Call of Duty: Infinite Warfare پرفروش‌ترین بازی سال ۲۰۱۶ شد

۲۸ آذر ۱۳۹۵ | ۱۶:۰۰ ۶ بهمن ۱۳۹۵ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه

احتمال می‌دادیم که جدیدترین قسمت از مجموعه بازی‌های «ندای وظیفه» (Call of Duty) که با نام Infinite Warfare راهی بازار شد، با استقبال زیادی از طرف گیمرها مواجه نشود. از زمانی که این عنوان معرفی شد، اصلا نتوانست مورد توجه قرار بگیرد. تریلر آن به یکی از دوست نداشتنی‌ترین تریلرهای آپلود شده روی سایت یوتیوب تبدیل شد و از سمت دیگر رونمایی بازی Battlefield 1 هم هیجان خاصی راه انداخت. همین موضوع باعث شد که رقابت بین ندای وظیفه‌ی جدید و بتلفیلد ۱ به اوج خودش برسد و خیلی‌ها احتمال دادند که این بازی اصلا فروش جالبی نداشته باشد؛ اما به نظر می‌رسد که چنین اتفاقی نیافتاده و در حالی که در خبرها گفته شده فروش Call of Duty: Infinite Warfare در مقایسه با قسمت‌های قبلی این مجموعه بازی‌ها ۵۰ درصد کاهش داشته، باز هم توانسته به عنوان پرفروش‌ترین بازی سال ۲۰۱۶ دست پیدا کند.

«اریک هریشبرگ» (Eric Hirshberg) از شرکت اکتیویژن گفته که بازی Call of Duty: Infinite Warfare به عنوان پرفروش‌ترین بازی کشور آمریکا در سال ۲۰۱۶ تبدیل شده است.” این اتفاقی است که در هشت سال گذشته برای تمام قسمت‌‌های مجموعه ندای وظیفه رخ داد. البته اکتیویژن میزان فروش دقیق این بازی را اعلام نکرد و حتی مشخص نشده که میزان فروش فیزیکی و دیجیتالی این عنوان چقدر بوده است.

البته باز هم باید به این موضوع اشاره کنیم که استقبال از این بازی کمتر از قسمت‌های قبلی بوده، با این حساب باز هم توانسته به عنوان پرفروش‌ترین بازی سال ۲۰۱۶ شناخته شود.

منبع: GameSpot

‌‌‌‌

telegram_ad2_1

 

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه