راهنمای خرید هندزفری سیمی تسکو؛ ۸ مدل برای بودجه‌های محدود

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۳ دقیقه
هندزفری سیمی تسکو

آیا به دنبال خرید هندزفری سیمی ارزان قیمت هستید؟ در این مقاله قصد داریم ۸ تا هندزفری سیمی تسکو را معرفی کنیم که برای شما احتمالا مناسب هستند.

در ادامه‌ی این مطلب، ۹ مورد از هندزفری سیمی تسکو موجود در وب‌سایت دیجی کالا معرفی می‌شود. لازم به ذکر است که معرفی محصولات موجود در این مقاله بر اساس نوع برند، کیفیت ساخت، نمره‌ی دریافتی توسط کاربران و صد البته ارزش خرید نسبت به قیمتشان انجام شده است.

از طرفی، تلاش شده هندزفری سیمی تسکو فارغ از جنبه‌ی یک بازه‌ی قیمتی مشخص انتخاب شوند. همچنین، به دلیل نوسانات قیمت ارز و وضعیت اجناس در بازار، افت یا افزایش قیمت و همچنین موجود یا ناموجود شدن محصولات ممکن است رخ دهد. این مطلب بر اساس قیمت‌ هندزفری سیمی تسکو در هفته‌ی چهارم دی ۱۴۰۲ نوشته و تنظیم شده است.

۱. هندزفری تسکو مدل TH 5052

هندزفری سیمی تسکو

هندزفری تسکو مدل TH 5052

هندزفری تسکو مدل TH 5052 محصول مناسبی برای خرید محسوب می‌شود. این هندزفری سیمی تسکو دارای گیره کابل کوچک و ۲ جفت کپسولی یدک است. امکان انجام مکالمه تلفنی و پخش موسیقی توسط این محصول وجود دارد. امپدانس هندزفری ۱۶ اهم و نسبت سیگنال به نویز ۴۳ دسی‌بل به شمار می‌رود.

۲. هندزفری تسکو مدل TH 5076

هندزفری سیمی تسکو

هندزفری تسکو مدل TH 5076

هندزفری تسکو مدل TH 5076 یکی دیگر از محصولات با کیفیت تسکو به شمار می‌رود. طول کابل این مدل هندزفری ۱.۲ متر بوده و به دو رنگ سفید و مشکی به فروش می‌رسد.

۳. هندزفری تسکو مدل TH 5051

هندزفری تسکو مدل TH 5051

هندزفری تسکو مدل TH 5051 دارای گیره کابل کوچک و ۲ جفت کپسولی یدک بوده و از طرفی دیگر، امپدانس هندزفری ۱۶ اهم و نسبت سیگنال به نویز آن ۴۳ دسی‌بل است.

۴. هدفون تسکو مدل TH 5071

هندزفری سیمی تسکو

هدفون تسکو مدل TH 5071

هدفون تسکو مدل TH 5071 به صورت تک رنگ سفید به فروش می‌رسد. امپدانس ۱۶ اهم و حساسیت هندزفری ۱۰۳ اعلام شده است.

۵. هدفون تسکو مدل TH 5077

هدفون تسکو مدل TH 5077

هدفون تسکو مدل TH 5077 یکی دیگر از محصولات مقرون به صرفه‌ی بازار تلقی می‌شود. از طرفی، امپدانس هندزفری ۱۶ اهم و حساسیت آن ۹۲ است.

۶. هدفون تسکو مدل TH 5091

هدفون تسکو مدل TH 5091

هدفون تسکو مدل TH 5091 در دو رنگ مشکی و خاکستری برای خرید موجود است. امپدانس و حساسیت این هندزفری به ترتیب ۳۲ اهم و ۹۵ دسی‌بل به حساب می‌آید.

۷. هندزفری تسکو مدل TH5062

هندزفری سیمی تسکو

هندزفری تسکو مدل TH5062

هندزفری تسکو مدل TH5062 یکی از ارزان‌ قیمت‌ترین هندزفری‌های سیمی بازار به شمار می‌رود که در حال حاضر در قالب دو رنگ مشکی و سفید به فروش می‌رسد. جنس هندزفری از نوع پلاستیک PVC است.

۸. هندزفری تسکو مدل th 5072

هندزفری سیمی تسکو

هندزفری تسکو مدل th 5072

هندزفری تسکو مدل th 5072 ارزان قیمت‌ترین هندزفری سیمی تسکو در این مقاله به شمار می‌رود که در چند رنگ متنوع مشکی، سفید، نارنجی، آبی و زرد به فروش می‌رسد. قابلیت انجام مکالمه تلفنی از طریق رابط جک ۳.۵ میلی‌متری صدا در این هندزفری وجود دارد. امپدانس این محصول ۱۶ اهم و حساسیت آن ۴۵ دسی‌بل اعلام شده است.

منبع: دیجی‌کالا مگ

سوال و جواب‌های رایج
برند تسکو برای کجاست؟
تسکو (TESCO) یک برند ایرانی تلقی می‌شود.


برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما