بازی روگ‌لایک جدید سازنده Deadcell معرفی شد؛ تریلر آن را ببینید

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
معرفی بازی تنجوتسو

شرکت Devolver Digital از یک بازی اکشن روگ‌لایک جدید با عنوان تنجوتسو (Tenjutsu) برای کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی رونمایی کرده است.

تنجوتسو در شهری متراکم و در عین حال پر جنب و جوش زیر سلطه چهار سندیکای جنایتکار جریان دارد. شخصیت اصلی بازی که در این برزخ گرفتار شده، باید از مهارت خود در هنر‌های رزمی و سلاح استفاده کنید تا با از بین بردن هر یک از سندیکا‌های منحصربه‌فرد بازی به هر ترتیبی که می‌خواهید، شهر را به شرایط مناسبی بازگردانید.

تنجوتسو مکانیک‌های روگ‌لایک را با نبرد‌های شدید و تاکتیک‌های مختلف ترکیب می‌کند. به گفته سازنده، بازیکن باید سیستم‌های نبرد را طوری به کار گیرد که گویی هر رویارویی آخرین نبرد او است. به عبارتی تسلط بر تعداد متنوعی از سلاح‌ها، ارتقاء‌ها و تکنیک‌ها مورد مهمی در بازی است که برای شکست سندیکاها باید به آن‌ها توجه زیادی داشته باشید.

تنجوتسو

همانطور که هر سازمان شوم را از بین می‌برید، شهر با مغازه‌ها و رستوران‌ها برای خرج کردن منابع جمع‌آوری شده دوباره متولد می‌شود و میانبر‌های پنهان قبلی مسیر‌های جدیدی را برای دورهای بعدی فراهم می‌کنند. شکل دادن به شهر متناسب با سبک بازی شما برای باز کردن قفل سلاح‌های جدید، حرکات جنگی و مناطقی برای کاوش، بسیار مهم بوده است.

این بازی توسط استودیوی Deepnight Games ساخته شده است. این یک استودیوی تک‌نفره است که توسط سباستین بنارد (Sébastien Benard)، یکی از توسعه‌دهندگان سابق استودیوی Motion Twin و توسعه‌دهنده و طراح بازی Dead Cells تاسیس شده است. اگر نمی‌دانید، Dead Cells اثری موفق در سبک روگ‌لایک است که در سال ۲۰۱۸ عرضه شد و موفقیت‌های زیادی به دلیل گیم‌پلی فوق‌العاده خود کسب کرد. بنابراین اگر از طرفداران بازی ذکر شده هستید، بهتر است که منتظر Tenjutsu نیز بمانید. هرچند که این بازی فعلا تاریخ انتشار مشخصی ندارد اما گفته شده که برای کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

منبع: Gematsu

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازیدیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما