راهنمای دریافت تروفی‌های Death Stranding

۲۴ دی ۱۳۹۸ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۴۶ دقیقه
تروفی های Death Stranding

برای به اتمام رساندن بخش داستانی دث‌استرندینگ، حدود ۴۰ تا ۶۰ ساعتی زمان نیاز دارید. با این حال برای دریافت تروفی پلاتینوم و ۱۰۰ درصد کردن، باید بالای ۱۰۰ ساعت پای بازی بنیشینید. بنابراین از آنجایی که دث استرندینگ چه در داستان و چه در روند بازی آهسته پیش می‌رود و روند کندی دارد، پیشنهاد می‌کنیم اگر وقت کافی ندارید یا اصلا از بازی خوش‌تان نیامده همین الان بیخیال گرفتن تروفی‌هایش شوید چرا که برای گرفتن تعدادی از آن‌ها باید زمان زیادی را صرف کنید. با این همه، تروفی‌های دث استرندینگ اساسا سخت نیستند و به‌راحتی می‌توانید آن‌ها را دریافت کنید. در طول این مسیر فقط باید پای بازی زمان بگذارید. برای مثال یکی از زمان‌برترین تروفی‌های بازی Best Beloved است که باید تمامی تاسیسات (Facilities) خود را کامل کنید. این بدین معنا است که باید تعدادی زیادی بسته را جابه‌جا کنید و به مقصد برسانید. یکی از بهترین کارهایی که می‌توان برای صرفه‌جویی در وقت انجام داد، استفاده از زیپ‌لاین‌ها است؛ زیپ‌لاین‌ها تقریبا در اواخر بازی در دسترس قرار می‌گیرند و با استفاده از آن‌ها می‌توانید به راحت‌ترین و سریع‌ترین شکل ممکن بین نقاط مختلف جابه‌جا شود. خوشخبتانه تروفی از دست دادنی نداریم و بیش‌تر آن‌ها را مواردی مثل تروفی‌های داستانی، ساخت و ساز یا همان کرفتینگ، ۵۶ کالکتیبل (Memory Chips) و تحویل بسته‌ها تشکیل می‌دهند. علاوه بر این، برای دریافت تروفی Growth of a Legend باید روی درجه‌سختی سخت بازی را انجام دهید. خوشخبتانه خارج از درگیری‌ها درجه‌سختی مشکل چندانی برای‌تان ایجاد نمی‌کند و لازم نیست اصلا نگران آن باشید. بیش‌تر وقت‌تان برای همان کامل کردن Facilities صرف می‌شود. بعد از اتمام بخش داستانی، به همه محتوای بازی همچنان دسترسی خواهید داشت و چیزی را از دست نمی‌دهید.

 • درجه‌ی سختی دریافت تروفی‌ها: ۱۰ / ۳
 • زمان تقریبی به دست آوردن تمام تروفی‌ها: ۷۰ تا ۱۳۰ ساعت
 • تروفی‌های آفلاین: ۵۷ عدد (۱ تروفی طلایی، ۲ تروفی نقره‌ای، ۵۴ تروفی برونزی)
 • تروفی‌های آنلاین: ۶ عدد (۱ تروفی پلاتینوم، ۵ تروفی برنزی) – برای دریافت این تروفی‌ها به اشتراک پلی‌استیشن پلاس احتیاجی ندارید: Greatest of the Great Deliverers ، A Helping Hand ، Giver of Gifts ، Great Deliverer ، A Shout in the Dark و Building Bridges
 • تروفی‌های از دست دادنی: ندارد
 • تروفی‌های اشکال‌دار (باگ و گلیچ شده): ندارد
 • حداقل تعداد دفعات بازی کردن: یک‌بار
 • آیا درجه سختی روی تروفی‌ها تاثیر می‌گذارد؟ بله؛ برای دریافت تروفی Growth of a Legend باید در قسمت Premium Deliveries بازی را با درجه‌سختی دشوار یا همان هارد بازی کنید. به جز این، می‌توانید سایر بخش‌های بازی را – مثل بخش داستانی – روی درجه‌سختی آسان تجربه کنید.
 • آیا بعد از به پایان رساندن بخش داستانی می‌توانید در محیط بازی گشت و گذار کرد؟ بله؛ بعد از اتمام داستان، تمامی مناطق، کالکتیبل‌ها، دلیوری‌ها و سایر تروفی‌ها همچنان در دسترس خواهند بود.

قدم اول: انجام بخش داستانی

در اولین مرحله تنها باید بخش داستانی بازی را به پایان برسانید. پیشنهاد می‌کنیم بازی را با درجه‌سختی هارد شروع کنید چرا که برای دریافت تروفی Growth of a Legend باید روی این درجه‌سختی بازی را انجام دهید. برای دریافت این تروفی، باید در تمامی بخش‌های Premium Deliveries رنک S را به‌دست بیاورید. روی درجه‌سختی نرمال و پایین‌تر، امکان دریافت این رنک وجود ندارد. برای درگیری با دشمنان و باس‌فایت‌ها می‌توانید درجه‌سختی بازی را به آسان تغییر دهید. در صورت تغییر درجه‌سختی بازی هیچ چیزی را از دست نخواهید داد و هر زمان که نیاز به انجام این کار داشتید می‌توانید آن را تغییر دهید.

درجه‌‌سختی‌های بازی تنها دشمنان و قدرت آن‌ها را تحت تاثیر خود قرار می‌دهد که در طول بازی بسیار کم و محدود هستند. در طول مراحل رساندن بسته یا همان دلیوری که تقریبا ۹۹ درصد از بازی را تشکیل می‌دهند، هیچ تفاوتی بین درجه‌سختی آسان و سخت وجود ندارد. علاوه بر این، درجه‌سختی هارد هم به خودی خود چندان سخت و چالش‌برانگیز نیست. بنابراین هر وقت که با مشکلی مواجه شدید می‌توانید درجه‌سختی را تغییر دهید.

بخش داستانی را به شیوه دلخواه خود پیش ببرید و نگران هیچ چیزی نباشید. پیشنهاد می‌کنیم که در بین راه حتما ماموریت‌های Orders for Sam – کوئست‌های اصلی – را هم انجام دهید و خود را تنها به ماموریت‌های اجباری بخش داستانی – مراحلی که اسم آن‌ها با نور نارنجی مشخص شده – محدود نکنید. از آنجایی که این مراحل شما را به UCA Facilitiesهای جدید می‌رسانند، انجام دادن آن‌ها خیلی مهم است. در بین راه هم می‌توانید تعدادی از مراحل Side Deliveries را انجام دهید تا سطح Facilities افزایش یابد. با این حال، پیشنهاد می‌کنیم برای صرفه‌جویی در زمان ابتدا یک شبکه زیپ‌لاین بسازید و بعد از اتمام بخش داستانی به آن‌ها برگردید.

همچنین اگر می‌خواهید تا جای ممکن در وقت خود صرفه‌جویی کنید، حتما در اوایل بازی تا زمانی که زیپ‌لاین‌ها را آنلاک کنید، به جای پیاده‌روی از وسایل‌نقلیه استفاده کنید. زیپ‌‌لاین‌ها در روند عادی بخش داستانی باز می‌شوند و برای دریافت آن‌ها نیازی نیست کار خاصی انجام دهید. همیشه آیتم PCC Lv. 2 را برای ساخت شبکه زیپ‌لاین‌ها همراه خود داشته باشید. با استفاده از زیپ‌لاین‌ها می‌توانید بین دو نقطه در سریع‌ترین زمان ممکن انجام دهید و تنها انجام این کار صدها ساعت وقت شما را ذخیره می‌کند. با این کار دیگر نیازی به پیاده‌روی‌های طولانی مدت نیست و بی‌تی‌ها – دشمنان روح‌مانند – هم نمی‌توانند به شما آسیبی برسانند. پس از همان ابتدای بازی زیپ‌لاین‌‌ها را در اولویت خود قرار دهید. تنها نکته قابل‌توجه این است که وقتی به یک منطقه جدید می‌روید، تا زمانی که آن ناحیه را به شبکه UCA وصل نکنید نمی‌توانید از زیپ‌لاین‌ها استفاده کنید. در طول بخش داستانی به مراتب به محیط‌های قبلی بازمی‌گردید، بنابراین در راه برگشت خود حتما زیپ‌لاین‌ها را درست کنید.

قدم دوم: اتصال تمامی تاسیسات (Facilities) به UCA، رساندن سطح آن‌ها به پنج ستاره و انجام دادن پرمیوم دلیوری‌ها روی درجه‌سختی هارد

بعد از اتمام بخش داستانی، نقشه را باز کنید و دکمه R3 را فشار دهید. در اینجا می‌توانید تاسیساتی که هنوز پیدا نکرده‌اید را با رنگ خاکستری ببینید. در مجموع ۳۹ عدد از این تاسیسات در بازی وجود دارد که باید تمامی آن‌ها را پیدا کنید. به احتمال خیلی زیاد در روند طبیعی بازی تعداد زیادی از آن‌ها را به‌صورت خودکار پیدا خواهید کرد. علاوه بر این، در ادامه‌ی مطلب مکان دقیق تمامی آن‌ها را بهتان می‌گوییم.

بعد از اینکه تمامی تاسیسات را پیدا کردید، باید برای دریافت تروفی Best Beloved سطح آن‌ها را به پنج ستاره برسانید و در همین حین ۸۰تا پرمیوم دلیوری را کامل کنید. برای اطلاعات بیش‌تر توضیحات تروفی Growth of a Legend را بخوانید.

در این مرحله باید بازی را با درجه‌سختی هارد پیش ببرید چرا که رنک Legend of Legends در حالت نرمال یا درجه‌سختی‌های پایین‌تر قابل دریافت نیست. بعد از بخش داستانی پایگاه‌های قدرتمند دشمنان کم‌تر می‌شوند و به همین خاطر دیگر تفاوت محسوسی بین درجه‌سختی هارد و آسان وجود ندارد.

قبل از این حتما مطمئن شوید که بین تاسیسات خود زیپ‌لاین‌های مناسبی قرار داده‌ایده. همچنین حین تجربه بازی آنلاین باشید تا بتوانید زیپ‌لاین‌های دیگران هم ببینید. در این صورت، از Chiral Bandwith – این ویژگی باعث می‌شود سازه‌هایی که می‌توانید در هر لحظه روی نقشه خود داشته باشید، محدود شود – استفاده نمی‌شود. از آنجایی که در این ویژگی در حالت آنلاین و برای سازه‌های دیگران استفاده نمی‌شود، غیرفعال بودن آن می‌تواند کمک خوبی بکند و به کارها سرعت ببخشد.

بالا بردن سطح ۳۹ تاسیسات به بالاترین حد خود و کامل کردن آن‌ها با اختلاف وقت‌گیرترین وظیفه شما در طول این مسیر است. برای کامل کردن بعضی تاسیسات مثل Mountain Knot City باید تعدادی خیلی زیادی دلیوری انجام دهید. بنابراین، بهترین کار این است که روی دلیوری‌های بزرگ با وزن ۳۰۰ کیلوگرم یا بیش‌تر تمرکز کنید. این بسته‌ها در مقایسه با دلیوری‌ها کوچک‌تر پاداش بسیار بیش‌تری به شما می‌دهند. علاوه بر این، از آنجایی که با زیپ‌لاین بین مناطق جابه‌جا می‌شوید، وزن دلیوری‌ها تاثیری روی سرعت حرکت شما ندارد.

زیپ‌لاین‌ها مهم‌ترین بخش کار هستند. اگر برای وقت‌تان ارزش قائل هستید و نمی‌خواهید ساعت‌های زیادی را هدر دهید، حتما از آن‌ها استفاده کنید.

قدم سوم: جمع‌آوری تمامی کالکتیبل‌ها

در مجموع ۵۶ عدد Memory Chips در بازی وجود دارد که باید تمامی آن‌ها را جمع کنید. این آیتم‌ها جزء کالکتیبل‌های دث استرندینگ به حساب می‌آیند. تا زمانی که نزدیک‌ترین تاسیسات به این آیتم‌ها را لول‌آپ نکنید و سطح آن‌ها را بالا نبرید، نمی‌توانید آن‌ها را دریافت کنید. بعد از انجام این کار، یک ایمیل از مدیر همان تاسیسات دریافت می‌کنید که درباره یک شی درخشان و براق (a shiny object) صحبت می‌کند. با خواندن آن ایمیل، کالکتیبل در دسترس قرار می‌گیرد و می‌توانید آن را از جای مخصوص خود بردارید.

از آنجایی که در قدم دوم تمامی تاسیسات را به بالاترین سطح خود رسانده‌اید، در این قدم به تمامی ایمیل‌ها و کالکتیبل‌ها دسترسی خواهید داشت. در ادامه مطلب مکان دقیق تمامی کالکتیبل‌ها را مشخص خواهیم کرد.

قدم چهارم: دریافت تروفی‌های باقی‌مانده

در این مرحله احتمالا در مسیر بالا بردن سطح تمامی تاسیسات، اکثر تروفی‌ها را دریافت کرده‌اید و مورد خاصی باقی نمانده است. همچنین از آنجایی که تمامی کالکتیبل‌ها را جمع کرده‌اید، تمامی نقشه‌های ساخت (Fabrication Plans) را هم به دست آورده‌اید. در این مرحله به احتمال زیاد تنها تروفی‌های مربوط به ساخت و توسعه سازه‌ها مثل آپگرید کردن آن‌ها و ساخت تمامی تجهیزات باقی مانده است. خوشبختانه انجام این کارها وقت زیادی ازتان نمی‌گیرد و می‌‌توانید به راحتی همه آن‌ها را با استفاده از منابعی که از تاسیسات به دست آورده‌اید، انجام دهید.


Greatest of Great Deliverers

بعد از صد ساعت وقت خود را پای گذاشتید و همه چیز را به بالاترین سطح خود رساندید، این تروفی پاداش‌تان خواهد بود. تروفی پلاتینوم بعد از دریافت سایر تروفی‌ها آنلاک می‌شود.


Delivering Is What I Do

این تروفی داستانی است و آن را از دست نخواهید. بعد از کامل کردن Order No. 1 آن را دریافت خواهید کرد.


Rebuilding America

این تروفی داستانی است و آن را از دست نخواهید. بعد از کامل کردن Order No. 3 آن را دریافت خواهید کرد.


We Need You

این تروفی داستانی است و آن را از دست نخواهید. بعد از کامل کردن Order No. 16 آن را دریافت خواهید کرد.


I Won’t Break

این تروفی داستانی است و آن را از دست نخواهید. بعد از کامل کردن Order No. 38 آن را دریافت خواهید کرد.


BB…

این تروفی داستانی است و آن را از دست نخواهید. بعد از کامل کردن Order No. 39 آن را دریافت خواهید کرد.


We’re Whole Again

این تروفی داستانی است و آن را از دست نخواهید. بعد از کامل کردن Order No. 46 آن را دریافت خواهید کرد.


BBs: A Bridge Between This World and the One Beyond

این تروفی داستانی است و آن را از دست نخواهید. در شروع مرحله Order No. 54 آن را دریافت خواهید کرد.


“BB”

این تروفی داستانی است و آن را از دست نخواهید. بعد از اتمام Order No. 54 آن را دریافت خواهید کرد.


Sixty Deaths and Sixty Births in a Day

این تروفی داستانی است و آن را از دست نخواهید. بعد از اتمام Order No. 62 آن را دریافت خواهید کرد.


The Particle of God

این تروفی داستانی است و آن را از دست نخواهید. بعد از اتمام Order No. 65 آن را دریافت خواهید کرد.


I’m Your Die-Hardman

این تروفی داستانی است و آن را از دست نخواهید. در شروع مرحله Order No. 67 آن را دریافت خواهید کرد.


Bring Back My Baby

این تروفی داستانی است و آن را از دست نخواهید. بعد از اتمام Order No. 67 آن را دریافت خواهید کرد.


She’s waiting for you on the Beach

این تروفی داستانی است و آن را از دست نخواهید. بعد از اتمام Order No. 68 آن را دریافت خواهید کرد.


Thank You, Sam

این تروفی داستانی است و آن را از دست نخواهید. بعد از اتمام Order No. 69 آن را دریافت خواهید کرد.


Thanks for Everything

این تروفی داستانی است و آن را از دست نخواهید. بعد از اتمام Order No. 70 و پایان بخش داستانی آن را دریافت خواهید کرد.


Everyday Delivery

برای دریافت این تروفی باید یک سفارش استاندارد (Standard Order) را کامل کنید. برای اطلاعات بیش‌تر توضیحات تروفی Deliveries Done را بخوانید.


Deliveries Done

برای دریافت این تروفی باید ۳۶ عدد سفارش استاندارد را کامل کنید.

سفارش‌‌های استاندارد بعد از کامل کردن ماموریت داستانی Order No. 9 – اپیزود دوم – در دسترس قرار می‌گیرند. این مراحل را می‌توانید از ترمینال‌ها دریافت کنید و اساسا از لحاظ روند هیچ تفاوتی با ماموریت‌‎‌های اصلی و داستانی ندارند. تنها تفاوت آن‌ها به اختیاری بودن‌شان مربوط می‌شود که باید به چشم ماموریت‌های فرعی به آن‌ها نگاه کرد. سفارش‌های استاندارد را می‌توانید همیشه با دلیوری‌های بخش داستانی ترکیب کنید. برای دریافت Best Beloved – رساندن سطح تاسیسات به بالاترین حد خود – باید صدها نوع از این ماموریت‌ها را انجام دهید. بنابراین در مسیر دریافت پلاتینوم، این تروفی و تروفی قبلی را به صورت خودکار دریافت خواهید کرد.

گفتنی است که هیچ‌کدام از این مراحل از دست دادنی نیستند و حتی بعد از بخش داستانی هم در دسترس‌تان خواهند بود و هیچ‌وقت تمام نخواهند شد. برای دریافت این تروفی مطمئن شوید که ۳۶ سفارش مختلف را انجام داده‌اید، چرا که اگر یک سفارش را چندین بار انجام دهید، ممکن است بازی آن‌ها را حساب نکند.

برای اینکه ببینید چه تعدادی از این ماموریت‌ها را انجام داده‌اید به نقشه بازی بروید و جهت سمت چپ را فشار دهید. سپس مسیر زیر را به ترتیب دنبال کنید:

 1. Bridge Links
 2. روی PSN ID خود با ضربدر کلیک کنید
 3. Orders
 4. Orders Completed
 5. Standard Orders

Birth of a Legend

برای دریافت این تروفی باید ۱۰ عدد پرمیوم دلیوری را با رنک Legend یا Legend of Legends در تمامی دسته‌بندی‌ها به پایان برسانید. برای اطلاعات بیش‌تر توضیحات تروفی Growth of a Legend را بخوانید.


Growth of a Legend

برای دریافت این تروفی باید ۲۰ عدد پرمیوم دلیوری را با رنک Legend یا Legend of Legends در تمامی دسته‌بندی‌ها به پایان برسانید. حقیقتا این تروفی نسبت به آن چیزی که به نظر می‌رسد، پیچیده‌تر است و اگر درست عمل نکنید ممکن است در دریافت آن به مشکل بربخورید. برای همین توضیحات آن را به چند بخش مختلف تقسیم می‌کنیم.

پیش‌نیازها

بعد از اتمام ماموریت داستانی Order No. 24 – در اپیزود سوم – پرمیوم دلیوری‌ها در دسترس قرار می‌گیرند. با توجه به این موضوع، در روند طبیعی بازی خود آن‌ها را به دست می‌آورید و نباید کار خاصی انجام دهید.

حالا به یک ترمینالی بروید و روی یک سفارش استاندارد با دکمه ضربدر کلیک کنید. جهت سمت راست را فشار دهید و بخش قسمت Select Premium Delivery بروید. در اینجا، الزامات و پیش‌نیازهای سخت‌گیرانه‌تر و محدودکننده‌تری برای‌تان در نظر گرفته شده است.

چگونه رنک Legend of Legends را به دست بیاوریم؟

در اینجا به یک نقطه خیلی مهم می‌رسیم که حتما به آن توجه داشته باشید: برای اینکه در صفحه پایانی ماموریت بتوانید به رنک S برسید و در نهایت ریتینگ Legend of Legends را دریافت کنید، باید ماموریت را روی درجه‌سختی دشوار یا همان هارد انجام داده باشید.

روی درجه‌سختی نرمال Legend بالاترین رنکی است که می‌توانید به آن برسانید. روی درجه‌سختی‌های پایین‌تر رنک Legend را هم نمی‌توانید هم دریافت کنید.

برای دریافت این تروفی ما باید در تمامی مراحل به Legend of Legends که برای این اتفاق باید روی درجه‌سختی هارد به رنک S برسید. خوشبختانه درجه‌سختی هیچ تاثیری روی بسته‌ها و رساندن آن‌ها به مقصد ندارد. عملا برای دلیوری‌ها درجه‌سختی هارد و آسان دقیقا یکسان هستند و هیچ تفاوتی با یکدیگر ندارند. تفاوت درجه‌سختی تنها در مواقع برخورد با غولآخرها و دشمنان و میزان ضربه‌ای که از آن‌ها دریافت می‌کنید خودش را نشان دهد، اما توجه داشته باشید که در مسیر رساندن بسته‌ها هیچ نیازی به درگیر شدن با دشمنان وجود ندارد. همچنین برای حمل و نقل و انتقال دادن بارها هم هیچ تفاوتی وجود ندارد. بنابراین پیشنهاد می‌کنیم تا از همان روی درجه‌سختی هارد بازی کنید و فقط در هنگام مقابله با غولآخرها درجه‌سختی بازی را روی آسان بگذارید. این‌کار تاثیری روی دریافت تروفی نمی‌گذارد.

جمله «در تمامی دسته‌بندی‌ها» دقیقا به چه معناست؟

در این قسمت توضیحات تروفی کمی گیج‌کننده است و ممکن است آن را درست متوجه نشوید.

در تمامی دسته‌بندی‌ها به این معناست که باید در هر چهار بخش زیر، به ۲۰ رنک Legend of Legend برسید:

 • Condition-focused
 • Quantity-focused
 • Miscellaneous-focused
 • Delivery-time-focused

در مجموع باید ۸۰ رنک Legend of Legend در این دسته‌بندی‌ها دریافت کنید.

هر سفارش استاندارد به یک دسته‌بندی مشخص تعلق دارد.

از کجا بفهمیم یک سفارش استاندارد به کدام دسته‌بندی تعلق دارد؟

زمانی که در ترمینال مشغول بررسی سفارش استداندارد هستید، آیکون پشت اسم مرحله را ببینید تا متوجه شوید آن مرحله دقیقا به کدام دسته‌بندی تعلق دارد.

 • Condition-focused: این دسته‌بندی با آیکون در فهرست مراحل مشخص شده‌ و در کادر زرنگ پایین صفحه از جمله Cargo Condition یا Fragile Cargo استفاده شده است. علاوه بر این، معمولا در نام این دسته از ماموریت‌ها می‌توانید کلمه Fragile را ببینید.
 • Quantity-focused: این دسته‌بندی با آیکون در فهرست مراحل مشخص شده و در کادر زرد رنگ پایین صفحه می‌توانید کلمه Quantity را در توضیحات آن‌ها ببینید. در نام این دسته‌ از ماموریت معمولا از کلمه Delivery استفاده می‌شود. نام این دسته از ماموریت‌ها در مقایسه با سه گروه دیگر، کمی مبهم و نامشخص هستند و پیشنهاد می‌کنیم به‌جای اسم، به آیکون آن‌ها دقت کنید.
 • Miscellaneous-focused: این دسته‌بندی با آیکون در فهرست مراحل مشخص شده است و در کادر زرد رنگ پایین صفحه می‌توانید کلمه Cargo Collection را در توضیحات آن‌ها ببینید. در نام این دسته از ماموریت‌ها معمولا از کلمه Collection استفاده شده است. طی این مراحل باید به منطقه دیگری بروید و یک آیتم را پیدا کنید و آن را به ترمینال برگردانید.
 • Delivery-time-focused: این دسته‌بندی با آیکون در فهرست مراحل مشخص شده است و در کادر زرد رنگ پایین صفحه می‌توانید جمله Delivery Time Limit: xx min را در توضیحات آن‌ها پیدا کنید. در اسم این دسته از مراحل معمولا از کلمه Time-sensitive استفاده شده. همان‌طور که می‌دانید، طی این ماموریت‌ها محدودیت زمانی دارید و باید آن‌ها را در زمان مشخصی کامل کنید.

از کجا مراحل کامل شده را ببینیم؟

برای اینکه ببینید چه مراحل را کامل کرده‌اید و چه رنکی را به دست‌آورید، مراحل زیر را دنبال کنید.

 1. نقشه بازی را باز کنید.
 2. جهت سمت چپ را فشار دهید
 3. Bridge Links
 4. با دکمه ضربدر روی آی‌دی پلی‌استیشن خود کلیک کنید
 5. Orders
 6. Types of Premium Delivery Completed with Evaluation of Legend of Legends

سایر نکات مهمی که باید به آن‌‌ها توجه داشته باشید

حواس‌تان باشد که ماموریت‌های داستانی برای این تروفی به حساب نمی‌آِیند و فقط باید سفارش‌های استاندارد (Standard Orders) را انجام دهید.

همچنین تکرار کردن یک مرحله مشخص برای چندین‌بار هیچ تاثیری روی میزان پیشرفت‌تان نمی‌گذرد و کمکی در دریافت تروفی نمی‌کند. بنابراین، برای دریافت این تروفی باید ۸۰ سفارش مختلف و جدید را انجام دهید. با نگاه کردن به بخش Best Performance در صفحه سفارش‌های استاندارد می‌توانید بفهمید که ماموریتی را قبلا انجام داده‌اید یا خیر. اگر ماموریت را انجام داده باشید، جمله Premium Delivery: Completed را به همراه رنک خود می‌بینید. اگر دیدید در مرحله‌ای به رنک Legend of Legend نرسیده‌اید، آن را دوباره انجام دهید.

پرمیوم دلیوری‌ها به‌صورت دائمی و نامحدود ساخته می‌شوند و لازم نیست نگران تمام شدن آن‌ها باشید. همچنین صدها نوع مختلف از این ماموریت‌ها در بازی وجود دارد. اگر در انجام ماموریتی نتوانستید به رنک S برسید، نیازی نیست تا فایل ذخیره خود را دوباره بارگذاری کنید. در مسیر کامل کردن و بالا بردن سطح تاسیسات باید صدها نوع از این ماموریت‌ها را انجام دهید. بنابراین، در صورت نرسیدن به هدف یا می‌توانید آن را دوباره تکرار کنید یا اینکه ماموریت جدیدی را بردارید و آن را انجام دهید.


A Helping Hand

برای دریافت این تروفی باید یک درخواست به سایر بازی‌کنندگان بفرستید. این تروفی آنلاین است و برای دریافت آن حتما باید به سرورهای بازی متصل باشید.

دکمه آپشن (Option) را فشار دهید و با جهت سمت چپ به قسمت SUPPLY REQUESTS بروید. در اینجا یک آیتم را همراه با مقصد آن انتخاب کنید. با انجام این کار می‌توانید به سایر بازی‌کنندگان آنلاین درخواست بفرستید تا آن‌ها در اولین فرصت آیتم درخواستی شما را تحویل دهند. تنها ثبت درخواست برای دریافت تروفی کافی است و هیچ نیازی به کامل کردن آن نیست.

این درخواست‌ها بعد از کامل کردن ماموریت Order No. 10 در اپیزود دوم در دسترس قرار می‌گیرند.


The Automation Revolution

برای تروفی باید یک سفارش استاندارد را به همراه یک دلیوری بات یا همان هوش‌مصنوعی کامل کنید.

دلیوری بات‌ها بعد از کامل کردن ماموریت داستانی Order No. 24 در اپیزود سوم آنلاک می‌شوند.

بعد از اتمام این ماموریت به یک ترمینال بروید و گزینه Standard Orders (Bot-deliverable) را انتخاب کنید. کامل کردن ماموریت توسط بات‌ها حدود یک ساعتی طول می‌کشد. با این حال بعد از گذشت این مدت هم ماموریت بلافاصله کامل نمی‌شود. برای اتمام ماموریت باید خوداتن یک سفارش دیگر را کامل کنید یا اینکه به یک ترمینال بروید. زمانی که صفحه جوایز ماموریت بات را دیدید، تروفی آزاد می‌شود.


Apprentice Builder

برای دریافت تروفی بالا باید یک سازه بسازید. مواردی مثل نشانه‌ها، نردبان‌ها و کارگاه سنگنوردی هم جزء این تروفی به حساب می‌آیند.

به احتمال خیلی زیاد تروفی را در همان ساعات اولیه تجربه خود دریافت خواهید کرد. راحت‌ترین راه دریافت آن این است که برای دیگر بازی‌کنان یک نشانه بگذارد. طی ماموریت داستانی Order No. 4 در اپیزود دوم نحوه انجام این کار بهتان گفته می‌شود. برای گذاشتن نشانه تنها کافی است تا L1 را نگه دارید و مثلث را بزنید تا نشانه در جای خود قرار بگیرد. انجام این کار هیچ هزینه‌ای برای‌تان ندارد و در هر مکانی که هستید، فارغ از اینکه چه نشانه‌ای را انتخاب می‌کنید، می‌توانید آن‌ها را قرار دهید.


Master Builder

برای دریافت تروفی بالا باید از تمامی سازه‌های بازی حداقل یکی بسازید. مواردی مثل نشانه‌ها، نردبان‌ها و کارگاه سنگنوردی هم جزء این تروفی به حساب می‌آیند و باید آن‌ها را در نظر داشته باشید.

سازه‌هایی که برای این تروفی نیاز دارید به ترتیب زیر هستند:

 • Sign (با نگه داشتن L1 و فشار دادن دکمه مثلث می‌توانید نشانه‌ها را در هر جای نقشه که خواستید قرار دهید)
 • Ladder
 • Anchor
 • Generator
 • Watchtower
 • Timefall Shelter
 • Zipline
 • Postbox
 • Bridge
 • Safehouse
 • Road

تمامی سازه‌های بالا را با پیشروی در بخش داستانی آزاد خواهید کرد. همچنین پیش از هر چیزی ابتدا باید یک PCC بسازید و سپس از آن برای ساخت سازه‌ها استفاده کنید؛ گفتنی است که برای ساخت نردبان و کارگاه سنگنوردی (Anchor) نیازی به این مورد ندارید و می‌توانید از طریق ترمینال‌ها آن‌ها را بسازید.

همچنین پل و خانه امنی که طی مراحل آموزشی Order No. 10 و Order No. 27 می‌سازید، برای این تروفی به حساب نمی‌آیند. باید بعد از کامل شدن این مراحل در جای دیگری از نقشه آن‌ها را با استفاده از PCC بسازید. جدا از این، به احتمال خیلی زیاد جاده‌ای که در مرحله Order No. 25 می‌سازید برای این تروفی شمارش می‌شود. با این حال اگر به هر دلیلی تروفی را دریافت نکردید، یک جاده در نقطه‌ای دیگر از نقشه بسازید تا تروفی آزاد شود.

اگر نمی‌خواهید منابع خود را برای ساخت سازه‌ها هدر دهید می‌توانید پیش از انجام این کار از فایل ذخیره خود یک بک‌آپ بگیرید. سپس با استفاده از منابعی که از طریق تاسیسات به دست آورده‌اید، یک سازه بسازید و دوباره فایل ذخیره خود را بارگذاری کنید.


A New Day for the UCA

برای دریافت این تروفی باید برای اولین‌بار به UCA متصل شوید. این تروفی داستانی است و طی مراحله داستانی Order No. 4 در اپیزود دوم آن را به‌صورت خودکار دریافت خواهید کرد.


In Sam We Trust

برای دریافت این تروفی باید تمامی تاسیسات را به UCA متصل کنید.

در مجموع ۳۹ تاسیسات در بازی وجود دارد که برای این تروفی باید تمامی آن‌ها را پیدا و به شبکه UCA متصل کنید. این تاسیسات در واقع همان نقش پایگاه‌ها را دارند. برای اتصال این مکان‌ها به شبکه ابتدا باید با رساندن بسته‌ها و کامل کردن دلیوری‌ها، آن‌ها را لول‌آپ کنید. از آنجایی که در داستان بازی مجبورید بیش‌تر تاسیسات را به UCA متصل کنید، نیازی نیست تا نگران چیز خاصی باشید. اساسا دث‌استرندینگ از رفتن به یک تاسیسات به تاسیسات بعدی تشکیل شده است.

به غیر از مواردی که در بخش داستانی انجام می‌دهید، تنها موارد زیر باقی می‌مانند که باید خودتان سراغ‌شان بروید:

Eastern Region – دو تاسیسات: Musician و Ludens Fan

Central Region – شش تاسیسات: Peter Englert ، Collector ، Cosplayer ، First Prepper ، Veteran Porter ، Novelist’s Son


Well Connected

این تروفی داستانی است و آن را به‌صورت خودکار دریافت خواهید کرد.

هر تاسیسات – پایگاه‌های خودی – پنج سطح دارند که با ستاره روی نقشه و صفحه ماموریت‌ها مشخص شده‌اند. با انجام دادن ماموریت و کامل کردن دلیوری برای هر تاسیسات می‌توانید سطح آن‌ها را بالا ببرید. از آنجایی که باید در بخش داستانی برای هر تاسیسات ماموریت‌های مختلفی را انجام دهید، این تروفی را به‌صورت خودکار دریافت خواهید کرد.


Best Beloved

برای دریافت این تروفی باید سطح هر تاسیسات را به بالاترین حد خود برسانید. پیشنهاد می‌کنیم بعد از اتمام بخش داستانی سراغ تروفی بروید تا کارتان راحت‌تر باشد.

در مجموع ۳۹ تاسیسات در بازی وجود دارد. برای دریافت تروفی بالا باید سطح همه‌ی آن‌ها را به پنج ستاره برسانید. این امر کاملا به تعداد لایک‌هایی که آن‌ها بهتان می‌دهند بستگی دارد. با کامل کردن دلیوری‌ها و رساندن بسته‌ها در هر تاسیسات می‌توانید لایک دریافت کنید. هرچقدر که وزن بار بیش‌تر باشد، به همان میزان لایک‌های بیش‌تری هم دریافت خواهید کرد. گرفتن رنک S در پرمیوم دلیوری‌ها روی درجه‌سختی هارد بهترین راهی است که می‌توانید لایک‌های زیادی دریافت کنید. تعداد لایک‌هایی که برای بالا بردن سطح هر تاسیسات نیاز دارید متفاوت خواهد بود.

بهترین کار این است که روی بسته‌های سنگین تمرکز کنید تا بتوانید صدها لایک به‌صورت همزمان دریافت کنید. به بخش سفارش‌های استاندارد بروید و Premium Variant را انتخاب کنید. به هیچ‌وجه وقت خود را برای ماموریت‌های Lost Cargo هدر ندهید. در ماموریت‌های سفارش‌های استاندارد می‌توانید ببینید که با کامل کردن آن‌ها چه تعداد لایکی دریافت خواهید کرد. همچنین ترکیب این تروفی با تروفی طلایی Growth of a Legend می‌تواند حسابی به کمک‌تان بیاید.

بخش بسیار مهم ماجرا این است که باید بین هر تاسیسات یک شبکه زیپ‌لاین خیلی خوب داشته باشید. سپس می‌توانید بدون اینکه نیازی باشد تا پیاده‌روی کنید، بین زیپ‌لاین‌ها جابه‌جا شوید و در این بین وزن بار هم هیچ تاثیری روی سرعت‌تان نخواهد گذاشت.

برای اینکه بتوانید تاسیساتی که پیدا کرده‌اید را ببینید، روی نقشه بروید و دوبار دکمه R3 را فشار دهید.


Like and Be Liked

برای دریافت این تروفی باید در مجموع ۲۴۰۰ لایک دریافت کنید. برای اطلاعات بیشتر توضیحات تروفی The World’s Most Popular Porter را بخوانید.


The World’s Most Popular Porter

برای دریافت این تروفی باید در مجموع ۵۰هزار لایک دریافت کنید.

این تروفی را زمانی که مشغول کار روی تروفی‌های Great Deliverer و Best Beloved هستید، به‌صورت خودکار دریافت خواهید کرد. به‌صورت کلی از دو طریق می‌توانید لایک به‌دست بیاورید: دلیوری‌ها و Bridge-Link (سازه‌ها و وسایل نقلیه‌ای که شما برای دیگر بازی‌کننده‌ها در محیط قرار داده‌اید).

در این تروفی مجموع لایک‌هایی که در حالت آفلاین و آنلاین گرفته‌اید حساب می‌شود. برای مثال، اگر ۲۰ هزار لایک در حالت آفلاین برای دلیوری‌ها گرفته باشید و ۳۰ هزار لایک هم در حالت آنلاین به دست آورده باشید، تروفی را دریافت خواهید کرد. برای دریافت این تروفی باید یک ماموریت را به پایان برسانید تا تروفی را در صفحه جوایز پایان کار دریافت کنید.

مجموع لایک‌هایی که گرفته‌اید را می‌توانید روی نقشه بازی ببینید.

نگران این تروفی نباشید. اگر در حالت آنلاین بازی‌ می‌کنید، پیش از اتمام بخش داستانی ۵۰هزار لایک را به راحتی به دست می‌آورید. اگر هم در حالت آفلاین بازی می‌کنید، در مسیر بالا بردن سطح تاسیسات خیلی بیش‌تر از ۵۰هزار لایک به دست خواهید آورد.


Good Samaritan

برای دریافت این تروفی باید یک محموله گم‌شده را به مقصد برسانید.

محموله‌های گمشده را می‌توانید در جای جای محیط بازی به راحتی پیدا کنید. با فشار دادن دکمه L1 و اسکن کردن محیط می‌توانید محموله‌های نزدیک به خود را پیدا کنید. در نام این از آیتم از کلمه Lost Cargo استفاده شده است.

در پایین نام آن‌ها، تاسیساتی که باید آیتم را به آنجا ببرید مشخص شده است. با رساندن محموله به نقطه مشخص تروفی آنلاک خواهد شد. گفتنی است که رساندن این دسته از محموله‌ها تعداد لایک‌های شما را بالاتر می‌برد و در مسیر بالا بردن سطح تاسیسات به کمک شما خواهد آمد.


Giver of Gifts

برای تروفی بالا باید یک اسلحه، تجهیزات و… را به دیگران اهدا کنید.

برای دریافت این تروفی باید آنلاین باشید و به سرورهای بازی متصل شوید. پس از این کار، به یک ترمینال – جایی که می‌توانید سفارش‌ها را بگیرید – بروید و مسیر زیر را دنبال کنید:

 1. Share Locker
 2. Donate Weapons & Equipment
 3. یک آیتم را انتخاب کنید و دکمه‌ی ضربدر را روی آن‌ نگه دارید تا ارسال شود

با انجام این کار، آن آیتم از شما گرفته می‌شود و برای دیگر بازی‌کنندگان آنلاین در دسترس قرار می‌گیرد. پس از اهدا کردن، تروفی بلافاصله آزاد می‌شود.

بعد از کامل کردن ماموریت داستانی Order No. 04 در اپیزود دوم، بخش Share lockers در دسترس قرار می‌گیرد.


Chiral Crafter

برای دریافت این تروفی باید کریستال‌های دست‌سان (Chiral Crystals) را بازیافت کنید.

این تروفی داستانی است و در ماموریت داستانی Order No. 8 در اپیزود دوم آن را دریافت خواهید کرد. طی این ماموریت برداشتن این کریستال‌ها و نحوه بازیافت آن‌ها را یاد خواهد گرفت؛ پیش از این ماموریت، امکان انجام چنین کاری وجود نخواهد داشت.


A Thirst for Knowledge

برای دریافت این تروفی باید یکی از کالکتیبل‌های Memory Chip را به‌دست بیاورید.


Fount of Knowledge

برای دریافت این تروفی باید تمامی کالکتیبل‌های Memory Chip را به‌دست بیاورید.

در مجموع ۵۶ عدد از این کالکتیبل‌ها در بازی وجود دارد که باید همگی‌شان را پیدا کنید. علاوه بر این، برای دریافت یکی از نقشه‌های ساخت باید این ۳۱امین شماره از این کالکتیبل‌ها را هم پیدا کنید.

هیچ‌کدام از این کالکتیبل‌ها از دست دادنی نیستند و می‌توانید بعد از اتمام بخش داستانی آن‌ها را جمع کنید. با دنبال کردن مسیر زیر تعداد کالکتیبل‌هایی که جمع کرده‌اید برای‌تان مشخص می‌شوند:

 • دکمه آپشن را فشار دهید
 • جهت سمت چپ را فشار دهید
 • Data
 • Memory Chips

اگر کالکتیبل را پیدا کرده باشید، یک کلید روی آن نشان داده می‌شود. علاوه بر این، برای رمزگشایی کالکتیبل‌ها باید آن‌ها را به یک ترمینال ببرید. بعد از اینکه تمامی کالکتیبل‌ها را رمزگشایی کردید، تروفی آزاد خواهد شد.

پیش از اینکه شروع به جمع‌آوری کالکتیبل‌ها کنید، چند نکته مهم زیر را بخوانید:

 • اول بخش داستانی را به پایان برسانید و بعد به محض اینکه PCC Lvl. 2 را آزاد کردید، شروع به ساخت زیپ‌لاین‌ها کنید. با استفاده از زیپ‌لاین‌ها می‌توانید به راحتی بین نقاط مختلف جابه‌جا شوید.
 • تمامی تاسیسات را به سطح پنج‌ستاره برسانید. بعد از انجام این کار، یک‌بار در اتاق‌تان بخوابید و سپس تک‌تک ایمیل‌ها را بخوانید. با بالا بردن سطح تاسیسات، ایمیل‌های جدیدی دریافت خواهید کرد که بعد از خواندن آن‌ها کالکتیبل‌ها در محیط‌های بازی ظاهر می‌شوند. بدون بالا بردن سطح تاسیسات و نخواندن ایمیل‌ها نمی‌توانید کالکتیبل‌ها را جمع کنید.
 • اگر در حین انجام بخش داستانی به یکی از کالکتیبل‌ها برخورد کردید، آن را بردارید تا بعدا مجبور نباشید زمان اضافه‌تری را صرف کنید.

The Custom Kid

برای دریافت این تروفی باید یک قطعه Customization Data از یکی از تاسیسات دریافت کنید.

این تروفی داستانی است و آن‌ را به‌صورت خودکار دریافت خواهید کرد. همزمان با اینکه سطح ارتباط خود را با یک تاسیسات بالاتر می‌برید، آن‌ها به شما Customization Data می‌دهند. با استفاده از این‌ها می‌توانید سازه‌ها و آیتم‌های خود را شخصی‌سازی کنید. برای مثال، اگر سطح ارتباطی تاسیسات Distribution Center West of Capital Knot City را به سه برسانید، آن‌ها آیتم شخصی‌سازی Bridges Guard: Macho را به شما می‌دهند. از آنجایی که در طول بخش داستانی باید ماموریت‌های زیادی را کامل کنید، این تروفی را در اوایل بازی دریافت خواهید کرد.


Soak and Sigh

برای دریافت این تروفی تنها لازم تا یک‌بار حمام گرم بروید. این مناطق که با نام Hot Springs در بازی شناخته می‌شوند، در هفت نقطه مختلف قرار داده شده‌اند. با این حال برای تروفی بالا تنها لازم است تا به یکی از آن‌ها بروید. زمانی که نزدیک آن‌ها بشوید، روی نقشه مشخص می‌شود. وارد یکی از آن‌ها بشوید و دکمه دایره را فشار دهید تا بنشینید. سپس دوباره دکمه دایره را فشار دهید تا بلند شوید و تروفی آزاد شود.


The Post Guides the Present

برای تروفی بالا باید ۱۰۰ ایمیل را بخوانید.

از دو طریق می‌توانید ایمیل‌ها را دریافت کنید: ماموریت‌های داستانی و بالا بردن سطح تاسیسات

در طول بخش داستانی ایمیل‌های زیادی دریافت خواهید کرد، با این حال تعدادشان به ۱۰۰تا نمی‌رسد. بنابراین باید حتما سطح تاسیسات را بالا ببرید تا ایمیل‌های بیش‌تری دریافت کنید. با رساندن سطح همه تاسیسات به پنج ستاره حدود ۱۸۰تا ایمیل دریافت خواهید کرد که برای دریافت تروفی کافی خواهد بود. هربار که تاسیساتی را به سطح بالاتری می‌برید، آن‌ها ایمیل‌هایی برای‌تان ارسال می‌کنند. گفتنی است که این اتفاق بلافاصله رخ نمی‌دهد و باید ابتدا در اتاق‌تان بخوابید و سپس می‌توانید ایمیل‌های جدید را دریافت کنید.

با رفتن به نقشه، فشار دادن جهت سمت چپ و وارد شدن به بخش ایمیل‌ها می‌توانید آن‌ها را بخوانید.


The Past Guides the Present

برای دریافت این تروفی باید ۱۰۰ مصاحبه را بخوانید.

مصاحبه‌ها از سه راه به دست می‌آیند: ماموریت‌های داستانی، بالا بردن سطح تاسیسات و جمع کردن کالکتیبل‌ها.

در طول بخش داستانی مصاحبه‌های زیادی را دریافت خواهید کرد ولی تعدادشان به صدتا نمی‌رسد. برای دریافت این تروفی باید سطح تمامی تاسیسات را بالا ببرید و چیپ‌های شماره ۵۴، ۵۵ و ۵۶ را پیدا کنید. از آنجایی که در مسیر دریافت تروفی پلاتینوم باید سطح تمامی تاسیسات را به بالاترین حد خود برسانید و تمامی کالکتیبل‌ها را پیدا کنید، این تروفی را به‌صورت خودکار دریافت خواهید کرد.

مصاحبه‌ها اطلاعات جالبی درباره وقایع گذشته بهتان می‌دهد و باعث می‌شوند تا داستان بازی را بهتر متوجه شوید.


Pathfinder

برای تروفی بالا پیشنهاد می‌کنیم تا قبل از هر چیزی اسلحه Non-Lethal Assault Rifle Lv را آزاد کنید. این اسلحه را به‌صورت خودکار در مرحله Order No. 41 طی اپیزود چهارم به‌صورت خودکار دریافت خواهید کرد و آن را از دست نخواهید داد. داشتن این اسلحه برای این تروفی اجباری نیست ولی استفاده از آن کارتان را تا حد خیلی زیادی راحت‌تر می‌کند. در غیر این صورت، تنها باید با استفاده از مشت‌ها و درگیری فیزیکی تروفی را دریافت کنید.

حالا به یکی از کمپ مول‌ها (Mule) در منطقه Central Region بروید و تمامی دشمنان را گیج کنید. این کمپ‌ها با شکل نارنجی روی نقشه مشخص شده‌اند. در این کمپ‌ها دشمنانی حضور دارند که شما را تعقیب می‌کنند و محموله‌های‌تان را می‌دزدند.

برای دریافت این تروفی باید تمامی دشمنان حاضر در یک منطقه را با استفاده از اسلحه‌ای که بالاتر گفتیم، گیج کنید. وقتی این کار را انجام دهید، جمله زیر در پایین سمت چپ صفحه ظاهر می‌شود:

Porters will temporarily be able to traverse this area

مطمئن شوید که تمامی دشمنان را گیج کرده‌اید. با استفاده از اسکنر – دکمه R1 – می‌توانید مکان دشمنانی که مخفی شده‌اند را پیدا کنید. برای این تروفی پیشنهاد می‌کنیم به پایگاهی که در بخش جنوبی Lake Knot City قرار دارد، بروید. این کمپ دشمنان کمی دارد و نیروهایی که با استفاده از ماشین در اطراف کمپ‌ها پرسه می‌زنند، حضور ندارند.

دلیل اینکه می‌گوییم از اسلحه بالا استفاده کنید این است که این تفنگ به راحتی می‌تواند دشمنان را از پا دربیاورد. اسلحه The Bola Gun هم از آنجایی که تنها دشمنان را با استفاده از طناب گیر می‌اندازد، برای این تروفی پیشنهاد نمی‌کنیم. یکی از راه‌های دیگر این است که با استفاده از وسایل نقلیه روی آن‌ها بروید و گیج‌شان کنید. با اینکه می‌توانید به‌صورت فیزیکی با آن‌ها درگیر شوید و محموله‌های خود را به سمت‌شان پرتاب کنید.

گفتنی است که اگر از Non-Lethal Assault Rifle استفاده می‌کنید، حتما تیرهای لاستیکی را انتخاب کنید. جهت سمت راست را نگه دارید تا منو اسلحه‌ها باز شود، سپس روی اسلحه بروید و دکمه مثلث را بزنید تا نوع تیرها تغییر کند.

برای دریافت این تروفی همچنین می‌توانید درجه‌سختی بازی را به آسان تغییر دهید تا ضربه کم‌تری از دشمنان دریافت کنید و راحت‌تر آن‌ها را از پا دربیاورید. در درجه‌سختی هارد برای گیج کردن آن‌ها باید مهمات زیادی مصرف کنید.


Childminder

برای تروفی بالا سطح ارتباط خود با BB را به حداکثر برسانید.

با گذشت زمان سطح ارتباطی شما با BB به‌صورت خودکار افزایش می‌یابد. BB همان نوزادی است که داخل یک محفظه زرد رنگ همراه خود حمل می‌کنید. در راه رساندن سطح همه تاسیسات به پنج ستاره، این تروفی را به‌صورت خودکار دریافت خواهید کرد. در این بین تنها مواظب باشید که سلامتی BB به پایان نرسد و تمام نشود؛ اگر چنین اتاقی افتاد، سریعا یک اتاق پیدا کنید و بخوابید و سلامتی BB را دوباره بازیابی کنید. به جز این مورد، تنها محموله‌ها را به مقصد برسانید و در طول این مسیر سطح ارتباط‌تان با BB به‌صورت خودکار بالاتر خواهد رفت.

مواردی که سطح ارتباط شما با BB را افزایش می‌دهند:

 • تنها راه رفتن در محیط بازی و رساندن محموله‌ها به مقصد، سطح ارتباط شما با BB را افزایش می‌دهد.
 • هنگامی که در اتاق خود هستید، با BB تعامل برقرار کنید و پیش او بروید. هرباری که به اتاق خود می‌روید، تنها یک‌بار این کار را انجام دهید. گفتنی است که این کار کاملا اختیاری بوده و هیچ اجباری برای انجام آن نیست.
 • وقتی BB گریه می‌کند، او را آرام کنید. برای مثال زمانی سم می‌افتد یا بی‌تی‌ها نزدیک هستند، بی‌بی گریه می‌کند. برای آرام کردن او ابتدا L1 را نگه دارید، جهت سمت پایین را بزنید و دکمه مربع را فشار دهید.

مواردی که سطح ارتباط شما با بی‌بی را کاهش می‌دهند:

 • هیچوقت نگذارید میزان سلامتی بی‌بی به صفر برسد. برای حلوگیری از این موضوع، هر وقت میزان سلامتی بی‌بی کاهش یافت او را آرام کنید.
 • اگر سلامتی بی‌بی به پایان رسید، تنها راه بازیابی آن خوابیدن در اتاق شخصی‌تان در سریع‌ترین زمان ممکن است. اگر سلامتی او در حالت صفر باقی بماند، میزان ارتباط‌تان به شدت کاهش می‌یابد. فایل ذخیره خود را دوباره بارگذاری کنید یا در اتاق‌تان بخوابید.

سطح ارتباط شما با بی‌بی با پنج ستاره مشخص می‌شود. برای دریافت این تروفی باید به هر پنج ستاره برسید. با دنبال کردن مسیر زیر می‌توانید سطح ارتباط خود با بی‌بی را ببینید:

 1. وارد نقشه بازی شوید.
 2. جهت سمت چپ را فشار دهید.
 3. Bridge Links
 4. روی آی‌دی خود کلیک کنید.
 5. Delivery Stats
 6. BB Connection Level

A Baby Blessing

برای تروفی بالا تنها باید یک لایک از سمت بی‌بی دریافت کنید. برای رسیدن به این هدف، دو راه سریع و آسان وجود دارد:

 • در اتاق شخصی خود، روبه‌روی آینه بروید و آنالوگ سمت راست حرکتی انجام دهید و از سم عکس بگیرید.
 • با فاصله خیلی زیادی بپرید. برای مثال با استفاده از آیتم Speed Skeleton می‌توانید پرش‌های بلندی داشته باشید.

Prominent Porter

برای دریافت این تروفی باید در صفحه نتیجه دلیوری‌ها در یکی از قسمت‌بندی‌ها به درجه ۱۰ (Grade 10) برسید. برای اطلاعات بیش‌تر توضیحات تروفی Great Deliverer را مطالعه کنید.


Great Deliverer

برای دریافت این تروفی باید در همه دسته‌بندی دلیوری‌ها به درجه ۶۰ (Grade 60) برسید. این تروفی آنلاین است و برای دریافت آن باید به سرورهای دث استرندینگ متصل باشید.

گفتنی است که در مسیر دریافت تروفی Best Beloved – پنج‌ستاره کردن تمامی تاسیسات – این تروفی را هم به‌صورت خودکار دریافت خواهید کرد.

همان‌طور که بالاتر گفتیم، دلیوری‌ها به پنج دسته‌بندی مختلف تقسیم می‌شوند. هر ماموریت، به یکی از این دسته‌بندی‌ها تعلق دارد که در صورت به پایان رساندن آن مرحله مقداری XP برای همان دسته‌بندی دریافت خواهید کرد.

با این حال، دسته‌بندی Bridge-Link کمی متفاوت است و برای آن باید حتما آنلاین باشید. این دسته‌بندی در حقیقت همان Bridge Grade شماست که در صورت دریافت لایک از سوی سایر بازی‌کنندگان، افزایش می‌یابد. برای دریافت این تروفی باید به Bridge-Link هم توجه داشته باشید. علاوه بر این، برای دریافت تروفی بالا باید در صفحه جوایز ماموریت‌ها در همه دسته‌بندی‌ها به سطح ۶۰ رسیده باشید.

اگر توضیحات تروفی‌های قبلی را مطالعه کرده باشید، گفتیم که از کجا بفهمیم یک ماموریت به کدام دسته‌بندی تعلق دارد و از کجا می‌توان تفاوت آن‌ها را تشخیص داد. با این حال، بد نیست توضیحاتی درباره Bridge-Link هم بدیم.

Bridge-Link در واقع جزء دسته‌بندی ماموریت‌ها به حساب نمی‌آید و اساسا به تعداد لایک‌هایی که از دیگران بازی‌کنندگان می‌گیرید بستگی دارد. برای اینکه در این قسمت به لول ۶۰ برسید، باید حدود ۲۰ تا ۲۵ هزار لایک از دیگر بازی‌کنندگان دریافت کنید. سریع‌ترین راه رسیدن به لول ۶۰ این است که دائما آیتم‌‌ها و سازه‌های جدیدی بسازید و آن‌ها را به Shared Online Locker – در ترمینال‌ها – اهدا کنید. با انجام این کار، زمانی که ماموریت بعدی خود را تکمیل کنید، لایک‌های بسیار زیادی دریافت خواهید کرد. توجه داشته باشید که سطح Bridge-Link بلافاصله بعد از دریافت لایک‌ها بالا نمی‌رود. برای افزایش سطح آن، باید یک ماموریت را کامل کنید. اگر مرتب سازه‌های مختلفی بسازید و آیتم‌های زیادی اهدا کنید، تا پایان بخش داستانی می‌توانید سطح Bridge-Link را به ۶۰ برسانید.


Catcher Crusher

برای تروفی بالا باید یک Catcher را شکست دهید.

زمانی که بی‌تی‌های شما را گیر می‌اندازند، مجبور می‌شوید با دشمنان بزرگی مبارزه کنید که به آن‌ها «کچر» می‌گوییم. این دسته از دشمنان را می‌توانید با پرتاب نارنجک یا با استفاده از اسلحه‌های Anti-BT بکشید.

این تروفی در حقیقت بخش جدا نشدنی داستان بازی است. در پایان مرحله Order No. 16 در اپیزود دوم، باید با یک کچر مبارزه کنید که خوشبختانه بازی برای این کار نارنجک‌های زیادی هم در اختیارتان می‌گذارد. جهت سمت راست را فشار دهید تا منوی اسلحه‌ها باز شود و سپس نارنجک را انتخاب کنید. زمانی که کچر را از بین بردید، تروفی آنلاک می‌شود.


Snooze ‘n’ Soothe

برای دریافت این تروفی باید به وسیله خوابیدن سلامتی خود را دوباره به دست بیاورید.

با نگه داشتن مثلث محموله‌ها را از روی خود بردارید، دکمه دایره را برای نشستن نگه دارید و حالا مربع را بزنید تا بخوابید. با این کار سم استراحت می‌کند و می‌تواند سلامتی خود را دوباره به دست بیاورد.


Boots Are a Porter’s Best Friend

برای تروفی بالا تنها لازم است تا یک‌بار کفش‌های خود را عوض کنید.

طی مرحله Order No. 7 در اپیزود دوم، دستورالعمل ساخت کفش‌های جدید را به دست می‌آورید. بعد از این ماموریت، در ترمینال‌ها می‌توانید کفش‌های جدیدی بسازید. زمانی که کفش‌های جدید ساختید، از ترمینال خارج شوید و دکمه آپشن را فشار دهید. حالا جهت سمت چپ را بزنید و به بخش Cargo بروید. در اینجا کفش‌های جدیدی که ساخته‌اید را انتخاب کنید و بپوشید. اگر نمی‌خواهید برای ساخت کفش منابع خود را هدر دهید، می‌توانید آن‌ها را در محیط بازی پیدا کنید یا از دشمنان بگیرید.


Hooked on Delivering

برای دریافت تروفی بالا باید در مجموع ۷۰۰ آیتم یا محموله را به مقصد برسانید. در مسیر دریافت تروفی Best Beloved – پنج ستاره کردن تمامی تاسیسات – به‌طور قطعی این تروفی را هم می‌گیرید. برای اینکه سطح همه تاسیسات را به حداکثر خود برسانید، باید ۲۰۰۰ تا ۲۵۰۰ محموله را جابه‌جا کنید.

با دنبال کردن مراحل زیر می‌توانید تعداد آیتم‌هایی که حمل کرده‌اید را ببینید:

 1. وارد نقشه بازی شوید.
 2. جهت سمت چپ را بزنید.
 3. Bridge Links
 4. روی آی‌دی پلی‌استیشن خود کلیک کنید.
 5. Orders
 6. Total Pieces of Cargo Delivered

Pumped Porter

برای دریافت این تروفی باید در مجموع ۳۰۰۰ کیلوگرم محموله را جابه‌جا کنید. در مسیر دریافت تروفی Best Beloved – پنج ستاره کردن تمامی تاسیسات – به‌طور قطعی این تروفی را هم می‌گیرید. برای اینکه سطح همه تاسیسات را به حداکثر خود برسانید، باید ۳۰ تا ۴۰ هزار کیلوگرم محموله را جابه‌جا کنید.

با دنبال کردن مراحل زیر می‌توانید مجموع وزن آیتم‌هایی که حمل کرده‌اید را ببینید:

 1. وارد نقشه بازی شوید.
 2. جهت سمت چپ را بزنید.
 3. Bridge Links
 4. روی آی‌دی پلی‌استیشن خود کلیک کنید.
 5. Orders
 6. Total Weight of Cargo Delivered

Well-Traveled

برای تروفی بالا باید در مجموع ۸۰ کیلومتر مسافت را در طول بازی طی کنید. پس از انجام این کار، زمانی که یک سفارش را کامل کنید، تروفی آنلاک خواهد شد. توجه داشته باشید که نیازی نیست برای یک سفارش ۸۰ کیلومتر راه بروید!

برای این تروفی تنها مجموع مسافت‌هایی که طی کرده‌اید حساب می‌شود. در حقیقت می‌توانیم بگوییم که این تروفی را هم به صورت خودکار دریافت خواهید کرد چرا که در طول بخش داستانی مطمئنا بیش‌تر از ۸۰ کیلومتر راه خواهید رفت.

برای اینکه مسافت‌هایی که طی کرده‌اید را ببینید، مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. وارد نقشه بازی شوید.
 2. جهت سمت چپ را بزنید.
 3. Bridge Links
 4. روی آی‌دی پلی‌استیشن خود کلیک کنید.
 5. Delivery Stats
 6. Total Distance Traveled

در راه دریافت تروفی پلاتینوم، حدود ۱۰۰۰ تا ۱۵۰۰ کیلومتر را طی خواهید کرد.


God Particle Go-Getter

برای دریافت این تروفی باید خانه هیگز (Higgs) را پیدا کنید. خانه هیگز در منطقه Central Region و در داخل Peter Englert’s facility قرار دارد. این مکان دقیقا در بخش غربی Lake Knot City قرار گرفته است. توجه داشته باشید که برای باز شدن در این مکان ابتدا باید اپیزود نهم بخش داستانی را به پایان رسانده باشید. بعد از کامل کردن اپیزود نهم، هر زمان که خواستید – حتی بعد از اتمام بخش داستانی – می‌توانید به این مکان بروید و تروفی را دریافت کنید.


Rest In Pieces

برای دریافت این تروفی باید به منطقه بی‌تی‌ها بروید و سپس بدون اینکه متوجه شوند، بند ناف یکی از آن‌ها ببرید.

برای انجام این کار ابتدا Cord Cutter را به دست بیاورید؛ این آیتم را به صورت خودکار طی مرحله Order No. 46 در اپیزود پنجم به دست می‌آورید.

بعد از این مرحله، به یکی از مناطق بی‌تی‌ها بروید و با دکمه مربع بند ناف یکی از آن‌ها قطع کنید. همه بی‌تی‌ها بند ناف دارند. برای مشخص جای بی‌تی‌ها می‌توانید از اسکنر خود – دکمه R1 – استفاده کنید. گفتنی است که بی‌تی‌ها تنها در آب و هوای بارانی پیدایشا می‌شود. با این حال، در طول بخش داستانی به مراتب با آن‌ها برخورد خواهید کرد و لازم نیست برای دریافت این تروفی به مکان خاصی بروید.


Any Porter in a Storm

برای دریافت این تروفی باید با حمل‌کننده‌های دیگر معامله کنید. این حمل‌کننده‌ها که در واقع جزء کاراکترهای غیرقابل بازی (NPC) هستند، هر از چند گاهی در منطقه Central Region پیدایشان می‌شود. این افراد در گروه‌های دو تا سه نفره حرکت می‌کنند و هم در حالت آفلاین و هم آنلاین می‌توانید آن‌ها را ببینید.

این دسته از کاراکترها دقیقا مثل سم هستند و همانند او هم لباس می‌پوشند. معمولا در بخش شرقی Central Region – سمت راست – می‌توانید آن‌ها را ببینید. همچنین آن‌ها در تاسیساتی مثل Engineer ، Craftsman ، Elder ، Film Director و Junk Dealer سر و کله‌شان پیدا می‌شود.

به جز این مورد، در محیط بازی هم می‌توانید آن‌ها را ببینید. گفتنی است که این دسته از حمل‌کننده‌ها به کوه‌های برفی نمی‌روند.

زمانی که با این افراد برخورد کردید، ابتدا تا جایی که می‌توانید با استفاده از تاچ‌پد به آن‌ها لایک بدهید. سپس به منوی محموله‌های خود بروید، یک آیتم را انتخاب کنید و روی زمین مقابل آن‌ها رهایش کنید. اگر آیتمی که انتخاب کردید توجه آن‌ها را جلب کرد، آیتم را برمی‌دارند. آنقدر به این افراد آیتم دهید تا در نهایت آن‌ها هم به شما پیشنهاد دهند. با گرفتن آیتم پیشنهادی آن‌ها، تروفی آنلاک خواهد شد.


Sleep Tight, Little BB

برای دریافت این تروفی باید زمانی که بی‌بی گریه می‌کند، او را آرام کنید.

زمانی که به زمین می‌خورید، بی‌بی شروع به گریه کردن می‌کند. از یک تپه پایین بروید و سپس به چند سنگ برخورد کنید تا سم روی صورتش بیوفتد؛ دقیقا جایی که بی‌بی متصل شده است. در این لحظه محفظه بی‌بی قرمز می‌شود و صدای گریه‌ی بی‌بی را می‌شنوید.

حالا L1 را نگه دارد و جهت سمت پایین را بزنید. سپس دکمه مربع را برای آرام کردن بی‌بی بزنید. در این مرحله به آرامی درسته را به بالا و پایین حرکت دهید. بعد از چند ثانیه گریه‌ی بی‌بی قطع می‌شود و تروفی را دریافت خواهید کرد.


A Shout in the Dark

برای دریافت این تروفی باید دیگر بازی‌کنندگان حاضر در بازی را صدا بزنید و جواب آن‌ها را بشنوید.

برای انجام این کار، ابتدا دکمه تاچ‌پد را فشار دهید تا با دیگر بازی‌کنندگان آنلاین ارتباط برقرار کنید. زمانی که صدای آن‌ها را شنیدید، تروفی آنلاک می‌شود. توجه داشته باشید که این کار لزوما در همان دفعات اول جواب نمی‌دهد. تنها در بخش‌های مختلف بازی تاچ پد را فشار دهید و منتظر پاسخ دیگران بمانید. در نهایت تروفی را می‌گیرید.

همان‌طور که پیداست، برای دریافت این تروفی باید آنلاین باشید و به سرورهای بازی متصل بمانید.


Public Service Porter

به تاسیسات Junk Dealer واقع در منطقه Central Region بروید. در آنجا تعدادی محموله آلوده می‌بینید. یکی از آن‌ها را بردارید. سپس به دریاچه قیری که در بخش جنوبی Junk Dealer قرار دارد بروید. محموله آلوده‌ای که برداشته بودید را در دست راست خود بگیرید و آن را به داخل دریاچه پرتاب کنید. با این کار تروفی آنلاک خواهد شد.


Trail-Blazer

برای این تروفی باید تمامی سازه‌های حاضر در بازی را تا انتها آپگرید کنید.

برای این تروفی باید سازه‌های زیر را آپگرید کنید:

GENERATOR (PCC Lv. 1)

 • لول دوم: ۴۰۰تا فلز
 • لول سوم: ۱۰۰تا کریستال و ۴۰۰تا فلز

WATCHTOWER (PCC Lv. 1)

 • لول دوم: ۳۲تا کریستال و ۴۰۰تا فلز
 • لول سوم: ۱۵۰تا کریستال، ۸۰۰تا فلز

SAFEHOUSE (PCC Lv. 2)

 • لول اول: ۳۰۰تا کریستال و ۲۴۰۰تا Special Alloys
 • لول دوم: ۵۰۰تا کریستال، ۴۵۰۰تا Special Alloys
 • لول سوم: ۱۰۰۰تا کریستال، ۶۸۴۰تا Special Alloys

TIMEFALL SHELTER (PCC Lv. 1)

 • لول دوم: ۳۲تا کریستال و ۴۰۰تا فلز
 • لول سوم: ۳۰۰تا کریستال و ۱۲۰۰تا فلز

ZIPLINE (PCC Lv. 2)

 • لول دوم: ۲۴۰تا Chemicals، ۴۸۰تا Special Alloys
 • لول سوم: ۳۰۰تا کریستال و ۱۴۴۰تا Chemicals و ۱۴۴۰تا Special Alloys

POSTBOX (PCC Lv. 1)

 • لول دوم: ۲۰۰تا فلز
 • لول سوم: ۶۰۰تا فلز

BRIDGE (PCC Lv. 1)

 • لول اول: ۸۰۰تا فلز
 • لول دوم: ۹۶تا کریستال و ۱۶۰۰تا فلز
 • لول سوم: ۵۰۰تا کریستال و ۲۸۰۰تا فلز

با رفتن نزدیک سازه‌ها و نگه داشتن دکمه آپشن و انتخاب گزینه Upgrade Structure می‌توانید آن‌ها را آپگرید کنید. گفتنی است که جاده‌ها را نمی‌توانید آپگرید کنید و برای این تروفی می‌توانید آن‌ها را نادیده بگیرید.

با آپگرید کردن سازه‌هایی که خودتان ساختید هم می‌توانید این تروفی را دریافت کنید. همچنین بعضی بازی‌کنندگان گزارش داده‌اند که با آپگرید کردن سازه‌های دیگران هم آن‌ها تروفی را گرفته‌اند و هم کسانی که سازه را ساخته بودند. اگر سازه‌های دیگران را آپگرید کردید و تروفی آزاد نشد، سراغ سازه‌های خود بروید و آن‌ها را آپگرید کنید.

یک راه سریع برای دریافت این تروفی وجود دارد: یک سیو جدا و دستی بسازید، حالا به یک تاسیساتی که اتاق شخصی دارد بروید. وارد ترمینال شوید و روی Claim Materials کلیک کنید و همه منابعی که نیاز دارید را انتخاب کنید. حالا پیش یکی از سازه‌‌ها بروید و آن را آپگرید کنید. زمانی که منابع تاسیسات تمام شد، به یک مکان دیگر برای ساخت تهجیزات باقی مانده فست تراول کنید و این کار را تکرار کنید. سپس فایل ذخیره خود را دوباره بارگذاری کنید تا منابع‌تان بازگردد. همچنین اگر با مشکل کمبود منابع مواجه شدید می‌توانید سایر چیزها را بازیافت کنید.


I Couldn’t Hold it In

برای دریافت این تروفی باید در محیط بیرون بازی دستشویی کنید.

زمانی که در محیط بیرون هستید، جهت سمت راست را نگه دارید و سپس آنالوگ سمت راست را بالا ببرید و گزینه Urinate را انتخاب کنید. حالا با کلید L2 نشانه‌گیری کنید و با R2 عملیات را آغاز کنید! به محض اینکه دست به کار شدید، تروفی آنلاک می‌شود. پس از پایان کار، در جایی که دستشویی کردید یک قارچ در می‌آید که سایر بازی‌کنندگان آنلاین می‌توانند آن را ببینند.

توجه داشته باشید که اگر در اتاق شخصی خود به دستشویی بروید، تروفی آنلاک نخواهد شد.


All Roads Lead to the UCA

برای این تروفی باید یک جاده بسازید.

طی مرحله Order No. 25 در اپیزود سوم برای پیشبرد بخش داستانی مجبور هستید تا یک جاده بسازید. بنابراین، تروفی را به‌صورت خودکار دریافت خواهید کرد و آن را از دست نخواهید داد.


Soothing Sounds

برای تروفی بالا باید از موزیک پلیر خود استفاده کنید.

موزیک پلیر در ابتدای مرحله Order No. 4 در دسترس قرار می‌گیرد. حالا زمانی که در اتاق سم هستید، به نقشه‌ای که روی دیوار قرار گرفته نزدیک. در آنجا می‌توانید از طریق بخش Orders / Data وارد موزیک پلیر شوید و آهنگ دلخواه خود را پخش کنید. بعد از پخش آهنگ تروفی را دریافت خواهید کرد.


Building Bridges

برای دریافت این تروفی باید Bridge Link خود را به درجه یک برسانید.

Bridge Link بعد از کامل شدن ماموریت داستانی Order No. 9 در اپیزود دوم در دسترس قرار می‌گیرد. حالا زمانی که آنلاین هستید و به سرورهای بازی متصل شده‌اید، ماموریت‌ها را انجام دهید و از وسایلی که دیگر بازی‌کنندگان در محیط بازی قرار داده‌اند استفاده کنید. به آن‌ها لایک دهید و بگذارید تا بقیه هم از سازه‌های شما استفاده کنند. تا زمانی که به سرورهای بازی متصل هستید، Bridge Link به‌صورت خودکار طی صفحه جوایز پایان هر ماموریت بالاتر می‌رود. با کامل کردن هر دلیوری، بسته به اینکه نسبت به دلیوری قبلی چه تعداد لایکی دریافت کرده‌اید، درجه Bridge Link هم بالاتر می‌رود.


Homo Faber

برای دریافت این تروفی باید تمامی تجهیزات و اسلحه‌های موجود در بازی را بسازید.

در مجموع ۷۲ در آیتم در بازی وجود دارد که می‌توانید آن‌ها را بسازید. برای این تروفی نه تنها باید همه آن‌ها را یکبار بسازید، بلکه باید حداقل یک‌بار در کوله‌پشتی خود قرارشان دهید و با هر وسیله نقلیه هم حداقل یکبار رانندگی کنید. برای دریافت طرح ساخت آیتم‌ها، سطح تاسیسات خود را به پنج ستاره برسانید، بخش داستانی را تمام کنید و تمامی ماموریت‌های Orders for Sam را انجام دهید. با انجام این‌کار، ۷۱ طرح ساخت به دست خواهید آورد. بعد از این تنها یک طرح باقی می‌ماند که می‌توانید با برداشتن چیپ مموری شماره ۳۱ آن را به دست آورید. در ویدیوی مربوط به کالکتیبل‌ها که بالاتر قرار دادیم، می‌توانید مکان آن را ببینید.

گفتنی است که سه آیتم Oxygen Mask ، Power Gloves و Thermal Pad را تنها می‌توانید در کوه‌های برفی بسازید. سایر آیتم‌ها از طریق ترمینال‌های موجود در دنیای بازی، قابل ساخت هستند. یادتان باشد که همه آیتم‌ها را داخل کوله‌پشتی خود بذارید و حتما از وسایل نقلیه‌ای ساختید، استفاده کنید.

برای اینکه ببینید آیتمی را ساخته‌اید یا نه، مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. به یک ترمینال بروید.
 2. Fabricate Equipment
 3. روی یک آیتم کلیک کنید تا توضیحات آن را بخوانید.
 4. در پایین سمت چپ توضیحات آیتم یک مربع سفید رنگ کوچک وجود دارد. اگر این مربع خالی بود، یعنی آیتم را نساخته‌اید. اگر تیک خورده بود، یعنی آن آیتم را ساخته‌اید.

در بخش زیر می‌توانید فهرست کامل آیتم‌ها را با محل دقیق یا ماموریتی که طی آن طرح ساخت را دریافت می‌کنید، ببینید:

ابزارها

Ladder – Order No. 4
Climbing Anchor (Lv. 1) – Order No. 4
Climbing Anchor (Lv. 2) – Mountaineer Level 3
PCC (Lv. 1) – Order No. 5
PCC (Lv. 2) – Order No. 27
Container Repair Spray – Order No. 8
Blood Bag – Order No. 14
Smoke-Emitting Decoy – Order No. 18
Vog-Emitting Decoy Cargo – Elder Level 2

تجهیزات

Bridges Boots (Lv. 1) – Order No. 7
Bridges Boots (Lv. 2) – Order No. 24
Bridges Boots (Lv. 3) – Order No. 50]
Power Skeleton (Lv. 1) – Order No. 19
Power Skeleton (Lv. 2) – Engineer Level 3
Power Skeleton (Lv. 3) – Engineer Level 4 or 5
Speed Skeleton (Lv. 1) – Order No. 34
Speed Skeleton (Lv. 2) – Junk Dealer Level 3 or Level 4
Speed Skeleton Lv. 3
All-terrain Skeleton (Lv. 1) – Order No. 47
All-terrain Skeleton (Lv. 2) – The Roboticist Level 3
All-terrain Skeleton (Lv. 3) – The Roboticist Level 4
Armor Plate (Lv. 1) – Waystation North of Mountain Knot City Level 1 or 2
Armor Plate (Lv. 2) – Waystation North of Mountain Knot City Level 3
Armor Plate (Lv. 3) – Waystation North of Mountain Knot City Level 4
Armor Plate (Lv. 4) – Waystation North of Mountain Knot City Level 5
Oxygen Mask – [Order No. 59] –> Mountain Knot City
Power Gloves [Order No. 50] –> Mountain Knot City
Thermal Pad [Order No. 55] –> Mountain Knot City

اسلحه‌ها

Bola Gun (Lv. 1) – Order No. 22
Bola Gun (Lv. 2) – Craftsman Level 3
Anti-BT Handgun (Lv. 1) – Order No. 33
Anti-BT Handgun (Lv. 2) – Chiral Artist
Sticky Gun
Handgun (Lv. 1) – South Knot City Level 1 or 2
Handgun Lv. 2
Handgun (HG Custom) – Peter Englert Level 3
Assault Rifle (Lv. 1) – South Knot City Level 1 or 2
Assault Rifle (Lv. 2) – Order No. 43
Assault Rifle (Lv. 3) – Mountain Knot City Level 3
Assault Rifle (HG Custom) – Peter Englert Level 5
Non-Lethal Assault Rifle (Lv. 1) – Order No. 41
Non-Lethal Assault Rifle (Lv. 2) – Order No. 43
Non-Lethal Assault Rifle (Lv. 3) – Mountain Knot City Level 3
Non-Lethal Assault Rifle (HG Custom) – Peter Englert Level 5
Shotgun (Lv. 1) – Order No. 52
Shotgun (Lv. 2) – Photographer Level 3
Shotgun (HG Custom) – Peter Englert Level 4
Riot Shotgun (Lv. 1) – Order No. 52
Riot Shotgun (Lv. 2) – Photographer Level 4
Riot Shotgun (HG Custom) – Peter Englert Level 4
Grenade Launcher – Order No. 61
Remote-Detonation Grenade Launcher – Distribution Center North of Edge Knot City, upon first visit
Quadruple Rocket Launcher – Edge Knot City, upon first visit
Multi-Rocket Launcher – Exo-devo Biologist Level 4
Hematic Grenade (Lv. 1) – Order No. 14
Hematic Grenade (Lv. 2) – Paleontologist Level 1 or 2
Smoke Grenade (Lv. 1) – Order No. 19
Smoke Grenade (Lv. 2) – Craftsman Level 4
Stun Bomb – Order No. 34
Remote Stun Bomb – Junk Dealer Level 3 or Level 4
Grenade – South Knot City Level 1 or 2

وسایل نقلیه

Floating Carrier (Lv. 1) – Order No. 27
Floating Carrier (Lv. 2) – Weather Station Level 3
Reverse Trike – Order No. 23
Reverse Trike: Long Range – Order No. 23
Reverse  Trike: Defensive
Reverse Trike: “Ride” Type – Memory Chip #31
Truck
Truck: Long Range Lv. 1
Truck: Long Range (Lv. 2) – Distribution Center South of Lake Knot City Level 4
Truck: Long Range (Lv. 3) – Distribution Center South of Lake Knot City Level 5
Truck: Defensive

منبع: PowerPyx

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

دیجی‌کلاب
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه