بازی موبایلی Mortal Kombat: Onslaught در سبک نقش‌آفرینی معرفی شد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
بازی Mortal Kombat: Onslaught

کمپانی برادران وارنر و استودیوی ندررلم (NetherRealm) به تازگی از بازی Mortal Kombat: Onslaught برای پلتفرم‌های اندروید و iOS رونمایی کرده‌اند.

این بازی نقش‌آفرینی که نوید یک «تجربه‌ی داستانی و سینمایی» را می‌دهد، جدیدترین نسخه‌ی این سری روی موبایل خواهد بود که در آن باید تیمی از مبارزان را از فهرستی از شخصیت‌های بزرگ ساخته و آن‌ها را در نبردهای گروهی عظیم رها کنید تا از ایجاد ویرانی در سراسر قلمروها جلوگیری کنند. گفتنی است که آخرین نسخه‌ از این سری روی موبایل، Mortal Kombat Mobile بود که بیش از ۱۵۰ میلیون بار در فروشگاه‌ها دانلود شده و از این حیث یکی از پنج بازی مبارزه‌ای برتر اندروید و iOS است.

سری مورتال کامبت همچنین در این ماه سی‌امین سالگرد خود را جشن می‌گیرد که گواهی بر محبوبیت پایدار این سری افسانه‌ای است. جدیدترین بازی این سری، مورتال کامبت ۱۱ است که در سال ۲۰۱۹ منتشر شد و انتظار می‌رود که ندررلم به زودی دنباله‌ای برای آن معرفی کند. دیوید حداد (David Haddad)، رئیس بخش بازی شرکت برادران وارنر، در بیانیه‌ای مطبوعاتی گفت:

مورتال کامبت یک مجموعه‌ی افسانه‌ای و پدیده‌ی فرهنگ عامه یا پاپ است و همچنان به پیشرفت سبک مبارزه‌ای در پلفترم‌های مختلف و درگیر کردن بازیکنان ادامه می‌دهد. Mortal Kombat: Onslaught گواهی بر این موضوع است که چرا این سری بیش از ۳۰ سال است که یک آی‌پی برتر در صنعت بازی بوده است، در حالی که ندررلم همچنان به نوآوری و ارائه‌ی المان‌های جدید گیم‌پلی به طرفداران ادامه می‌دهد.

Mortal Kombat: Onslaught

اد بون (Ed Boon)، مدیر خلاقیت ندررلم، نیز اضافه کرد:

ما فراتر از محدودیت‌ها، در حال گسترش مورتال کامبت هستیم تا به بازیکنان اجازه دهیم تا این سری را به روش‌های جدیدی تجربه کنند. البته این در حالی است که همچنان به جوهره‌ی این سری وفادار هستیم. با بازی Mortal Kombat: Onslaught، مورتال کامبت را یک اثر استراتژی مبتنی بر تیم، به همراه نبردهای گروهی سریع تصور کردیم که طرفداران جدید و فعلی می‌توانند از آن لذت ببرند.

گفتنی است که بازی Mortal Kombat: Onslaught در سال ۲۰۲۳ میلادی برای اندروید و iOS منتشر خواهد شد. در حال حاضر اطلاعات بیشتری از این بازی نظیر تاریخ انتشار دقیق، تریلر و غیره در دسترس نیست.

منبع: Gematsu

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما