ساخت دنباله‌ی سایبرپانک ۲۰۷۷ رسما آغاز شد؛ سی‌دی پراجکت: بازی اول دست‌گرمی بود

۲۷ دی ۱۴۰۲ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
سایبرپانک 2077

با فروش میلیون‌ها نسخه از بسته‌ی الحاقی فانتوم لیبرتی (Phantom Liberty) از زمان انتشار در ماه سپتامبر سال گذشته برای پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس سری و رایانه‌های شخصی، سیابرپانک ۲۰۷۷ در حال گذراندن شرایط نسبتا خوبی است. حال به نظر می‌رسد که استودیوی سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt Red) اکنون توجه‌ی خود را به ساخت قسمت دوم آن معطوف کرده است.

اخیرا پستی در توییتر توسط ایگور سارزینیسکی (Igor Sarzyński)، کارگردان روایی سایبرپانک ۲۰۷۷، منتشر شده است که خبر از آغاز ساخت دنباله‌ی سایبرپانک با نام رمز Orion به صورت رسمی می‌دهد. جالب است بدانید که او سایبرپانک ۲۰۷۷ را یک دستگرمی خوانده است:

اولین روز کاری در دفتر بوستون! این خیلی خوشایند است که با دوستان قدیمی ملاقات کنید و به طور رسمی سفر Orion خود را آغاز کنید. من نمی‌توانم بیش از این برای این پروژه هیجان زده‌ باشم و مطمئن هستم که می‌توانیم آن را به طور خاصی خلق کنیم. ۲۰۷۷ تنها یک دستگرمی بود!

سایبرپانک 2077
در واقع به نظر می‌رسد که تیمی که روی نسخه‌ی بعدی کار می‌کند، به تازگی کار خود را در دفتر جدید سی‌دی پراجکت در بوستون آغاز کرده است. گفتنی است که در پایان سال گذشته، سی‌دی پراجکت آخرین به‌روزرسانی بزرگ سایبرپانک ۲۰۷۷ را منتشر کرد و برای اولین بار از زمان عرضه‌ی این اثر، ظاهرا با امید بالا به آینده و این دنباله پا به ۲۰۲۴ گذاشته است.

در حال حاضر اطلاعات خاصی در مورد دنباله‌ی ذکر شده در دسترس نیست، اما با توجه به اینکه نسخه‌ی قبل با مشکلات زیادی مواجه شد، استودیوی سازنده درس‌های مورد نیاز خود را بدون شک آموخته است. همچنین از آن زمان مطمئناً اوضاع بهبود یافته است اما خاطره‌ بد سایبرپانک به این زودی‌ها از ذهن طرفداران پاک نخواهد شد. این در حالی است که سی‌دی پراجکت در عین حال پروژه‌های مختلف دیگری نظیر نسخه‌ی چهارم ویچر را نیز در دست توسعه دارد و باید دید که سارزینیسکی و تیمش می‌توانند این بار بهتر از قبل عمل کنند یا خیر.

منبع: Destructoid

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازی


کنسول بازی سونی مدل PlayStation 5 ظرفیت 825 گیگابایت ریجن 1200 آسیا
کنسول بازی مایکروسافت مدل XBOX SERIES S ظرفیت 512 گیگابایت
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه