بلیزارد یک بازی و مجموعه‌ی کاملا جدید در سبک بقا خواهد ساخت

۸ بهمن ۱۴۰۰ | ۱۹:۳۰ ۸ بهمن ۱۴۰۰ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
بلیزارد

کمپانی بلیزارد اخیرا اعلام کرده است که در حال کار روی یک بازی جدید در سبک بقا است. این بازی که قرار است در یک دنیای کاملا جدید جریان داشته باشد، فعلا از عنوان خاصی برخوردار نیست اما گفته شده روی رایانه‌های شخصی و کنسول‌هایی که فعلا مشخص نیست، عرضه می‌شود.

بلیزارد به تازگی این خبر را به همراه چندین آگهی شغلی در وبسایت خود به اشتراک گذاشت و این پروژه را با «دنیایی متفاوت از هر بازی دیگری که بلیزارد ساخته است» توصیف کرد. در این بیانیه آمده است:

بلیزارد در حال آغاز ماموریت بعدی ما است. ما به یک دنیای کاملا جدید سفر می‌کنیم، خانه‌ای برای یک بازی در سبک بقا روی رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها؛ مکانی پر از قهرمانانی که هنوز ملاقات نکرده‌ایم، داستان‌هایی که هنوز گفته نشده‌اند و ماجراهایی که هنوز تجربه نکرده‌ایم. قلمرو وسیعی پر شده از احتمالات مختلف در انتظار کاوش است.

این کمپانی از طرفی در حال تکمیل تیم خود در زمینه‌های مختلف برای توسعه‌ی این پروژه است:

به مدت ۳۰ سال، بلیزارد جهان‌هایی را برای میلیون‌ها بازیکن در سراسر جهان ایجاد کرده است. این امر مستلزم یک تیم متنوع از توسعه‌دهندگان است که مایل به ارائه‌ی صدای خود، گوش دادن و شنیده شدن هستند. این رسالت ماست. آیا بازی‌های بقا را دوست دارید؟ آیا می‌خواهید در مراحل اولیه‌ی یک پروژه‌ی جدید در دنیایی جدید به یک تیم از توسعه دهندگان با تجربه بپیوندید و به نوشتن فصل بعدی داستان بلیزارد کمک کنید؟ این فراخوان شما برای ماجراجویی است. جوابش را می‌دهی؟

بازی بقا اثر بلیزارد

در حال حاضر جزئیات زیادی در راطه با بازی وجود ندارد و تنها شاهد دو تصویر هنری هستیم که یکی از آن‌ها مکانی جنگلی را به نمایش می‌گذارد و دیگری نشان می‌دهد که دو کودک در حال خارج شدن از جنگل هستند و به سازه‌های خارق‌العاده‌ای در دور دست نگاه می‌کنند.

بلیزارد در چندسال گذشته با مشکلاتی از جمله شکایت‌های مختلف به دلیل تبعیض‌های جنسی و… روبرو بوده است. مشکلاتی که باعث شده بسیاری از کارمندان این کمپانی بزرگ از سمت خود استعفا بدهند. از طرفی بازی‌هایی نظیر اورواچ ۲ و دیابلو ۴ به دلیل مسائلی مربوط به کرونا و مشکلات ذکر شده با تاخیر در عرضه مواجه شده و برای انتشار تا سال ۲۰۲۳ به تعویق افتاده‌اند. با این حال این شرکت بیان کرده که در سال‌های اخیر روی پروژه‌های بیشتری نسبت به هر زمان از تاریخ خود کار می‌کند. از طرفی با خرید این کمپانی محبوب توسط مایکروسافت باید دید که شرایط آن در آینده چگونه پیش خواهد رفت.

منبع: VGC

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما