در بازی آنلاین Content Warning باید مسخره‌ترین ویدیوها را بسازید تا وایرال شوید

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۳ دقیقه
content warning

در حدود ۱۰ سال اخیر ما شاهد رشد بسیار زیاد فضای مجازی شدیم. جایی که کاربران مختلف می‌توانند با یکدیگری ارتباط گرفته و در تلاش هستند تا محتواهای مختلفی را به اشتراک بگذارند. یکی از نکات مهم در صفحات مجازی بحث دیده شدن و شهرت است و همین موضوع باعث شده که افراد زیادی به دنبال توجه افراد دیگر باشند.

حال اگر شما به دنبال این هستید تا یک تولید محتوای خاص در دنیای مجازی داشته باشید، بازی هشدار محتوا (Content Warning) برای شماست. یک بازی چند نفره و بسیار جذاب که تجربه شهرت در فضای مجازی را به شما ارائه می‌دهد. در این بازی شما باید تلاش کنید تا محتوای خاصی تولید و بیشتر دیده شوید سپس شما امتیاز بیشتری کسب کرده و در بازی پیشرفت خواهید کرد.

شرکت لندفال (Landfall) یکی از شرکت‌های بسیار خلاق و بامزه در دنیای گیمینگ است. برای مثال این شرکت در گذشته یک بازی مشابه با پابجی (PUBG) طراحی کرد و نام آن را محل محل کاملاً دقیق مبارزه (Totally Accurate Battlegrounds) گذاشت که به طور کامل مخالف نام اصلی بازی پابجی بود. حال این شرکت تصمیم گرفته تا یک بازی جالب دیگر به نام هشدار محتوا عرضه کند.

بازی هشدار محتوا یک عنوان در سبک همکاری بوده که نیازمند ۲ تا ۴ بازیکن است. شما باید وارد یک فضای ترسناک بشوید و وقایع خاص را ضبط کنید. سپس شما باید این محتوا را به اشتراک گذاشته و بر اساس تعداد بازدیدی که دریافت می‌کند امتیاز بگیرید. در اوایل عرضه این بازی امتیازهای بسیار خوبی برای آن منتشر شده و توانسته وضعیت Very Positive را در استیم بدست بیاورد. همینطور اینکه نزدیک به ۲۳ هزار کاربر فعال همزمان داشته و این آمار همچنان در حال رشد است.

در ۲۴ ساعت اول عرضه شما می‌توانستید این بازی را به صورت رایگان دریافت کنید اما الان دیگر به قیمت ۸ دلار تغییر کرده است. بحث اینجاست که این بازی یک تجربه بسیار خاص را در اختیار کاربران قرار داده که در هیچ بازی همکاری دیگری وجود ندارد.

بازی content warning

بازی هشدار محتوا به طور کلی بسیار جذاب بوده و از همه مهم‌تر ویژگی‌های کلیدی شرکت لندفال را دارد. برای مثال طراحی بسیار ساده و Ragdoll شخصیت‌های بازی باعث شده که شما حس آشنایی نسبت به این بایز داشته باشید. در این بازی همکاری بسیار اهمیت دارد ولی نکته اصلی اینجاست که بازی هشدار محتوا یک عنوان جدی نیست. در نتیجه شما به راحتی می‌توانید هر کاری انجام دهید و با دوستان خود یک تجربه بسیار جالب را داشته باشید.

بازی هشدار محتوا از لحاظ ساختار شباهت زیادی به بازی لیتال کامپنی (Lethal Company) دارد. در نتیجه افرادی که تجربه این بازی را داشته باشند به راحتی با بازی هشدار محتوا آشنا نخواهند شد. در این بازی شما ۳ جایگاه برای موارد مختلف، ۴ عدد چراغ قوه و یک عدد دوربین دارید. هدف شما در این بازی این است که به یک تعداد خاصی از بازدید در شبکه اجتماعی بازی یعنی اسپوک تیوب (SpookeTube) برسید و اگر کمتر آن شد مأموریت خود را انجام نداده‌اید.

بازی هشدار محتوا حالت ترسناک هم دارد ولی صرفاً برای بامزه کردن بازی است. به این شکل که در یک مرحله شما وارد یک کارخانه مخروبه می‌شوید و باید تلاش کنید که محتوای خاصی بسازید. نکته اصلی اینجاست که در این بازی چندین موجود عجیب هم به دنبال شما خواهند بود که باید از حمله آن‌ها برای تولید محتوا استفاده کنید.

بازی هشدار محتوا در اصل ترسناک نیست ولی از این سوژه‌ها برای ارائه محتوا استفاده می‌کند. کاربران محدودیت در زمینه فیلم برداری دارند و در نتیجه باید تلاش کنند که بهترین سوژه را انتخاب کرده و از آن ویدئو تهیه کنند. همینطور اینکه تجربه این بازی با دوستان بسیار جذاب بوده و یک تجربه بسیار خاص است. در نتیجه بهتر است کاربران تلاش کنند که در کنار همکاری از این فضا استفاده کرده و محتوای خود را به بهترین نحو بسازند. در نتیجه اگر شما به دنبال تجربه یک بازی بسیار جالب و متفاوت با دوستان هستید، قطعاً این بازی را در لیست خود قرار دهید.

منبع: PCgamer

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازیدیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما