نقشه‌ی محبوب Carentan را در Call of Duty: WWII ببینید

۹ آبان ۱۳۹۶ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

در کنفرانس دیشب سونی که به مناسبت هفته‌ی بازی پاریس برگزار شده بود، تریلر جدیدی از بخش چند نفره‌ی Call of Duty: WWII به نمایش گذاشته شد. این تریلر نقشه‌ی Carentan را به تصویر می‌کشید؛ نقشه‌ای که اگر از بازی‌کننده‌های قدیمی این مجموتعه بازی‌ها باشید، بدون شک با آن خاطرات زیادی دارد.

Call of Duty: WWII تا دو سه روز دیگر روی سه پلتفرم ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن۴ و رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود.

نقشه‌ی Carentan تا در دو بازی Call of Duty و Call of Duty 2 حضور داشت؛ عناوینی که این مجموعه بازی‌ها توانست خودش را با آن معرفی کند. گیمرهای زیادی صدها ساعت از وقت خود را صرف بازی کردن بخش چند نفره‌ی دو قسمت اول Call of Duty در این نقشه کرده‌اند.

البته نقشه‌ی Carentan در Call of Duty: WWII با نسخه‌ی اصلی فرق دارد؛ طوری که استودیوی بازی‌سازی «اسلج‌همر گیمز» (Sledgehammer Games) گفته است که این نقشه را بهبود داده‌اند. فقط یک مشکل وجود دارد: نقشه‌ی Carentan را کسانی دریافت خواهند کرد که Season Pass بازی را خریداری کرده‌اند.

قرار است Call of Duty: WWII داستان عمیق و هم‌چنین تیره و تاریکی داشته باشد. کمتر از یک هفته تا عرضه‌ی این بازی باقی است. Call of Duty: WWII روی سه پلتفرم ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن۴ و رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود.

می‌توانید در ادامه تریلر بخش چند نفره‌ی Call of Duty: WWII را در نقشه‌ی Carentan ببینید.

دانلود تریلر با کیفیت Full HD

منبع: Gematsu

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه