بازسازی کرایسیس برای کامپیوتر و کنسول‌ها رونمایی شد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
بازسازی کرایسیس

کمتر از یک هفته‌ی پیش بود که حساب کاربری رسمی بازی «کرایسیس» در توییتر پس از سال‌ها اعلان وجود کرد؛ طوری که جمعیت وسیعی از گیمرها انتظار رونمایی بزرگی در مجموعه‌ی کرایسیس را داشتند. با این حال، این رونمایی یک بازسازی از قسمت اول مجموعه‌ی کرایسیس از آب درآمد. بازسازی کرایسیس (Crysis Remastered) برای کنسول‌های فعلی و کامپیوتر رونمایی شده است.

کنسول‌های نسل بعد برای عرضه در سال جاری برنامه ریزی شده‌اند؛ کنسول‌هایی که قرار است جهش بزرگی را به صنعت بازی معرفی کنند و در این میان، نام کرایسیس به عنوان برندی که با کیفیت گرافیکی بالا گره خورده، به راحتی می‌تواند سر و صدای زیادی به پا کند. قسمت اول سری بازی‌های کرایسیس حتی امروزه هم از نظر فنی یک شاهکار محسوب می‌شود و در حالی که بسیاری از افراد انتظار داشتند تا جهش بزرگ نسل بعد را با یک کرایسیس دیگر ببینند، با نسخه‌ای (احتمال کم-کیفیت‌تر) از بازی اصلی روبرو شده‌اند.

گفته شده که قرار است بازسازی کرایسیس بخش داستانی بازی را با گرافیکی بالاتر به نسل جدیدی از گیمرها ارایه کند. در مقایسه با نسخه‌ی اصلی کرایسیس، نسخه‌ی بازسازی شده بافت‌ها و مدل‌های با کیفیت‌تری دارد. افکت‌های بصری بازی مثل عمق میدان و پارتیکل‌ها هم نه در همه جا و در برخی نقاط بازی، با کیفیت‌تر شده‌اند. نورپردازی بازی هم قرار است بهتر از گذشته باشد.

بازی Crysis Remastered

نسخه‌ی بازسازی شده‌ی کرایسیس روی تمام پلتفرم‌ها توسط استودیوی Saber Interactive ساخته می‌شود؛ استودیویی که اخیرا ویچر ۳ را برای کنسول نینتندو سوییچ آماده کرده بود. اتفاقا مهم‌ترین نکته‌ی بازسازی کرایسیس، عرضه‌ی آن روی کنسول نینتندو سوییچ است.

اولین قسمت مجموعه بازی‌های کرایسیس در سال ۲۰۰۷ روی کامپیوتر عرضه شد. از دیدگاه فنی، این بازی در زمان عرضه سال‌ها از آنچه دیگر بازی‌های کامپیوتر ارایه می‌کردند جلوتر بود، کنسول‌ها که به جای خود. نسخه‌ای از کرایسیس در سال ۲۰۱۱ روی پلی‌استیشن ۳ و ایکس‌باکس ۳۶۰ عرضه شد که از نظر گرافیکی و وضعیت اجرا، حتی نزدیک نسخه‌ی ۲۰۰۷ کامپیوتر هم نبود. اینجاست که عرضه‌ی کرایسیس، آن هم در حالتی بازسازی شده، روی کنسول قابل حمل سوییچ حسابی جالب می‌شود.

عرضه‌ی Crysis Remastered برای تابستان امسال و پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴، کامپیوتر و نینتندو سوییچ برنامه‌ریزی شده است.

در ادامه تیزر کوتاهی برای رونمایی بازی منتشر شده است را قرار داده‌ایم.

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما