بازی اکشن ماجراجویی Possessor(s) معرفی شد؛ تریلر آن را ببنید

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
معرفی بازی Possessor(s)

استودیوی Heart Machine، توسعه‌دهنده Hyper Light Drifter، از بازی جدید خود با عنوان Possessors رونمایی کرده و قرار است که آن را در ۲۰۲۵ منتشر کند.

استودیوی Heart Machine مشغول ساخت دنباله‌ی Hyper Light Drifter نیز است که با نام Hyper Light Breaker عرضه خواهد شد. البته به نظر می‌رسد که این استودیو پس از این بازی، اثری اکشن ماجراجویی را روانه‌ بازار خواهد کرد که عناصری ترسناک را نیز در خود جای داده است. در واقع به نظر می‌رسد که Possessors تغییری در فضای آثار قبلی Heart Machine است که بیشتر روی آثاری پر زرق و برق و رنگارنگ متمرکز بودند. در این بازی جدید، بازیکن در نقش لوکا (Luca) و رم (Rehm)، همراه او، قرار می‌گیرد و شهری که از هم پاشیده و در اثر فاجعه‌ای میان‌بعدی غرق شده است را کاوش می‌کند. تنها امید این دو برای بقا یادگیری همزیستی است.

به عبارتی پیوند آن‌ها ممکن است رشد کند و با ادامه بازی، این دو متحد قوی‌تری خواهند شد. مبارزات بازی از آثار اکشن پلتفرمر الهام گرفته شده است و دارای سلاح‌های متنوع به همراه سیستم ارتقاء خواهد بود. در حالی که به دنبال کشف حقیقت پشت فاجعه هستید، چندین مسیر را در یک ساختار باز انتخاب انتخاب می‌کنید و با گروهی از شخصیت‌های جذاب آشنا خواهید شد که هر کدام داستان دلخراش خود را دارند.

در هر صورت به نظر می‌رسد که سازندگان در یک مسیر جاه طلبانه جدید حرکت می‌کنند. نسخه‌های قبلی تجربیات تا حدودی متمرکزتری را ارائه می‌کردند. Hyper Light Drifter برای گیمر‌هایی که طرفدار اکتشافاتی شبیه به زلدا با تاکید بر مبارزه بودند، جذاب بود و اگرچه Solar Ash دارای مکانیک‌های مبارزاتی و حرکتی بود که برای برخی بازیکنان جالب بود، با این حال نتوانست آنگونه که باید بدرخشد.

اما تمرکز بر داستانی خاص در Possessor(s) نشان‌دهنده تعادل بین یک سیستم مبارزه با عمق و داستانی است که برای گیمر‌های علاقه‌مند به کشف یک معما چیز‌های زیادی را ارائه می‌دهد. این بازی در ۲۰۲۵ برای کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود.

منبع: Gematsu

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازیدیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما