[BlizzCon 2016] بازسازی دیابلو ۱ را ببینید

۶ بهمن ۱۳۹۵ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

مجموعه بازی‌های «دیابلو» امسال بیست ساله می‌شوند. به مناسبت همین اتفاق، شرکت بازی‌سازی بلیزارد قرار است قسمت اول این مجموعه‌ی کلاسیک را بازسازی کند؛ آن هم در دیابلو ۳. قرار است دیابلو در قالب یک بروزرسانی مجانی، به دیابلو ۳ آورده شود. این برورزرسانی مجانی The Darkening of Tristram نام دارد و به زودی برای دیابلو ۳ عرضه می‌شود.

بازسازی دیابلو ۱ در دی ماه امسال برای کسانی که بسته‌ی الحاقی Reaper of Souls را دارند عرضه خواهد شد.

بلیزارد گفته است که بروزرسانی The Darkening of Tristram حتی از نظر ظاهری، دیابلو ۳ را شبیه به قسمت اول می‌کند. این تغییرات ظاهری از یک فیلتر پیکسلی گرفته تا رابط کاربری جدیدی را شامل می‌شوند. بروزرسانی The Darkening of Tristram و مراحل دیابلو ۱، به صورت موقتی به دیابلو ۳ اضافه خواهند شد؛ یعنی بازی‌کننده‌ها برای مدتی مشخص می‌تواند این مراحل و سیاهچاله‌ها را تجربه کنند.

diablo_3_retro_ui

بروزرسانی The Darkening of Tristram شامل ۱۶ مرحله خواهد بود و چهار غول اصلی دیابلو ۱ را هم در خودش جای داده است. بازی‌کننده‌ها هم‌چنین فقط می‌توانند به هشت جهت حرکت کنند و انیمیشن‌های بازی هم مثل بازی قدیمی که دوبعدی بود، با تعداد فریم‌های کمتری بپخش خواهد شد.

کسانی که بازسازی دیابلو ۱ را بازی کنند، آیتم‌هایی خاص دریافت می‌کنند و این آیتم‌ها با توجه به اینکه مقطعی هستند، بسیار کمیاب خواهند بود.

می‌توانید در ادامه، تصاویر بازسازی دیابلو ۱ در دیابلو ۳ را ببینید. این بروزرسانی در دی ماه امسال برای کسانی که بسته‌ی الحاقی Reaper of Souls را دارند عرضه خواهد شد.

‌‌‌‌

منبع: Polygon

telegram_ad2_1

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه