بهترین سه پایه گوشی برای تولید محتوا؛ ۱۰ محصول برای تمامی بودجه‌ها

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۵ دقیقه
بهترین سه پایه گوشی برای تولید محتوا

آیا به دنبال خرید بهترین سه پایه گوشی برای تولید محتوا هستید؟ در این مطلب تلاش می‌کنیم ۱۰ محصول با قیمت‌های مختلف را به شما معرفی کنیم که ارزش خرید دارند.

در ادامه‌ی این مطلب، بهترین سه پایه گوشی برای تولید محتوا در وب‌سایت دیجی کالا معرفی می‌شود. لازم به ذکر است که معرفی محصولات موجود در این مقاله بر اساس نوع برند، کیفیت ساخت، نمره‌ی دریافتی توسط کاربران و صد البته ارزش خرید نسبت به قیمتشان انجام شده است.

از طرفی، تلاش شده تا بهترین سه پایه گوشی برای تولید محتوا فارغ از بحث قیمت انتخاب شوند. همچنین، به دلیل نوسانات قیمت ارز و وضعیت اجناس در بازار، افت یا افزایش قیمت و همچنین موجود یا ناموجود شدن محصولات ممکن است رخ دهد. این مطلب بر اساس قیمت بهترین سه پایه گوشی برای تولید محتوا در هفته‌ی دوم فروردین ۱۴۰۳ نوشته و تنظیم شده است.

۱. پایه نگهدارنده گوشی موبایل باسئوس مدل SUYT-D0G

بهترین سه پایه گوشی برای تولید محتوا

پایه نگهدارنده گوشی موبایل باسئوس مدل SUYT-D0G

بهترین سه پایه گوشی برای تولید محتوا موجود در این لیست، سه پایه موبایل از برند باسئوس به شمار می‌رود که از کیفیت ساخت بسیار بالایی برخوردار است. جنس این محصول ترکیبی از آلیاژ آلومینیوم و پلیمر پلی کربونات محسوب می‌شود. روی این محصول دکمه‌های مختلفی وجود دارد که می‌توان از این طریق، دوربین گوشی موبایل را به راحتی کنترل کرد. این پایه نگهدارنده موبایل قابلیت چرخش در سه محور را دارد. همچنین مدت زمان شارژدهی باتری ۱۲ ساعت را می‌توان از این دستگاه انتظار داشت.

۲. سه پایه نگهدارنده گوشی موبایل سنهایزر مدل MOBILE KIT

بهترین سه پایه گوشی برای تولید محتوا

سه پایه نگهدارنده گوشی موبایل سنهایزر مدل  MOBILE KIT

سه پایه نگهدارنده گوشی موبایل سنهایزر مدل MOBILE KIT یکی دیگر از برترین محصولاتی است که می‌توان برای تولید محتوا از آن بهره‌برداری کرد. این محصول از کیفیت ساخت بسیار بالایی برخوردار بوده و برای اکثر کاربران سودمند خواهد بود.

۳. سه پایه نگهدارنده گوشی موبایل یانتنگ مدل VCT-618

سه پایه نگهدارنده گوشی موبایل یانتنگ مدل VCT-618

از برند یانتنگ می‌توان سه پایه نگهدارنده گوشی موبایل یانتنگ مدل VCT-618 را برای خرید پیشنهاد کرد؛ چرا که این سه پایه بسیار سبک بوده و در عین حال از قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه برای عکاسی و فیلم‌برداری هم بهره می‌برد. محدوده ارتفاعی که می‌توان این پایه را تنظیم کرد از ۷۴ تا ۱۵۸ سانتی‌متر تعریف شده که برای کسب و کارهای خانگی بسیار مناسب تلقی می‌شود. به دلیل وجود کفشک جدا شونده می‌توان خیلی راحت یک عدد دوربین را هم به جای گوشی روی دستگاه نصب کرد.

۴. سه پایه نگهدارنده گوشی موبایل شیائومی مدل XMZPG01YM

سه پایه نگهدارنده گوشی موبایل شیائومی مدل XMZPG01YM

سه پایه نگهدارنده گوشی موبایل شیائومی مدل XMZPG01YM محصول بسیار پر فروش در این زمینه به شمار می‌رود که وزن مناسبی نیز دارد. این پایه که از جنس آلومینیوم و پلاستیک بوده، دارای ریموت برای عکاسی نیز بوده و امکان چرخش ۳۶۰ درجه را داراست. روی این پایه می‌توان گوشی‌های موبایل ۵۶ تا ۸۰ میلی‌متر با سیستم عامل اندروید ۴.۳ به بالا و آیفون ۵.۰ به بالا را نصب کرد. دسته این سه پایه در حالت بسته ۱۹ سانتی‌متر و در حالت باز ۴۲ سانتی‌متر اعلام شده است.

۵. سه پایه نگهدارنده گوشی موبایل مدل WT-3520

سه پایه نگهدارنده گوشی موبایل مدل WT-3520

سه پایه نگهدارنده گوشی موبایل مدل WT-3520 را می‌توان یکی دیگر از محصولات مناسب برای تولید محتوا تلقی کرد. قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه در این محصول هم وجود دارد. این سه پایه در حالت جمع شده و باز شده به ترتیب ۵۵ و ۱۴۰ سانتی‌متر است. همچنین به همراه این پایه، یک عدد کیف نیز برای حمل و نقل ارائه می‌شود.

۶. سه پایه نگهدارنده گوشی موبایل هاما مدل Flex -4609

سه پایه نگهدارنده گوشی موبایل هاما مدل Flex -4609

سه پایه نگهدارنده گوشی موبایل هاما مدل Flex -4609 محصول با قیمت مناسب‌تری نسبت به آیتم‌های قبلی به شمار می‌رود که قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه در این پایه هم وجود دارد. می‌توان ازا ین سه پایه روی هر سطحی استفاده کرد. هر چند، حداکثر تحمل وزن ۴ کیلوگرم و استفاده از گوشی‌ها به عرض ۵.۵ تا ۷.۸ سانتی‌متر از جمله دو محدودیت‌هایی است که در این محصول دیده می‌شود.

۷. سه پایه نگهدارنده گوشی موبایل زومی مدل Professional ZM-160

سه پایه نگهدارنده گوشی موبایل زومی مدل Professional ZM-160

سه پایه نگهدارنده گوشی موبایل زومی مدل Professional ZM-160 محصول پرفروشی به حساب می‌آید که می‌توان برای استفاده از گوشی به صورت افقی و عمودی به راحتی از آن استفاده کرد. این مدل سه پایه از جنس فلزی بوده و ارتفاع آن در حالت بسته شده ۷۰ سانتی‌متر و در حالت باز شده ۱۶۰ سانتی‌متر است. همچنین می‌توان میله افقی را به گونه‌ای نصب کرد که زاویه‌ی آن هم تنظیم شود. این محصول برای موبایل‌ها با عرض ۵.۵ تا ۸.۵ سانتی‌متر بسیار مناسب محسوب می‌شود. به همراه این پایه، یک عدد کیف برای حمل و نقل هم اهدا می‌شود.

۸. سه پایه نگهدارنده گوشی موبایل مدل Q166P

سه پایه نگهدارنده گوشی موبایل مدل Q166P

سه پایه نگهدارنده گوشی موبایل مدل Q166P محصول بسیار ارزان قیمتی است که در سه رنگ صورتی، مشکی و طلایی به فروش می‌رسد. ارتفاع این پایه ۱۳.۵ سانتی‌متر بوده و تنها ۱ کیلوگرم وزن را تحمل می‌کند. با تمام این اوصاف، به دلیل جنس با کیفیت محصول، می‌توان برای کارهای ساده از این محصول بهره‌برداری کرد.

۹. سه پایه نگهدارنده گوشی موبایل یونیمات مدل D909

بهترین سه پایه گوشی برای تولید محتوا

سه پایه نگهدارنده گوشی موبایل یونیمات مدل D909

سه پایه نگهدارنده گوشی موبایل یونیمات مدل D909 برای گوشی‌های موبایل تا حداکثر ۶ اینچ بسیار مناسب به حساب می‌آید. قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه و خمش ۴۵ درجه سر در این محصول وجود دارد. همچنین یک عدد ضامن برای قفل کردن سر سه پایه وجود دارد. این سه پایه در حالت باز ۳۵ سانتی‌متر و در حالت بسته ۲۶ سانتی‌متر است.

۱۰. سه پایه گوشی موبایل مدل spider

بهترین سه پایه گوشی برای تولید محتوا

سه پایه گوشی موبایل مدل spider

سه پایه گوشی موبایل مدل spider ارزان قیمت‌ترین پایه گوشی برای تولید محتوا محسوب می‌شود که در رنگ‌های قرمز و مشکی به فروش می‌رسد. این سه پایه بر خلاف سایر محصولات موجود در این لیست بسیار منعطف بوده و می‌توان در همه جا و در همه حالت از آن استفاده کرد.

منبع: دیجی کالا مگ

سوال و جواب‌های رایج
بهترین مارک برای خرید سه پایه به منظور تولید محتوا چیست؟
برندهای شیائومی، یانتنگ و باسئوس بهترین مارک‌های سه پایه برای تولید محتوا با گوشی محسوب می‌شود.
ارتفاع سه پایه‌های گوشی موبایل چه میزان است؟
معمولا محدوده ارتفاع در محصولات مختلف است اما معمولا بین ۴۰ تا ۱۶۰ سانتی‌متر است.


برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما