۱۰ ادکلن ارزان مردانه و زنانه که پاییز امسال باید بخرید

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۶ دقیقه
بهترین ادکلن‌های مردانه و زنانه پاییزی در دیجی‌کالا

عطر و ادکلن یکی از عناصر مهم در هر استایلی است. انتخاب هوشمندانه و صحیح ادکلن می‌تواند شما را در ذهن افراد مختلف ماندگار کند، تا آنجایی که با استشمام همان عطر هر کجا باشند شما را به یاد بیاروند. یکی از نکات مهم در زمان انتخاب ادکلن، تناسب آن با فصل است. ادکلن‌های پاییزی معمولا رایحه‌ی چرم، چوب، عود، عنبر، تنباکو، قهوه، کاکائو، فلفل و کارامل دارند که در دو دسته‌ی سرد و گرم تقسیم می‌شوند. اگر می‌خواهید بهترین ادکلن را برای تکمیل استایل‌تان انتخاب کنید بهتر است ابتدا به گرم یا سرد بودن آن توجه کنید و سپس به دنبال رایحه‌ی مورد علاقه‌تان بگردید.

انتخاب ادکلن جدید کار سختی است و نیاز به بررسی‌های زیادی دارد. به همین دلیل تصمیم گرفتیم در این مطلب از دیجی‌کالا مگ لیستی از بهترین ادکلن زنانه و مردانه در دیجی‌کالا، که مورد توجه خریداران بوده‌اند را به شما معرفی کنیم. همچنین در انتهای مطلب از راز ماندگاری ادکلن روی لباس نوشته‌ایم.

دلیل علاقه به استفاده از بهترین ادکلن

انسان‌ها برای هزاران سال از عطرهای مختلف برای زیباتر جلوه کردن استفاده می‌کردند و هنوز هم به استفاده از آن‌ها علاقه دارند. دلیل این موضوع هم بسیار ساده است؛ آن‌ها بوی خوبی می‌دهند و می‌توانند اعتماد به نفس شما را افزایش دهند. به همین دلیل است که مردم تمایل شدیدی به استفاده از بهترین ادکلن موجود در بازار دارند چون خواسته‌ی آن‌ها اضافه شدن یک رایحه‌ی محبوب به هویت‌شان در جامعه است.

۱۰ دلیل ساده وجود دارد که دلیل این علاقه را توصیف می‌کند:

 • احساسات را برمی‌انگیزد.
 • باعث یادآوری خاطرات می‌شود.
 • باعث می‌شود در طول روز عطر خوش استشمام کنید.
 • بخشی از هویت شما است.
 • خلق‌وخوی شما را تقویت می‌کند.
 • دوست‌داشتنی‌تر می‌شوید.
 • تاثیرگذارتر می‌شوید.
 • رایحه‌های مختلف نقش درمانی هم دارند.
 • سلامت روحی شما را افزایش می‌دهند.
 • استایل شما را تکمیل می‌کنند.

بهترین ادکلن زنانه

بهترین ادکلن‌های زنانه

در این بخش با ۵ ادکلن یا ادوپرفیوم زنانه‌ی پرفروش و محبوب در فروشگاه دیجی‌کالا آشنا می‌شوید.

۱. ادوپرفیوم زنانه زوا مدل ویکتوریا سکرت بامب شل

این ادکلن چهارفصل انتخابی مناسب برای خانم‌هایی است که دوست ندارند دائم ادکلن خود را تغییر دهند و به دنبال یک امضای شخصی از نوع رایحه در استایل خود می‌گردند. ساختار کلی رایحه‌ی این ادکلن شیرین و خنک از ترکیب عناصر طبیعی مثل میوه‌ها و گل‌ها تشکیل شده است.

با مرکبات و توت‌‌فرنگی شروع می‌شود، در نت میانی عطر گل‌هایی مثل سوسن و یاس را در کنار عطر توت قرمز استشمام می‌کنید و در پایان روز رایحه‌ی مشک و صندل به مشام شما می‌رسد.

ادوپرفیوم زنانه زوا مدل ویکتوریا سکرت بامب شل حجم 50 میلی‌لیتر

۲. ادوپرفیوم زنانه فراگرنس پرشیا ۱۱۶ مدل لاویه بل لنکوم

این ادکلن برای روزهای خنک و معتدل سال ساخته شده و بهترین زمان برای استفاده از آن همین فصل پاییز زیبا است. این ادکلن رایحه‌ای گرم و شیرین دارد، ساختار رایحه‌ای آن متشکل از وانیل، مرکبات، گیاهان معطر و خاک و زمین است که باعث می‌شود از نت آغازین تا پایانی عطرهای گرم و طبیعی را استشمام می‌کنید.

ادوپرفیوم زنانه فراگرنس پرشیا 116 مدل لاویه بل لنکوم حجم 35 میلی‌لیتر

۳. ادو پرفیوم زنانه سموا مدل Eaufum

این محصول به صورت تخصصی برای استفاده در فصل‌های پاییز و زمستان طراحی شده است. محصول فرانسه است و در دسته عطرهای شیرین و خنک قرار می‌گیرد. ساختار کلی طراحی رایحه‌ی آن بر اساس میوه‌ها و گل‌ها انجام شده است. خط عطری آن با مرکبات شروع می‌شود، در میانه‌ به گل‌های معطر و لطیف بنفشه و صدتومانی می‌رسد و در پایان رایحه‌ی وانیل و صندل پخش می‌کند.

ادو پرفیوم زنانه سموا مدل Eaufum حجم 100 میلی لیتر

۴. ادو پرفیوم زنانه ژک‌ ساف مدل Sweet Love

چهارمین ادکلن لیست پرطرفدارهای دیجی‌کالا هم یک ادکلن چهار فصل است. چارچوب رایحه‌ی آن بر پایه‌ی میوه، مرکبات، گل، چوب و ادویه طراحی شده پس مشخص است که از دسته عطرهای گرم و شیرین است. در طول استفاده از این ادکلن به ترتیب عطر مرکبات و هلو، مشک و صندل و ادویه و در پایان عطر گل‌های رز و یاسمین و لاله را استشمام می‌کنید.

ادو پرفیوم زنانه ژک‌ ساف مدل Sweet Love حجم 100 میلی لیتر

۵. ادوپرفیوم زنانه نیفتی مدل اکلت

باز هم یک ادکلن چهار فصل در لیست محبوب‌ترین‌های دیجی‌کالا اما این بار از دسته‌ی شیرین و خنک. این ادکلن با طراحی بر اساس رایحه‌های شرقی یک محصول لطیف و دوست‌داشتنی است. شما در طول مدت استفاده از آن عطر برگ‌های تازه‌ی چای، شکوفه‌های هلو، سدر، یاس بنفش، عنبر و مشک را به ترتیب استشمام می‌کنید. حتی با خواندن نت‌های رایحه‌ای این ادکلن هم می‌توانید به راحتی متوجه لطافت آن بشوید.

ادوپرفیوم زنانه نیفتی مدل اکلت حجم 100 میلی‌لیتر

بهترین ادکلن مردانه

بهترین ادکلن‌های مردانه

در این بخش با ۵ ادکلن یا ادوپرفیوم مردانه‌ی پرطرفدار و محبوب در فروشگاه دیجی‌کالا آشنا می‌شوید.

۱. ادو پرفیوم مردانه زوا مدل اسپلندور

یک ادکلن شیرین و خنک مردانه که برای استفاده در چهار فصل طراحی شده است در بالای این لیست به چشم می‌خورد. ساختار اصلی رایحه‌ای این ادکلن میوه، گیاهان معطر، خاک و زمین است. خط رایحه‌ای آن با مرکبات شروع می‌شود، در میانه‌ی راه به مشک و سدر و عنبر می‌رسد و با رایحه‌ی گل‌های فریزیا، مگنولیا و گل برف به پایان می‌رسد.

ادو پرفیوم مردانه زوا مدل اسپلندور حجم 100 میلی لیتر

۲. ادو پرفیوم مردانه نیفتی مدل کاپیتان بلک

کاپتان بلک، نام قدیمی و آشنا در صنعت عطر و ادکلن است که برای دهه‌ها جایگاه خود را در بین محبوب‌ترین‌ها حفظ کرده است. این ادکلن مردانه‌ی گرم کاملا بر اساس رایحه‌های موجود در طبیعت طراحی شده است و با عطر توتون، صندل و گیاهان جنگلی استایل شما را به یک استایل مردانه‌ی پرقدرت تبدیل می‌کند.

ادو پرفیوم مردانه نیفتی مدل کاپیتان بلک حجم 50 میلی لیتر

۳. ادو پرفیوم مردانه نیفتی مدل بلک افغان

یک ادکلن چهارفصل عالی برای آقایانی که عاشق عطر جنگل، چوب و قهوه هستند. ساختار اصلی رایحه‌ی این ادکلن گرم بر اساس گیاهان معطر، چوب، دود، خاک و زمین طراحی شده است و به راحتی می‌توانید از آن در هر چهار فصل سال استفاده کنید.

ادو پرفیوم مردانه نیفتی مدل بلک افغان حجم 100 میلی لیتر

۴. ادو پرفیوم مردانه زوا مدل دانهیل دیزایر بلو

این ادکلن خنک بر پایه‌ی رایحه‌ی میوه، مرکبات و گیاهان معطر طراحی شده است و با عطر اقیانوس شروع به نوازش حس بویایی شما می‌کند. اقاقیا، پرتقال، رز، یاسمین، مشک، عنبر و وانیل رایحه‌هایی هستند که در طول استفاده از آن به نوبت به مشام شما می‌رسند.

ادو پرفیوم مردانه زوا مدل دانهیل دیزایر بلو حجم 100 میلی لیتر

۵. ادو پرفیوم مردانه نیفتی مدل بلو دی شنل

یک ادکلن خنک مردانه‌ی دیگر که با عطر اقیانوس و گیاهان معطر و مرکبات قرار است به شما شخصیتی مرموز و افسانه‌ای ببخشد. از این ادکلن می‌توانید در هر چهار فصل استفاده کنید و از استشمام عطرهای طبیعت و انواع مرکبات و گیاهان مختلف لذت ببرید.

ادو پرفیوم مردانه نیفتی مدل بلو دی شنل حجم 100 میلی لیتر

راز ماندگاری ادکلن روی لباس

بهترین ادکلن‌های مردانه و زنانه

اگر شما هم از اینکه در طول روز بوی خوبی داشته باشید، به شکلی که انگار تازه ادکلن زده‌اید، از ترفندهای زیر استفاده کنید:

 • قبل از استفاده از ادکلن روی پوست خود مرطوب‌کننده بزنید.
 • ادکلن را روی نقاطی که نبض دارند بزنید. مچ دست، داخل آرنچ، استخوان ترقوه و پشت گوش نقاط مناسبی هستند.
 • ناحیه‌ای که به آن ادکلن زده‌اید را ماساژ ندهید.
 • روی لباستان اسپری کنید.
 • از ادکلن‌های قدیمی استفاده نکنید، ماندگاری پایینی دارند.
 • شیشه‌ی ادکلن را در محیطی سرد و خشک قرار دهید.
 • ادکلن را روی موهای خود اسپری کنید.

منابع: dolma-perfumes, mycustomscentبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما