Burnout Paradise و Sleeping Dogs؛ بازی‌های مجانی این ماه ایکس‌باکس

۶ بهمن ۱۳۹۵ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه

مایکروسافت می‌خواهد سال جاری میلادی را برای مشترکان ایکس‌باکس به زیبایی به پایان برساند. بازی‌های رایگان ماه آینده‌ی ایکس‌باکس، بسیار خوب انتخاب شده‌اند. قرار است در ماه دسامبر، دو بازی بزرگ Burnout Paradise و Sleeping Dogs به صورت رایگان به مشترکان حساب گلد ایکس‌باکس لایو اهدا شوند.

بازی Burnout Paradise بهترین عنوان در مجموعه‌ی برن‌آوت است و از همان زمان که مایکروسافت خبر از اجرای بازی‌های ایکس‌باکس۳۶۰ روی ایکس‌باکس وان داد، بازی‌کننده‌های بسیاری تقاضای این بازی را کرده بودند. مایکروسافت همزمان با اینکه اجرای Burnout Paradise را روی ایکس‌باکس وان ممکن کرده، این بازی را به صورت رایگان به مشترکان خودش می‌دهد. مشترکان سرویس ایکس‌باکس لایو گلد، می‌توانند از تاریخ ۱۶ دسامبر تا پایان ماه، Burnout Paradise را دانلود کنند.

بازی بزرگ بعدی، نسخه‌ی بازسازی شده‌ی Sleeping Dogs است. بازی Sleeping Dogs: Definitive Edition تمام محتوای دانلودی بازی را در خودش جای داده و هم‌چنین از نظر گرافیکی، در مقایسه با نسخه‌ی ایکس‌باکس۳۶۰، پیشرفت بسیاری کرده است. این بازی در تمام ماه دسامبر قابل دانلود خواهد بود.

sleepingdogs-2

بازی Outlast هم از دیگر عناوین مجانی این ماه ایکس‌باکس است. Outlast از بهترین بازی‌های ترسناکی است که می‌توانید پیدا کنید و پیشنهاد می‌کنیم اگر از بازی‌های ترسناک لذت می‌برید، نگاهی به این بازی هم بیاندازید.

آخرین بازی رایگان ماه آینده‌ی ایکس باکس هم Outland است. این بازی مستقل، یک سکوبازی تند و سریع و بسیار سرگرم‌کننده است.

می‌توانید در ادامه، ویدیویی که مایکروسافت برای معرفی این بازی‌ها منتشر کرده است را ببینید.

‌‌‌‌‌

منبع: Polygon

telegram_ad2_1

دیجی‌کلاب
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه