تریلر گیم‌پلی جدید The Callisto Protocol اکشن خشن بازی را نشان می‌دهد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
Callisto Protocol

بازی پروتکل کلیستو (Callisto Protocol) یکی از ترسناک‌ترین عناوین ساخته شده در این مدت است. این بازی توسط سازندگان فضای مرده (Dead Space) ساخته شده و یکی از بهترین طراحی‌ها را از لحاظ اتمسفر دارد. حال در مراسم قبل گیمزکام شرکت سازنده پروتکل کلیستو تصمیم گرفت تا یک تریلر جدید از این بازی عرضه کند.

در این تریلر عرضه شده جزئیات زیادی از گیم‌پلی و مبارزات به نمایش در آمده است. به طور کلی پروتوکل کلیستو یک عنوان ترسناک و خاص بوده که شما باید در آن آمادگی هر چیزی را داشته باشید. خشانت این بازی نیز بسیار زیاد بوده و امکان دارد برای برخی از افراد آزاردهنده باشد.

جزئیات مبارزات پروتوکل کلیستو

یکی از مواردی که تیم سازنده تمرکز زیادی روی آن داشت، مبارزات استراتژیک و خاص برای این بازی بود. به طور کلی عنصر اکشن در یک بازی دوام آوری باید تناسب خوبی بین هیجان و ترس داشته باشد. شما در این بازی حس خواهید کرد که هیچ کمکی ندارید. در اینجاست که از خلاقیت خود استفاده کرده و به دنبال راهکار می‌گردید.

پروتکل کلیستو هم دارای بخش شلیک از راه دور بوده و هم دارای مبارزات تن به تن است. همینطور اینکه وجود یک سلاح به نام گریپ (Grip) به بازیکنان اجازه می‌دهد تا به راحتی میان دو سبک مبارزه جابجا بشوند. در اصل بازیکنان آزادی عمل نسبتاً زیادی در این بازی دارند. با اینحال هر روبرویی با دشمن برای آن‌ها بسیار ترسناک خواهد بود.

به طور کلی مبارزات در بازی پروتوکل کلیستو یکی از ترسناک‌ترین و در عین حال جذاب‌ترین مواردی است که تا به حال توسط شرکت سازنده ساخته شده است.

جهش (Mutation)

سیستم جهش چیزی بود که اخیراً به بازی پروتکل کلیستو اضافه شده است. دشمنان شما در این بازی بایوفاژ (Biophage) نام دارند. این موجودات در اصل افرادی هستند که در زندان آهن سیاه (Black Iron) حضور داشته و به یک بیماری آلوده شده‌اند. این بیماری بدن آن‌ها را نابود کرده و آن‌ها را به هیولا تبدیل می‌کند.

زمانی که دشمنان به شما حمله می‌کنند، شما یک فرصت کوتاه دارید تا به سرعت این ویروس آلوده کننده را از بین ببرید. اگر این کار را نکنید و به نقطه ضعف دشمن شلیک نکنید، مبارزات شما بسیار دشوارتر خواهند شد. اگر بازیکنان به موقع دشمن را نابود نکنند، این موجودات به سرعت جهش پیدا کرده و بسیار خطرناک‌تر می‌شوند.

تریلر گیم‌پلی پروتوکل کلیستو

صحنه‌های بسیار زیبا

بازی پروتکل کلیستو یک عنوان دوام آوری و ترسناک است. با این حال این بازی به شکلی طراحی شده که شما حتی با راه رفتن در آن هم احساس ترس خواهید کرد. محیط بازی به طرز بسیار خاصی طراحی شده تا بازیکنان حس نکنند با یک عنوان معمولی روبرو هستند.

شما امکان دارد از مکان‌هایی عبور کنید که گازهای سمی در آن وجود دارند. به همین دلیل شما باید به محیط اطراف خود توجه زیادی کرده و مانع از این بشوید تا دنیای این بازی به شما آسیب بزند.

منبع: Blog.playtation.com

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

یک دیدگاه
  1. برسام

    ترکیب رزیدینت اویل ۵ و فضای مرده (dead space)

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما