تاریخ عرضه‌ی بازی کاپیتان سوباسا مشخص شد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
تاریخ انتشار بازی کاپیتان سوباسا

شرکت بازی‌سازی باندای نامکو، تاریخ انتشار بازی کاپیتان سوباسا را مشخص کرده است. طبق خبری که این شرکت اعلام کرده، بازی Captain Tsubasa: Rise of New Champions در روز ۲۸ آگوست در خارج از ژاپن عرضه خواهد شد. عرضه‌ی بازی برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، نینتندو سوییچ و کامپیوتر در نظر گرفته شده است.

تاریخ انتشار بازی کاپیتان سوباسا روز ۷ شهریور در نظر گرفته شده است.

نسخه‌های مختلفی که برای بازی کاپیتان سوباسا در نظر گرفته شده، یکی از بخش‌های جالب آن است. در کنار نسخه‌ی معمولی بازی، شرکت باندای نامکو از چند نسخه‌ی ویژه برای کاپیتان سوباسا رونمایی کرده است. نسخه‌هایی که همچنین از وجود محتوای دانلودی مختلف و متعددی برای بازی خبر می‌دهند.

نسخه‌ی کلکسیونی بازی، در کنار بازی اصلی و قاب فلزی و تعدادی کارت فوتبالی، یک مجسمه‌ی ۲۸ سانتی‌متری از سوباسا در لباس تیم جوانان ژاپن دارد.

بازی کاپیتان سوباسا

نسخه‌ای گران‌تر بازی به اسم «نسخه‌ی قهرمانان»، به اضافه‌ی تمام محتوای نسخه‌ی کلکسیونی، یک پیراهن فوتبال هم دارد.

بازی Captain Tsubasa Rise of New Champions

حتی یک نسخه‌ی گران‌تر هم برای بازی کاپیتان سوباسا درر نظر گرفته شده است. نسخه‌ی «افسانه‌ها»ی این بازی، به اضافه‌ی محتوای بالا، به همراه یک میز فوتبال دستی بزرگ که مختص بازی طراحی شده، عرضه می‌شود.

بازی Captain Tsubasa Rise of New Champions

بازی کاپیتان سوباسا با این که در سبک ورزشی ساخته شده و اساسا یک بازی فوتبال است، ولی بیشتر شبیه به دیگر بازی‌های انیمه‌ای باندای نامکو می‌ماند؛ هر چه باشد بازی از روی مجموعه‌ی انیمه‌ای اصلی آن ساخته شده و مشخصا انتظار می‌رود محتوایی شبیه به آن داشته باشد.

بازی‌کننده‌ها مثل یک بازی فوتبال تلاش می‌کنند تا توپ را به یکدیگر پاس دهند و گل بزنند، ولی تمرکز بازی بیشتر روی مدیریت و استفاده از قدرت‌های ویژه‌ی بازی‌کنان مختلف است، نه زمان‌بندی پاس‌ها و جهت دادن به آنالوگ هنگام شوت زدن.

می‌توانید در ادامه تریلر جدیدی که برای بازی منتشر شده است را ببینید.

بازی Captain Tsubasa: Rise of New Champions در روز ۲۸ آگوست (۷ شهریور) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، نینتندو سوییچ و کامپیوتر عرضه خواهد شد.

منبع: Gematsu

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگدیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

۲ دیدگاه
  1. saeid_biologist

    به قول امیرحسین همه بازی‌ها برای پلی استیشنه ایکسباکسم فقط، هست!

    1. amir

      من ایکس باکس وان دارم لطفا بگید برای ایکس باکس میاد یا نه

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما