دیابلو ۲ بعد از ۱۱ سال یک به‌روزرسانی بزرگ دریافت کرد

۲۹ فروردین ۱۴۰۱ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
diablo 2

چندی پیش شرکت بلیزارد (Blizzard) یک به روزرسانی بزرگ برای بازی دیابلو ۲: زنده شده (Diablo 2: Resurrected) عرضه کرد. این بسته الحاقی باعث شد تا مشکلات و باگ‌های زیادی از این بازی از بین برود. بازی دیابلو ۲: زنده شده در اصل ریمستر بازی دیابلو ۲ بوده و باعث شد تا افراد زیادی بتوانند این عنوان دوست داشتنی را دوباره تجربه کنند.

نکته جالب اینجاست که این به روزرسانی مشکلاتی را از بین برد که بازیکنان از زمان دیابلو ۲ اصلی با آن مواجه بودند. پس اگر به خواهیم به طور کلی حساب کنیم، این به روزرسانی اولین مورد اصلی بعد از ۱۱ سال است. بازی دیابلو ۲ در سال ۲۰۰۰ عرضه شده و تا سال ۲۰۱۱ نیز به طور فعال به روزرسانی‌های مختلف دریافت می‌کرده است. پس از عرضه دیابلو ۳ پیشتیبانی از این بازی نیز تا حدی قطع شد. حال با عرضه نسخه ریمستر به نظر می‌رسد که بلیزارد دوباره به فکر بهبود عنوان قدیمی خود افتاده است.

یکی از باگ‌هایی که برای مدت طولانی در دیابلو ۲ وجود داشته، باگ مانا (Mana) است. به این معنا که مانای بازیکنان به طور ناگهانی خالی می‌شود. به همین دلیل برخی از کرکترها به طور کلی بلااستفاده می‌شوند. از مشکلات برطرف شده دیگر می‌توان به کاهش آسیب وارد شده از طرف Fire Enchanted Monsters اشاره کرد.

آپدیت دیابلو 2

از لحاظ بصری این بازی نسبت به نسخه اصلی پیشرفت بسیار زیادی داشته است.

سازندگان دیابلو در ادامه گفتند که قصد داشتند این مشکلات را در سال گذشته از بین ببرند. این مشکلات ناشی از تعدادی از کدهای داخل بازی بوده و برای مدت طولانی به تجربه بازیکنان آسیب زده است. به نوعی هدف از ساخت ریمستر از بین بردن مشکلات و نگه داشتن نکات مثبت بازی بوده است.

بلیزارد در این به روزرسانی تمام تلاش خود را کرده تا بحث تعادل را در بازی رعایت کند. به همین علت تغییرات کوچکی را در کرکترهای داخل بازی ایجاد کرده است. اینطور که به نظر می‌رسد تقریباً تمام موارد داخل این شخصیت‌ها از انیمیشن تا توانایی‌ها و موارد دیگر که باعث می‌شوند هرکدام خاص باشند، تغییر کرده است. اینطور که اعلام شده این تغییرات از ژانویه سال ۲۰۲۲ در حال ساخته شدن بوده است.

به روزرسانی جدیدی شامل موردی جدیدی به نام Ladder Exclusive Rune Words و تعدادی به روزرسانی در بخش کیفیت زندگی (Quality of Life) است. این مورد دوم شامل گرافیک میراث (Legacy) است. حالت میراث دارای تعدادی از گرافیک‌های قدیمی است. به این معنا که شما به گونه‌ای بازی خواهید کرد که سبک قدیمی را داشته باشد. برای مشاهده جزئیات شما می‌توانید سایت خود بلیزارد را بررسی کنید.

در حال حاضر بازی دیابلو ۲: زنده شده برای کنسول‌های نسل ۸ و ۹ به همراه کامپیوتر و سوییچ در دسترس است.

منبع: Polygon.com

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

دیجی‌کلاب
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه