سی‌دی پراجکت: روند درست کردن سایبرپانک ۲۰۷۷ هنوز هم ادامه دارد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
cyberpunk 2077

ماه گذشته یک به روزرسانی جدید برای سایبرپانک ۲۰۷۷ (Cyberpunk 2077) منتشر شد. این بسته هیچ محتوای جدیدی برای این بازی نداشت با اینحال تیم سازنده عملکرد این عنوان را بهتر کردند. به همین علت سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt Red) همچنان در حال بهبود سایبرپانک است.

پاول سَسکو (Pawel Sasko) کارگردان بخش مأموریت سی‌دی پراجکت رد، در یک برنامه زنده اعلام کرد که این بازی هنوز نیاز به کار دارد. همینطور اینکه اعلام کرد هر روز روی موارد مختلف این بازی بررسی‌های متنوع انجام می‌شود. او در ادامه گفت:

ما همچنان در حال بهبود این بازی هستیم. به دلیل اینکه همه می‌دانیم که سایبرپانک نیازمند کار بیشتر است. ما بسیار خوشحال هستیم که طرفداران از به روزرسانی‌های این بازی راضی هستند. همین باعث خواهد شد تا تیم ما به فعالیت خود ادامه دهند. ما همچنان در حال کار روی موارد مختلف در این بازی هستیم. من هرروز مأموریت‌های مختلف را بررسی می‌کنم و سعی می‌کنم در روان‌ترین حالت ممکن باشند.

من نمی‌توانم در مورد برنامه‌های آینده شرکت با شما صحبت کنم. ولی می‌توانم بگویم که ما در حال کار روی بسته‌های الحاقی هم هستیم.

به روزرسانی نسخه ۱.۵۲ چندی پیش منتشر شد. این بسته الحاقی برخلاف موارد دیگر تنها روی عملکرد این بازی تمرکز داشته است. به همین دلیل محتوای جدیدی برای سایبرپانک ارائه نکرده است. سی‌دی پراجکت رد اعلام کرده است که همچنان در حال ساخت بسته الحاقی برای سایبرپانک است. نکته مهم اینجاست که این شرکت اعلام کرد دنباله ویچر با موتور آنریل انجین ۵ ساخته خواهد شد. پس این شرکت موتور اختصاصی خود را کنار گذاشته است.

cyberpunk 2077

به همین دلیل امکان دارد که این شرکت در حال کار روی این دو پروژه با دو موتور متفاوت باشد. با اینحال این موضوع نشان می‌دهد که بسته الحاقی سایبرپانک آخرین محتوای منتشر شده با استفاده از موتور رِد (Red Engine) خواهد بود.

سایبرپانک برای مدت زیادی است که در حال بهبود است. این مدت زمان تا حدی طول کشیده است که دیگر طرفداران این بازی اصلاً توجهی به این موضوع نمی‌کنند. با اینحال سایبرپانک از زمان عرضه پیشرفت بسیار زیادی داشته و در حال حاضر تبدیل به یکی از عناوین بسیار خوب شده است.

منبع: Eurogamer.net

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما