کونامی و سازندگان بازی مدیوم با هم همکاری خواهند کرد؛ سایلنت هیل در راه است؟

۱۳ تیر ۱۴۰۰ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
سایلنت هیل کونامی

مدتی قبل شرکت کونامی اعلام کرد که قصد دارد در آینده با استودیوهای دیگری در سراسر صنعت همکاری کند و از طریق همکاری یا برون‌سپاری بعضی از آثار معروف خود را بازگرداند یا آثار جدیدی را توسعه دهد. در راستای همین امر،‌ آن‌ها به‌تازگی اعلام کرده‌اند که یک همکاری استراتژیک با استودیو «بلوبر تیم» یعنی سازندگان بازی «مدیوم» (The Medium) امضا کرده‌اند.

استودیو «بلوبر تیم» و شرکت «کونامی» یک همکاری استراتژیک برای توسعه محتوا و تبادل دانش، امضا کرده‌اند. پیوتر بابیِنو (Piotr Babieno)، مدیرعامل و رییس استودیو لهستانی «بلوبر تیم» در بیانیه‌ی خبری خود پس اعلام این خبر گفته است: «این روزی تاریخی برای من و اوج کار چندین ساله‌ی تیم ما است. این واقعیت که شرکت مشهوری مانند کونامی تصمیم گرفته است تا این همکاری استراتژیک را با بلوبر تیم انجام دهد، به معنای آن است که تیم ما هم به رهبران صنعت بازی در سراسر جهان پیوسته است و ما هم شریک برابری برای بازیکنان بزرگ بازار بازی‌های ویدیویی خواهیم بود.»

هیدکی هایاکاوا، رییس و مدیر کونامی، درباره‌ی این همکاری بیان کرده است: «ما از طریق فناوری اطلاعات محتوای سرگرمی منحصر‌به‌فردی را فراهم کرده‌ایم. انتظار می‌رود که در آینده و در فضای کسب‌وکار صنعت سرگرمی‌های دیجیتال تغییرات بزرگی ایجاد شود. ما مشتاقانه منتظر همکاری و ترکیب ویژگی‌ها و نقاط قوت خود برای خلق محتواهای باکیفیت هستیم.»

بازی Silent Hill: Downpour

Silent Hill: Downpour

اگرچه جزئیات دقیقی از این همکاری اعلام نشده است، اما اگر بخواهیم شایعه‌های قبلی را هم در نظر بگیریم، دشوار نیست که حدس بزنیم آن‌ها به احتمال زیاد روی اثر جدیدی از مجموعه بازی «سایلنت هیل» کار خواهند کرد. مدت زیادی است که شایعه‌هایی درباره‌ی ساخت بازی یا بازی‌های جدیدی از مجموعه‌ی سایلنت هیل به‌ گوش می‌خورد.

شایعه‌های اولیه درباره‌ی ساخت یک سایلنت هیل جدید از مدت‌ها پیش منتشر شده بود اما مدتی پیش سایت VGC گزارشی ارائه کرد که می‌توان آن را مرتبط با همکاری بلوبر تیم و کونامی دانست. در واقع، چند ماه پیش پیوتر بابینو اعلام کرده بود که استودیو بلوبر تیم در حال ساخت بازی‌ ترسناکی است که با همکاری یک ناشر بزرگ ساخته خواهد شد و طرفداران را شگفت‌زده خواهد کرد. در همان زمان، بسیاری حدس زدند که ممکن است این پروژه‌ی ترسناک چدید در رابطه با سایلنت هیل باشد. اکنون که خبر همکاری رسمی آن‌ها منتشر شده است، تقریبا می‌توان از ساخت یک سایلنت هیل جدید توسط بلوبر تیم مطمئن بود.

توسعه‌ی بازی جدیدی از سایلنت هیل توسط استودیو بلوبر تیم شاید آن سناریوی مطلوبی نبوده که طرفداران به آن فکر می‌کردند اما به هر حال باید برای نتیجه‌ی نهایی این همکاری و جزییات بیشتر پروژه‌ی آن‌ها صبر کنیم. البته، این تمام قضیه نیست. در آن زمان، VGC ادعا کرده بود که علاوه بر این پروژه، منابعی به آن‌ها اطلاع داده‌اند که کونامی ساخت یک بازی بر اساس سایلنت هیل را به یک استودیو معروف ژاپنی هم سپرده است. با وجود این خبر جدید، VGC هنوز روی ادعای خود تأکید می‌کند و همین موضوع باعث می‌شود تا احتمال وجود دو پروژه‌ی متفاوت و مرتبط با سایلنت هیل پررنگ‌تر شود. البته، ساخت هم‌زمان دو اثر درباره‌ی این مجموعه می‌تواند در نوع خود عجیب هم باشد.

منبع: Gematsu

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه