بیتس بعد از ۵ سال از یک هدفون پرچم‌دار رونمایی کرد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
هدفون بیتس

شرکت بیتس که زیرمجموعه‌ی اپل محسوب می‌شود، برای اولین بار از سال ۲۰۱۷ یک هدفون پرچم‌دار به نام بیتس Studio Pros را با قیمت ۳۵۰ دلار معرفی کرده است. طی ماه‌های گذشته گزارش‌های زیادی در مورد این هدفون منتشر شده بود و همانطور که انتظار داشتیم، از نظر طراحی تفاوت زیادی با نسل قبلی یعنی هدفون  Studio 3 ندارد.

اما بیتس برای این هدفون ارتقاهای مهمی را در رابطه با بهبود کیفیت صدا، عملکرد حذف نویز، راحتی استفاده و دیگر موارد این‌چنینی عملی کرده است. مانند دیگر هدفون‌های بیتس، این هدفون هم برای هر دو سیستم‌عامل اندروید و iOS امکانات مشابهی ارائه می‌دهد و در این زمینه تفاوت خاصی بین سیستم‌عامل گوشی یا تبلت مورد استفاده وجود ندارد.

بیتس‌ برای این هدفون، معماری آکوستیک را به طور کامل تغییر داده و بر اساس ادعای این شرکت، درایورهای جدید ۴۰ میلی‌متری می‌توانند وضوح مطلوبی را با اعوجاج نزدیک به صفر-حتی در ولوم‌های بالا-ارائه کنند. سیستم حذف نویز حالا عملکرد بهتری دارد و در ضمن هدفون Studio Pros از حالت شفافیت صدا هم بهره می‌برد.

همراه با هدفون‌ جدید بیتس‌، یک کابل هم در اختیار کاربران قرار می‌گیرد تا بتوانند از طریق USB-C موسیقی را با کیفیت بالا و عدم تاخیر گوش بدهند. زمانی که از هدفون در حالت سیمی استفاده می‌شود، کاربران می‌توانند از بین پروفایل‌هایی مانند موسیقی، فیلم، تماس صوتی و پادکست دست به انتخاب بزنند.

با وجود اینکه در این هدفون از تراشه اختصاصی بیتس‌ استفاده شده و خبری از تراشه اختصاصی موجود در هدفون‌های اپل نیست، اما ویژگی‌هایی مانند ردیابی پویای حرکت سر و شخصی‌سازی صدای فضایی برای آن ارائه شده که این مشخصه‌ها پیش از این مختص به هدفون‌های ایرپاد بود. طبق اعلام بیتس، این هدفون پرچم‌دار از تاریخ ۱ مرداد راهی بازار می‌شود.

منبع: The Verge

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما