ماد جدید سایبرپانک ۲۰۷۷ تعقیب و گریز پلیس را اضافه می‌کند؛ ویدیوی آن را ببینید

۱۷ اسفند ۱۴۰۰ | ۱۲:۰۰ ۱۶ اسفند ۱۴۰۰ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
سایبرپانک 2077

همانند بسیاری از بازی‌ها، سایبرپانک ۲۰۷۷ نیز در طول توسعه‌ی خود شاهد ایده‌های زیادی بود که به سرانجام نرسیدند. در حالی که استودیوی سی‌دی پراجکت رد قبلا تایید کرده بود که تعقیب و گریز پلیس به دلیل محدودیت‌های زمانی و فنی کنار گذاشته شده است، به تازگی یک مادساز این مکانیک را به همراه مبارزات ماشینی به بازی اضافه کرده است.

پاول ساسکو، کارگردان مراحل بازی سایبرپانک، سال گذشته در مورد عدم وجود این مکانیک در بازی، روشنگری کرد. در پاسخ به یکی از بینندگان در یک رویداد پخش زنده، او به طعنه گفت که همه بازی‌های جهان باز از این المان بهره نمی‌برند و در ادامه بازی‌های سونیک و الدن رینگ را مثال زد. او در نهایت به محدودیت‌های مختلف نیز اشاره کرد. با این حال به نظر می‌رسد که با ماد جدیدی که اخیرا ساخته شده، بازیکنان بالاخره می‌توانند مبارزات ماشینی را تجربه کنند.

این ماد با عنوان Vehicle Combat، به شما این امکان را می‌دهد که از سلاح های خود در حین رانندگی استفاده کنید و از تعقیب و گریز پلیس و مبارزات ماشینی با باندهای مختلف بهره‌مند شوید. سازنده‌ی این ماد بیان کرد که در کد بازی قابلیت‌هایی غیرفعال وجود داشته که امکان استفاده از سلاح در حین رانندگی را فراهم کرده است. حال این مکانیک تا حد زیادی در این ماد بازسازی شده است. اکنون می‌توانید سلاح‌های سرد و گرم را در حین رانندگی استفاده کنید یا از انژکتور استفاده کرده تا سلامتی خود را تقویت کنید.

سایبرپانک 2077

همچنین رفتار پلیس نیز در این ماد جدید بهبود یافته است. در حالی که حمله به مجریان قانون یا دشمنان محلی منجر به ظاهر شدن تعداد بیشتری از آن‌ها می‌شود، به نظر می‌رسد در این ماد افراد می‌توانند درخواست کمک کنند. در این مواقع اطلاعاتی روی صفحه دریافت خواهید کرد که به شما می‌گوید چه کسی در حال برقراری تماس جهت کمک است و فاصله‌ی او با شما چقدر است. جالب است بدانید که در این لحظات می‌توانید با شوک الکتریکی یا ضربه زدن به دشمن، این تماس‌ها را مختل کنید.

بسیار شبیه سری Grand Theft Auto، شما همچنین یک سیستم پلیس دارید که از طریق ستاره‌ منعکس می‌شود. اگر کسی بتواند برای پشتیبان تماس بگیرد، یک ستاره دریافت خواهید کرد. با این حال، اگر چهار مورد از آن‌ها را دریافت کنید، گروه MaxTac به دنبال شما خواهند افتاد.

سایبرپانک ۲۰۷۷ هم اکنون روی کنسول‌های نسل هشتم و نهمی ایکس‌باکس، پلی‌استیشن و رایانه‌های شخصی در دسترس است. همچنین به تازگی به‌روزرسانی نسل نهمی این بازی منتشر شده که تغییرات مختلفی را روی بخش‌های مختلف آن اعمال کرده است. برای دریافت ماد Vehicle Combat می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید، با این حال در هنگام استفاده از آن احتیاط به خرج دهید. در ادامه می‌توانید ویدیوی منتشر شده را مشاهده کنید.

منبع: PCGamesN

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما