Deadpool 2 را چه کسی کارگردانی می‌کند؟

۱۰ آبان ۱۳۹۵ | ۱۶:۰۰ ۶ بهمن ۱۳۹۵ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

همانطور که احتمالا شنیده‌اید، کارگردان Deadpool 2 ساخت این فیلم را رها کرده است. «تیم میلر» (Tim Miller) با قسمت اول Deadpool، فیلمی خوش‌ساخت را تحویل طرفداران این شخصیت داده بود؛ با این حال، اختلافات او با «رایان رینولدز» به هنگام ساخت Deadpool 2 موجب شده است تا او دیگر قصد ادامه‌ی ساخت فیلم را نداشته باشد. طبق گزارشی که وب‌سایت Deadline منتشر کرده است، شرکت فیلم‌سازی Fox تعدادی پیشنهاد از سوی کارگردان‌ها دریافت کرده و در عین حال هم گزینه‌هایی را برای ساخت Deadpool 2 در نظر دارد.

اولین اسمی که شنیده‌ایم، «درو گودار»، نویسنده‌ی سریال Daredevil و تهیه‌کننده و نویسنده‌ی فیلم «مریخی» است.

طبق خبر منتشر شده، انتخاب اول شرکت فیلم‌سازی Fox، کارگردان فیلم «جان ویک» یعنی David Leitch است. با این حال، او هنوز هیچ مذاکره‌ای برای ساخت Deadpool 2 نداشته است. ظاهرا دو کارگردان دیگر ایده‌هایی به شرکت Fox فرستاده‌اند و برای ساخت Deadpool 2 با این شرکت قصد همکاری دارند.

Deadpool-1

اولین اسمی که شنیده‌ایم، «درو گودار» (Drew Goddard) است. گودار نویسنده‌ی سریال محبوب Daredevil و تهیه‌کننده و نویسنده‌ی فیلم «مریخی» یا همان The Martian است. به غیر از گودار، «مگنوس مارتنز» (Magnus Martens) هم برای ساخت Deadpool 2 اعلام آمادگی کرده است. مارتنز قسمتی از سریال Luke Cage را ساخته است.

فعلا نمی‌دانیم چه بلایی قرار است سر قسمت دوم Deadpool بیاید، اما چندان هم به نتیجه‌ی نهایی امیدوار نیستیم.

منبع: Deadline

telegram_ad2_1

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۳ دیدگاه
 1. Avatar آرش

  سریال دردویل و فیلم مریخی سریال و فیلمای قشنگی از اب در اومدن اگه درو گودار باشه هم بد نیست .
  امیدوارم هرکی کارگردان ددپول میشه اون شخصیت خاصش رو خراب نکنن

 2. Avatar Leo

  امیدوارم که فیلم خوبی از آب دربیاد.

 3. Avatar مهدی

  بعد از چند وقت هالییود یه فیلم خوب ساخته بود که با تفاصیر ادامه این فیلم چیز جالبی نمیشه و باید به همون یه قسمت اکتفا کنیم