سایبرپانک ۲۰۷۷ هفته‌ی آینده به پلی‌استیشن استور بازمی‌گردد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
بازی Cyberpunk 2077

فروش نسخه‌ی پلی‌استیشن بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ قرار است از هفته‌ی آینده روی پلی‌استیشن استور دوباره از سر گرفته شود. شرکت بازی‌سازی سی‌دی پراجکت رسما خبر داده است که از روز ۲۱ ژوئن دوباره می‌توان سایبرپانک ۲۰۷۷ را روی پلی‌استیشن استور برای کنسول پلی‌استیشن ۴ تهیه کرد.

اینکه سونی بالاخره کوتاه آمده و راضی شده تا به سی‌دی پراجکت اجازه دهد تا سایبرپانک ۲۰۷۷ به پلی‌استیشن استور برگردد، مطمئنا از وضعیت فنی بهتر بازی می‌گوید. با این حال، گویا هنوز هم تمام مشکلات برطرف نشده‌اند. سونی طی بیانیه‌ای ضمن تأیید خبر اعلام شده از سوی سی‌دی پراجکت، اضافه کرده که بازی روی مدل پایه‌ی پلی‌استیشن ۴ هنوز هم عملکرد بی‌نقصی ندارد.

سونی طی بیانیه‌ای به خبرگزاری آی‌جی‌ان گفته است: «کاربران هنوز هم با مشکلاتی به هنگام بازی کردن نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ بازی روبه‌رو خواهند شد. شرکت سی‌دی پراجکت مشغول کار روی بازی با هدف بهبود عملکرد آن روی تمام پلتفرم‌هاست. سونی پیشنهاد می‌کند برای بهترین تجربه، سایبرپانک ۲۰۷۷ روی پلی‌استیشن ۴ پرو یا پلی‌استیشن ۵ بازی شود.»

بازی Cyberpunk 2077

سایبرپانک ۲۰۷۷ دی ماه سال گذشته روی پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و کامپیوتر عرضه شد. طولی نکشید تا بازی‌کننده‌ها از مشکلات فنی بازی روی کنسول‌ها و مشخصا مدل پایه‌ی کنسول‌ها، یعنی ایکس‌باکس وان معمولی و پلی‌استیشن ۴ خبردار شدند. در نتیجه‌ی درخواست‌های مرجوعی متعدد بازی‌کننده‌ها، سونی تصمیم گرفت تا سایبرپانک ۲۰۷۷ را تا حل مشکلات فنی بازی از روی فروشگاه خود حذف و فروش آن را متوقف کند. شرکت سی‌دی پراجکت هم پیغامی برای معذرت خواهی منتشر کرد و قول داد تا بازی در چند ماه آینده درست شود.

در حال حاضر که شش ماه از عرضه‌ی سایبرپانک ۲۰۷۷ می‌گذرد، چه روی کامپیوتر و چه روی کنسول‌ها با تجربه‌ی بسیار بهتری از زمان عرضه روبه‌رو هستیم. بازی روی کنسول‌ها هم به ثبات خوبی رسیده است و عملکردی قابل قبول دارد. با این حال، واضح است که سایبرپانک ۲۰۷۷ به هیچ وجه آماده‌ی عرضه نبود و حداقل نیاز به چند ماه زمان توسعه‌ی بیشتر داشت؛ چه روی کنسول‌ها و چه روی کامپیوتر.

قرار است تا پایان سال جاری میلادی تعدادی آپدیت دیگر هم برای بازی، هم در راستای حل مشکلات آن و هم برای افزودن محتوای جدید، منتشر شوند. همچنین عرضه‌ی یک نسخه مختص کنسول‌های نسل جدید یعنی پلی‌استیشن ۵ و ایکس‌باکس سری ایکس هم در برنامه‌های سال جاری شرکت سی‌دی پراجکت قرار دارد. در طول دو ماه گذشته که نه خبری از آپدیت جدید بوده و نه خبری از محتوای دانلودی تازه؛ در نتیجه نمی‌دانیم آیا این قول‌ها محقق می‌شوند یا نه.

منبع: GamesIndustry.biz

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما