تریلر جدید Detroit: Become Human را از دست ندهید؛ زمان عرضه‌ی بازی مشخص شد

امیرحسین میرزایی ۹ آبان ۱۳۹۶ | ۱۵:۳۰ 31 اکتبر 2017 زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

زمان زیادی از رونمایی جدیدترین بازی «دیوید کیج» (David Cage) می‌گذرد و بالاخره، از زمان عرضه‌ی آن خبردار شده‌ایم. در کنفرانس دیروز سونی که به مناسبت هفته‌ی بازی پاریس برگزار شده بود، این شرکت تریلر تازه‌ای از Detroit: Become Human به نمایش گذاشت و در پایان این تریلر، زمان عرضه‌ی بازی را مشخص کرد. قرار است بازی بعدی دیوید کیج در بهار سال آینده عرضه شود.

می‌توانید بهار سال آینده منتظر عرضه‌ی Detroit: Become Human روی کنسول پلی‌استیشن۴ باشید.

تریلر جدید Detroit: Become Human بیش از هر چیز روی تاثیر انتخاب‌های بازی‌کننده‌ها تمرکز می‌کند؛ طوری که می‌توانیم یک صحنه‌ی بازی را در چند حالت مختلف ببینیم که هر کدام، نتیجه‌ی متفاوتی را در پیش دارد. اینکه یک صحنه را به صورت‌های مختلف ضبط کنید و برای هر نتیجه، قصه‌ای متفاوت بنویسید، اصلا کار ساده‌ای نیست. با این حال، ساخته‌های دیوید کیج یکی پس از دیگری پیچیده‌تر می‌شوند و لایه‌های بیشتری به آن‌ها اضافه می‌شود. کاملا واضح است که در Detroit انتخاب‌های بازی‌کننده‌ تاثیرات بزرگ و بیشتری روی اتفاقات و روند حرکت داستان خواهند داشت.

گرافیک بازی Detroit هم مثل همیشه در تریلر جدیدش خودنمایی می‌کند و توانایی فنی استودیوی Quantic Dream را به تصویر می‌کشد.

پیش از این تریلرهای دیگری دیده بودیم که به غیر از شخصیت کارا، روی دو کاراکتر دیگر هم تمرکز می‌کردند. بازی قرار است سه شخصیت اصلی داشته باشد.

می‌توانید بهار سال آینده منتظر عرضه‌ی Detroit: Become Human روی کنسول پلی‌استیشن۴ باشید.

دانلود تریلر با کیفیت Full HD

منبع: Gematsu

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۳ دیدگاه
  1. وحید وحید

    واقعا هر موقع این تریلر می بینم تحت تاثیر قرار میگیرم

  2. پویا پویا

    فوق العاده است. فراتر از یه بازی

  3. امیر حسین فعله گری امیر حسین فعله گری

    واای عالیه بینظیره ۳ حالت متفاوت ۳ انتخاب واقعا محشره