BMW در آینده تعداد زیادی خودروی الکتریکی تولید می‌کند

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

شرکت BMW که از جمله بزرگ‌ترین تولیدکنندگان اتومبیل در دنیا به حساب می‌آید تصمیم گرفته در آینده خودروهای الکتریکی تولید کند. در اصل این شرکت قصد دارد تمام اتومبیل‌های آینده خودش را با موتورهای الکتریکی بسازد. این شرکت در نمایشگاه خودروی پاریس به این موضوع اشاره کرد که اولین محصولات الکترونیکی این شرکت X3 SUV و EV Mini خواهد بود.

خودروهای الکتریکی BWM تا سه سال دیگر راهی بازار خواهند شد.

این شرکت هنوز تاریخ عرضه‌ی دقیقی از این دو اتومبیل اعلام نکرده و حتی نمی‌دانیم مراحل ساخت آن‌ها در چه مرحله‌ای قرار دارد؛ اما در بهترین حالت زودتر از سه سال آینده در اختیار مردم قرار نمی‌گیرند. البته این شرکت در حال حاضر با یکسری مشکلات برای لایسنس کردن تکنولوژی‌های مربوط به خودروهای الکتریکی مواجه است و تا زمان برطرف کردن آن‌ها تصمیم گرفته همچنان به تولید خودروهای بنزینی ادامه دهد.

البته BMW با مشکلاتی هم در زمینه‌ی ایجاد ایستگاه‌های شارژ خودروهای الکتریکی مواجه است و می‌خواهد زیرساخت‌های لازم را قبل از عرضه‌ی چنین اتومبیل‌هایی به وجود بیاورد.

آینده‌ی صنعت خودروسازی قطعا تولید اتومبیل‌های الکتریکی خواهد بود. در حالی که شرکت تسلا فعلا پیشگام تولید خودروهای الکتریکی است، سایر شرکت‌ها هم تصمیم گرفتند دست به تولید چنین محصولاتی بزنند. قطعا در سال‌های آینده این حوزه با پیشرفت‌های متعددی مواجه می‌شوند.

‌‌‌‌‌

منبع: Reuters

‌‌‌‌‌

telegram_ad2_1برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما