از باب اسفنجی ۴ تا شخصیت‌های زن بامزه‌ی پیکسار؛ بهترین‌های هنر و سینما

۱۶ اسفند ۱۴۰۰ | ۱۸:۰۰ ۱۶ اسفند ۱۴۰۰ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۶ دقیقه
بهترین‌های هنر وسینما

اگر فرصت مطالعه‌ی اخبار و مقالات مهم ادبی، هنری و سینمایی را ندارید، می‌توانید مجموعه‌ای از مهم‌ترین اخبار و بهترین مقاله‌ها و ویدیوهای دنیای فیلم و سریال، کتاب‌‌ها، موسیقی و هنرهای تجسمی را در دیجی‌کالا مگ پیدا کنید. ما در سری مطالب بهترین‌های هنر و سینما و ادبیات، هر دوشنبه ۱۰ مقاله، خبر و ویدیوی جذاب و پربازدید هفته‌ی گذشته را در یک مجموعه کنار هم در اختیارتان قرار می‌دهیم.

هر آنچه از باب اسفنجی شلوار مکعبی ۴ می‌دانیم

باب اسفنجی شلوار مکعبی

ماجراهای باب اسفنجی نه تنها در تلویزیون، بلکه بر روی پرده بزرگ سینما هم همچنان ادامه خواهد داشت، چراکه گویا قرار است چهارمین فیلم در رابطه با باب اسفنجی و دوستانش ساخته شود؛ لذا ما می‌خواهیم در اینجا تمام چیزهایی را که درباره‌ی این فیلم می‌دانیم با شما در میان بگذاریم.

مطلب را کامل بخوانید

۱۰ شخصیت‌ زن بامزه‌ی پیکسار از بدترین تا بهترین

مطلب را کامل بخوانید

هر آنچه از انیمیشن «من نفرت‌انگیز ۴» می‌دانیم

من نفرت‌انگیز

هر کسی که در ۱۰ سال گذشته فقط یکی از انیمیشن‌های دیزنی را هم تماشا کرده باشد، ممکن است متوجه شده باشد که انیمیشن‌های جدیدتر دیزنی با آن‌هایی که قبلا دیده‌ایم و با آن‌ها بزرگ شده‌ایم فرق دارند. رنسانس دیزنی که در دهه‌ی ۹۰ روی داد در بیشتر نمونه‌ها از یک فرمول بسیار ساده پیروی می‌کرد؛ قهرمان ساده‌لوحی با شروری مواجه می‌شد و باید به مقابله با او می‌پرداخت. همین داستان ساده سبب احیای انیمیشن‌های دیزنی شد و شرورهای کلاسیک آن دوران به نمادین‌ترین شخصیت‌های دیزنی تبدیل شدند. اما مدت‌هاست که دیگر هیچ نسخه جدیدی از این کاراکترهای شرور ساخته نشده است.

مطلب را کامل بخوانید

۱۰ انیمه‌ی کمدی بامزه که حتما باید ببینید

انیمه کمدی

مطلب را کامل بخوانید

۱۴ قدرت‌ ویژه‌ی مرد عنکبوتی و تشریح هر کدام

مرد عنکبوتی

برای دسترسی به جدیدترین اخبار، مقاله‌ها و ویدیوها به بخش هنر و سینما دیجی‌کالا مگ سر بزنید.
دیدگاه شما