بوردرلندز ۳ از قابلیت کراس‌پلی پشتیبانی خواهد کرد؛ پلی‌استیشن کوتاه آمد

۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
Borderlands 3

شرکت گیرباکس (Gear Box) سال گذشته سیستم کراس پلی (Cross Play) را به بردرلندز ۳ (Borderlands 3) اضافه کرد. با این حال کنسول‌های سونی از آن پشتیبانی نمی‌کردند. حال این وضعیت قرار است به‌زودی تغییر کند. چندی پیش اعلام شد که بازی بوردرلندز ۳ به طور کامل از سیستم کراس پلی پشتیبانی خواهد کرد. به این معنا که شما می‌توانید بخش آنلاین این بازی را با پلتفرم‌های دیگر هم تجربه کنید.

کراس پلی این بازی در دو ماه آینده در دسترس خواهد بود. با توجه به پلتفرم‌های مختلفی که بوردرلندز در آن حضور دارد، جامعه‌ی گسترده‌ای با این قابلیت به‌وجود آمده است. به طور کلی سونی نسبت به کراس پلی مقاومت زیادی می‌کند. این موضوع درباره‌ی عناوینی مثل فورتنایت (Fortnite) و راکت لیگ (Rocket League) هم صدق می‌کند. در ابتدا که این عناوین تصمیم به کراس پلی گرفتند، کنسول‌های سونی در این قابلیت حضور نداشتند. این شرایط درباره‌ی عناوین انحصاری سونی هم وجود دارد.

کراس پلی بردرلندز 3

بازی‌های بوردرلندز از لحاظ جلوه‌های بصری خاص بوده و حالتی کامیک‌گونه دارند.

به این معنا که عناوین انحصاری مایکروسافت از همان ابتدا روی کامپیوترها هم وجود دارند. این درحالی است که عناوین انحصاری سونی چند سال بعد به کامپیوتر می‌آیند. برخی از عناوین مثل آخرین ما (The Last of Us) اصلا به کامپیوتر راه پیدا نمی‌کنند.

بازی بوردرلندز (Borderlands 3) در سال ۲۰۱۹ برای کنسول‌های نسل ۸ و کامپیوتر عرضه شد. این بازی توانست امتیاز ۸۱ را از سایت متاکریتیک دریافت کند و همچنین یکی از عناوین خوب در مجموعه بردرلندز است. با وجود اینکه امتیاز آن خیلی خوب نیست اما تجربه بسیار لذت بخشی را در اختیار طرفداران قرار می‌دهد.

شرکت سازنده‌ی این بازی هم پشتیبانی خوبی از آن کرده و تمام تلاش خود را کرده تا بردرلندز همچنان زنده باقی بماند. حال که خبری از بسته الحاقی جدید برای این بازی نیست، افزودن امکاناتی مثل کراس پلی یا نمونه‌های دیگر باعث خواهد شد تا محبوبیت بوردرلندز ۳ حفظ بشود.

منبع: TheVerge.com

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

دیجی‌کلاب
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه