بخش بتل رویال به‌زودی از Fallout 76 حذف خواهد شد

۲۳ خرداد ۱۴۰۰ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
بازی Fallout 76

شرکت بتسدا با انتشار مطلب تازه‌ای در وب‌سایت خود، از حذف حالت «زمستان هسته‌ای» (Nuclear Winter) که مود بتل رویال را در دسترس بازی‌بازهای Fallout 76 قرار می‌دهد، خبر داده است. از ماه سپتامبر دیگر امکان تجربه‌ی حالت نه‌چندان محبوب بتل رویال از دسترس بازیکنان جدیدترین نسخه‌ی بازی Fallout خارج خواهد شد.

شرکت بتسدا در مطلب منتشر شده از دلایل حذف بخش بتل رویال صحبت کرده و اذعان کرده که تعداد بازیکنان، به‌اندازه‌ای نیست که این بخش، یک تجربه‌ی پویا و جذاب ارائه دهد. در واقع لابی‌های آنلاین بازی با کمبود باز‌کننده مواجه است و تعداد افراد کافی به‌منظور شروع یک بازی جدید به‌سختی پیدا می‌شود. بتسدا در این مورد می‌گوید:

هنگامی‌که اولین بار حالت Nuclear Winter را ارائه دادیم، از تماشای تعداد زیاد بازیکنان این بخش هیجان‌زده شدیم و دیدیم که افراد تازه‌ای همان ابتدا به بخش بی‌رحم بتل رویال شیرجه زدند. با گذشت زمان، دیدیم که بخش بزرگی از این افراد ترجیح می‌دهند تا بخش‌های دیگر بازی را تجربه کنند و این باعث شد تا ورود به بازی در بخش بتل رویال سخت شود و بسیاری وقت زیادی را در لابی بگذرانند. علاوه بر آن، دیدیم که انتشار آپدیت پربار هم برای این بخش سخت شده اما ما همچنان به انتشار محتوای هیجان‌انگیز برای بخش Adventure ادامه دادیم. با در نظر داشتن تمام این‌ها، برنامه‌ی ما این است که بخش «زمستان هسته‌ای» را در آپدیتی که ماه سپتامبر منتشر خواهد شد، برای همیشه حذف کنیم.

بتسدا اضافه کرده است که گرفتن چنین تصمیمی برای آن‌ها «سخت» بوده و بارها تمام جوانب ماجرا را بررسی کرده تا مبادا ضربه‌ای به جامعه‌ی بازی وارد شود. بخش بتل رویال اولین بار در نمایشگاه E3 2019 رونمایی شد و توانست با استقبال بازیکنان مواجه شود. بازی Fallout 76 در زمان انتشار با مشکلات زیادی مواجه شد و علاوه بر باگ‌های آزاردهنده، عدم انتشار محتوای مناسب هم به‌عنوان نقاط ضعف از سوی منتقدان مطرح می‌شد. این شرکت توانست مشکلات موجود را حل کند و محتوایی درخور عاشقان Fallout‌ منتشر کند.

بازی Fallout 76

بتسدا در ادامه‌ی اعلامیه‌ی منتشرشده، از ادامه‌ی پشتیبانی از حالت PvP خبر داده است:‌ « ما هنوز به دنبال یافتن روش‌های مبارزه PvP هستیم تا همگی بتوانند از بازی لذت ببرند و ادامه‌ی سال، جزئیات بیشتری را منتشر خواهیم کرد. باید اضافه کنیم که می‌خواهیم حذف حالت بتل رویال را برای افرادی که حتی یک‌بار وارد این بخش شدند، جریان کنیم.»

شرکت بتسدا جوایز مناسبی را به افرادی که بخش بتل رویال را تجربه‌ کرده‌اند، اهدا خواهد کرد. کاربران امکان استفاده از سکه‌های اهدایی را به‌منظور ارتقاء سطح خود خواهند داشت. هر کاربر بسته به میزان رنک خود، از ۶ تا ۶۰۰ سکه دریافت خواهد کرد. بتسدا در آخر از تمامی افرادی که این بخش را تجربه کرده‌اند تشکر کرده و قول خبرهای خوبی برای بازیکنان Fallout 76 داده است. در آخر باید تکرار کنیم که با شروع ماه سپتامبر، امکان تجربه‌ی بخش بتل رویال را نخواهید داشت.

منبع: Eurogamer

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه