رویداد بلیزکان ۲۰۲۱ برگزار نخواهد شد

۱۱ خرداد ۱۴۰۰ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
بلیزکان 2021

همچون سال گذشته، امسال هم به خاطر تداوم شیوع ویروس کووید-۱۹ رویداد بلیزکان ۲۰۲۱ توسط شرکت بلیزارد برگزار نخواهد شد تا این دومین سال متوالی باشد که طرفداران نمی‌توانند شاهد برگزاری حضوری این رویداد قدیمی باشند.

بلیزارد به‌تازگی اعلام کرده که به خاطر شرایط کرونا نمی‌تواند رویداد بلیزکان ۲۰۲۱ را برگزار کند. آن‌ها اذعان می‌کنند که اگرچه دوست داشتند این رویداد را برای سال ۲۰۲۱ بازگردانند، اما به خاطر شرایط پیچیده و نامطمئن همه‌گیری ویروس کرونا ناکام مانده‌اند.

با این وجود، آن‌ها قرار نیست کاملا بی‌کار بمانند. در فوریه سال جاری بلیزارد یک رویداد آنلاین با نام بلیزکان‌لاین (BlizzConline) برگزار کرد. این کار باعث شد تا بلیزارد بتوانند با فرمتی متفاوت و به‌صورت آنلاین این مراسم را به شکلی کوچک‌تر برگزار کند. آن‌‌ها اکنون به‌صورت رسمی اعلام کرده‌اند که قصد دارند در اوایل سال ۲۰۲۲ رویداد ترکیبی جدیدی به شکل بلیزکان‌لاین برگزار کنند که در آن اجتماع حضوری کوچک‌تری هم نقش داشته باشند.

سارالین اسمیت، تهیه‌کننده‌‌ی اجرایی بلیزکان در سخنان خود می‌گوید: «تشکیل رویداد حضوری بلیزکان کاری حماسی و پیچیده‌ است که آماده‌سازی آن ماه‌های زیادی به طول می‌انجامد. این قضیه نه فقط برای ما بلکه برای بسیاری از شرکای تولیدکننده‌ی بااستعدادمان، طرفداران بازی‌های ای‌اسپورت، مجری‌ها و میزبانان، هنرمندان و دیگر همکارانی که به‌صورت محلی و جهانی با آن‌ها برای تشکیل این رویداد ارتباط داریم، صدق می‌کند.»

بلیزکان 2021

او در ادامه‌ی سخنان خود می‌گوید: «مشکلات مداوم و نداشتن اطمینان از وضعیت همه‌گیری ویروس بر توانایی ما برای حرکت درست به جلو در بسیاری از این جبهه‌ها تأثیر گذاشته است و اکنون ما از مرحله‌ای که بتوانیم در ماه نوامبر رویدادی مناسب و درخوری برای شما تدارک دهیم، عبور کرده‌ایم و دیگر امکان آن وجود نخواهد داشت. با این وجود، نمی‌خواهیم که این دوری مدت زیادی طول بکشد و به همین خاطر می‌خواهیم به شکلی دیگر دوباره با شما ارتباط داشته باشیم. بنابراین، در عین حال، ما برنامه‌ داریم که رویداد جهانی دیگری در اوایل سال آینده برای شما تدارک ببینیم. این رویداد قرار است ترکیبی از نمایش آنلاین که در BlizzConlineشاهدش بودید و همچنین اجتماع حضوری کوچک‌تری باشد که به همراه هم تجربه‌ی جالبی را رقم خواهند زد. در آینده و هنگامی که به جمع‌بندی بهتری از برنامه‌ها دست یافتیم، جزییات بیشتری را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.»

شرکت بلیزارد در حال حاضر در حال ساخت دنباله‌هایی برای بعضی از محبوب‌ترین آثار خود است. اگرچه بازی‌های دیابلو ۴ و اورواچ ۲ به‌صورت رسمی در بلیزکان دو سال پیش معرفی شدند، اما این را می‌دانیم که همچنان فاصله‌ی قابل‌توجهی تا انتشارشان باقی‌ مانده است. بلیزارد در اوایل سال اعلام کرد که این دو بازی در سال ۲۰۲۱ عرضه نخواهند شد. با این حال، امیدواریم که در آینده و قبل از پایان سال جاری یا حداکثر در اوایل ۲۰۲۲ شاهد اطلاعات یا نمایش‌های بیشتری از آن‌ها باشیم تا ببینیم که سرنوشت دنباله‌ی این دو اثر چگونه خواهد شد. به هر حال، انتشار جزئیات بیشتری از اورواچ ۲ و دیابلو می‌تواند برای بازیکنان زیادی هیجان‌انگیز باشد.

در این میان، بلیزارد تغییراتی را هم پشت سر گذاشته است. چندی پیش خبری منتشر شد که جف کاپلان (Jeff Kaplan )، نایب رییس بلیزارد و کارگردان بازی اورواچ، از سمت خود استعفا داده است و آرون کلر (Aaron Keller) جایگزین او شده است.

منبع: The Verge

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه