای این بازی پلی استیشن ۵ و ۴، PC و ایکس باکس سری اس، ایکس و وان خواهند بود.

بتلفیلد ۲۰۴۲ یکی از بارزترین شوترهای موجود است و از دید منتقدان متوسط عمل کرده و نمره ۷۷ را از سایت متاکریتیک کسب کرده است. این نمره برای سری بتلفیلد چندان بالا نیست و انتظارات ما از آن بیشتر است. البته با وجود مشکلات زمان عرضه امکان دارد که در آینده این نمره افزایش پیدا کند. به‌خصوص اینکه بخش Portal هنوز جای کار زیادی دارد و زمانی که تکمیل بشود می‌تواند یک تجربه بسیار خوب را به کاربران ارائه دهد.

منبع: Polygon.com

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

دیجی‌کلاب
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه