دث‌لوپ امروز به کنسول‌های ایکس‌باکس می‌آید و بخشی از گیم پس است

۲۹ شهریور ۱۴۰۱ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
بازی deathloop

شرکت آرکین (Arkane) اعلام کرد که بازی دث‌لوپ (DeathLoop) را امروز، ۲۰ سپتامبر و به عبارتی ۲۹ شهریور، برای کنسول‌های ایکس‌باکس عرضه خواهد کرد. این بازی از همان ابتدای عرضه روی این کنسول‌ها در سرویس گیم‌پس (Game Pass) حضور خواهد داشت. این کار مایکروسافت باعث خواهد شد تا بازی دث‌لوپ دوباره به سر زبان‌ها افتاده و کاربران بیشتری را جذب کند.

در همان روزی که این بازی روی کنسول‌های مایکروسافت عرضه خواهد شد، یک به روزرسانی جدید هم دریافت خواهد کرد. در این به روزرسانی قابلیت کراس‌پلی (Cross Play)، چندین توانایی و یک سلاح جدید به بازی اضافه خواهد شد. با قابلیت کراس پلی بازیکنان می‌توانند این بازی را روی چندین پلتفرم با هم تجربه کنند.

بازی دث لوپ یک عنوان در سبک اول شخص شوتر است. این بازی توسط شرکت آرکین ساخته شده که سبک بسیار خاصی دارد. شما نیز این سبک خاص را در این بازی به طور کامل احساس خواهید کرد. در دث لوپ دو قاتل ماهر در یک جزیره گیر افتاده‌اند. نام شخصیت اصلی که شما آن را بازی می‌کنید کُلت (Colt) است. کلت در تلاش است تا از این جزیره فرار کند به دلیل اینکه در یک چرخه زمانی بوده و باید تلاش کند از آن نیز خارج شود. همانطور که از داستان بازی مشخص است شما شاهد عناصر روگ لایک در دث لوپ هستید.

دث‌لوپ مایکروسافت

یکی از نکات مثبت بازی دث‌لوپ تنوع گیم‌پلی آن است. این تنوع هم نتیجه وجود چندین سلاح و توانایی مختلف در این بازی است.

شما در دث لوپ این فرصت را دارید تا راه‌های مختلف را امتحان کنید. به همین دلیل از باخت و مردن در این بازی نترسید. بلکه از اطلاعاتی که بدست آوردید استفاده کرده و راه‌های مختلف را امتحان کنید تا موفق شوید. نکته اصلی دث لوپ اینجاست که علاوه بر اینکه شما باید مأموریت‌های خود را انجام دهید، باید از یک قاتل حرفه‌ای هم فرار کنید. نام این قاتل جولیانا (Julianna) است.

در دث لوپ حالت چند نفره هم وجود دارد. در اصل بازیکنان یکی نقش کلت و دیگری نقش جولیانا را بازی کرده و با یکدیگر مقابله می‌کنند. همین موضوع باعث می‌شود تا هیجان این بازی چندین برابر شود. جزیره دث لوپ هم بسیار جالب طراحی شده و بازیکنان آزادی عمل زیادی در آن دارند تا دشمنان را به بهترین نحو از بین ببرند.

بتسدا (Bethesda) در سال گذشته توسط مایکروسافت خریداری شد. حضور این بازی روی کنسول‌های پلی‌استیشن به دلیل قراردادی بود که در ابتدا سونی با بتسدا بسته بود. در اصل قرار بود که دث لوپ یک سال اول عرضه خود را به صورت انحصاری برای کنسول‌های پلی‌استیشن باشد. حال بعد از یک سال این بازی روی کنسول‌های ایکس‌باکس هم عرضه شده و مایکروسافت برای نشان دادن قدرت خود این بازی را روی سیستم گیم‌پس قرار داد.

بازی دث لوپ در تاریخ ۲۹ شهریور (۲۰ سپتامبر) برای کنسول‌های مایکروسافت عرضه خواهد شد. احتمالا کمی پس از نیمه شب باید منتظر آمدن بازی باشید.

منبع: Gematsu.com

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه