بازی Company of Heroes 3 به کنسول‌های نسل نهم می‌آید

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
company of heroes 3

بازی گروهان قهرمانان ۳ (Company of Heroes 3) چندی پیش معرفی شد. همینطور اینکه اعلام شد که این بازی برای کامپیوترها از طریق فروشگاه استیم (Steam) عرضه خواهد شد. به دلیل اینکه گروهان قهرمانان در سبک استراتژی است، از آن انتظار نمی‌رود که برای کنسول‌ها عرضه شود. حال شرکت سازنده خلاف این موضوع را اثبات کرده است.

شرکت سازنده این بازی رلیک (Relic) است. همینطور اینکه سگا (Sega) نیز ناشر آن است. حال سگا اعلام کرده که بازی گروهان قهرمانان ۳ برای کنسول‌های بازی نسل نهم در کنار کامپیوتر عرضه خواهد شد. در اصل شرکت سازنده تلاش کرده تا بازی را برای کنترلر و کنسول‌های بازی نیز بهینه کند.

بازی گروهان قهرمانان ۳ در تاریخ ۴ اسفند (۲۳ فوریه سال ۲۰۲۳) برای کامپیوتر عرضه خواهد شد. بحث اینجاست که نسخه کنسول این بازی در همان روز عرضه نخواهد شد. بلکه هنوز تاریخ دقیقی برای عرضه این نسخه از بازی اعلام نشده است. با این حال در سال ۲۰۲۳ میلادی خواهد بود. دقت کنید که نسخه کنسولی این بازی محدود به نسل ۹ بوده و کاربران نسل ۸ نمی‌توانند از آن استفاده کنند.

بازی Company of heroes 3

شرکت رلیک سابقه زیادی در ساخت عناوین استراتژی برای کامپیوتر دارد. با این حال با یک مخاطب محدود روبرو است. به همین دلیل این شرکت تصمیم گرفت تا نسخه کنسول این بازی را نیز عرضه کند. با این کار مخاطبان بیشتری داشته و بازی طرفداران بیشتری پیدا می‌کند. از طرفی با کاربران بیشتر، شرکت سازنده از بازی پشتیبانی بیشتری هم می‌کند. البته این نکته لازم به ذکر است که رلیک هنوز برنامه‌ای برای عرضه کراس پراگرشن (Cross Progression) یا کراس پلی (Cross play) ندارد.

شرکت رلیک با همکاری سگا تمام تلاش خود را کرده تا رابط کاربری بازی برای کنترلرها بهینه باشد. به همین دلیل بازیکنان می‌توانند تجربه خوبی را در کنسول‌ها داشته باشند. این رابط کاربری به طور کامل دوباره طراحی شده تا کنترلر را مد نظر داشته باشد. البته بازیکنان می‌توانند از کیبورد و موس نیز روی کنسول استفاده کنند.

ببینید: تریلر گیم‌پلی Company of Heroes 3

رلیک چندی پیش عرضه این بازی را به تأخیر انداخت. دلیل آن هم کار روی نسخه کنسولی نبود. بلکه نسخه کامپیوتر این بازی نیز نیاز به بهبود زیادی داشته و به همین دلیل شرکت سازنده تصمیم گرفت تا یک بازی کامل را عرضه کند. نسخه کنسولی بازی برای مدت زیادی است که در حال ساخت بوده و به همین دلیل یک نسخه کامل خواهد بود. نکته جالب اینجاست که نسخه کنسولی بازی نیز از رزولوشن ۴K پشتیبانی خواهد کرد. به همین دلیل یک نسخه ضعیف‌تر نیست.

منبع: Gematsu.com

ماوس پد هومرو مدل بازی company of heroes مدل A1237

کنسول بازی سونی مدل PlayStation 5 ظرفیت 825 گیگابایت ریجن 1200 آسیا

کنسول بازی مایکروسافت مدل XBOX SERIES S ظرفیت 512 گیگابایت

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما