اسکین ۴۰۰ هزار دلاری تفنگ کانتر استرایک رکورد جدیدی برای گران‌ترین آیتم بازی ثبت کرد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
cs go market

در دنیای گیمینگ معاملات بسیار عجیبی وجود دارند. از خرید و فروش شرکت‌ها گرفته تا خرید یک بازی ساده همگی ممکن است قیمت‌های غیر منطقی‌ای داشته باشند. یکی از موارد مهم در معاملات گیمینگ بحث اسکین و ظاهر کرکتر و موارد مختلف است. در اصل اینگونه جا افتاده که هرچه شما اسکین نایاب‌تری داشته باشید یعنی در بازی حرفه‌ای‌تر هستید. این موضوع قطعاً حقیقت ندارد.

بازی کانتر استرایک ۲ (Counter Strike 2) چندی پیش معرفی شد. معرفی این بازی بسیار غافل‌گیر کننده بود و در حال حاضر در حالت آزمایشی محدود قرار دارد. یکی از نکات مهم در مورد کانتر استرایک ۲ این است که تمامی اسکین‌های بازی قبلی این مجموعه یعنی کانتر استرایک گو (Counter Strike Go) به شماره ۲ انتقال خواهد یافت.

اسکین‌های کانتر استرایک گو همواره بازار جالبی داشتند. یکی از دلایل موفقیت این بازی نیز همین اسکین‌های جالب و زیبا است. اسکین‌های خاص نایاب در دنیای طرفداران کانتر استرایگ گو با قیمت‌های نجومی به فروش می‌رسند. موضوع انتقال اسکین‌ها به کانتر استرایک ۲ نیز باعث شد تا ارزش این اسکین‌ها چندین برابر شود.

اسکین کانتر استرایک

ارزش متعلقات این اسکین بسیار زیاد بوده و به همین دلیل است که این مقدار ارزش دارد.

حال یک اسکین برای سلاح ای کی ۴۷ (AK-47) تبدیل به گران‌ترین اسکین در تاریخ دنیای گیمینگ شده است. این اسکین به نام Stat Trak Tier 1 Case Hardened AK-47 است. همینطور اینکه روی آن یک شکل با الماس وجود دارد. شکلی که روی این اسکین وجود دارد پترن ۶۶۱ بوده و این سلاح دارای دو عدد Katowice 2014 Titan Holo است. همین دو مورد حدود ۱۲۰ هزار دلار قیمت دارند.

وضعیت این اسکین در حالت Minimal Wear قرار دارد. به این معنا که این اسکین در شرایط بسیار خوبی قرار داشته و استفاده بسیار کمی از آن شده است. نکته اینجاست که این اسکین در اصل گران‌ترین معامله انجام شده بر اساس اسکین است. ارزشمندترین اسکین بازی کانتر استرایک گو اسکین Blue Gem Karambit Knife نام داشته که حدود ۱.۵ میلیون دلار قیمت دارد. قسمت جالب‌تر ماجرا این است که ما شاهد معاملات گران‌تری هم در بازی کانتر استرایک هستیم.

همانطور که گفتیم داشتن اسکین تأثیری در عملکرد شما در بازی ندارد. با این حال وجود آن به جذابیت بازی کمک می‌کند. وجود قابلیت شخصی‌سازی همینه از طرف گیمرها مورد توجه بوده و به همین دلیل است که از آن استقبال خوبی می‌شود. پس شرکت‌ها نیز در اکثر عناوین خود این قابلیت را قرار می‌دهند. اسکین یک قابلیت شخصی‌سازی بسیار ساده در دنیای گیمینگ بوده که در عناوین اول شخص شوتر کاربرد بسیار زیادی دارد.

منبع: PCgamer


کنسول بازی سونی مدل PlayStation 5 ظرفیت 825 گیگابایت ریجن 1200 آسیا

کنسول بازی مایکروسافت مدل XBOX SERIES S ظرفیت 512 گیگابایتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

یک دیدگاه
  1. MosiLand

    سی اس گو چه کرده

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما