دیابلو ۴ دو بسته‌ی الحاقی بزرگ خواهد داشت

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
بازی Diablo IV

چیزی از عرضه بازی دیابلو ۴ (Diablo 4) نگذشته که شرکت سازنده اعلام کرده در حال ساخت دو بسته الحاقی برای آن است. بازی دیابلو ۴ هفته پیش عرضه شد و توانست نمرات بسیار خوبی از منتقدان دریافت کند. همینطور اینکه بلیزارد (Blizzard) اعلام کرد که این بازی سریع‌ترین فروش را در میان عناوین این شرکت داشته که نشان می‌دهد طرفداران نیز از دیابلو ۴ استقبال کرده‌اند.

نکته اینجاست که دیابلو ۴ در میان عناوین دیابلو نیز جزو بهترین‌ها است. مجموعه دیابلو سابقه بسیار زیادی در دنیای گیمینگ داشته و از سال ۱۹۹۶ عرضه می‌شود. حال پس از حدود ۱۰ سال از عرضه شماره ۳، بلیزارد تصمیم گرفت تا شماره ۴ این بازی را نیز عرضه کند. دیابلو ۴ دارای ویژگی‌های مختلفی است که باعث شده تا این حد موفق باشد. یکی از این ویژگی‌ها، داستان جذاب و گیم‌پلی متنوع آن است که توجه منتقدان را به خود جلب کرد.

بلیزارد به طور کلی پشتیبانی خوبی از عناوین دیابلو می‌کند. به این شکل که بازی دیابلو ۳ نیز تا مدت زیادی به روزرسانی‌های مختلف دریافت کرد و محتوای بسیار زیادی به آن اضافه شد. مجموعه دیابلو برای تجربه نیاز به اینترنت دارد و همین باعث شده تا یک حالت سرویس آنلاین به خود بگیرد. با این حال به دلیل اینکه شما قیمت بازی را در ابتدا باید کامل پرداخت کنید، بلیزارد تمام تلاش خود را کرده تا حس یک عنوان سرویس آنلاین به کاربر منتقل نشود.

بازی Diablo IV

حال رئیس بخش دیابلو به نام راد فرگوسن (Rod Fergusson) تأیید کرد که شرکت بلیزارد در حال ساخت دو بسته الحاقی برای بازی دیابلو ۴ است. فرگوسن در محاسبه اخیر خود سیستم آنلاین دیابلو ۴ را توضیح داده و گفته که چگونه این سیستم به شرکت اجازه می‌دهد تا به روزرسانی‌های مهمی را برای آن عرضه کنند. فرگوسن در مصاحبه خود توضیح داد:

همزمان با وقتی که من اینجا نشسته‌ام، ما در حال عرضه بازی هستیم. از طرفی تیم سازنده در حال تکمیل فصل یک و آغاز فصل دوم هستند. بسته الحاقی اول نیز در حال ساخت بوده و به زودی ساخت بسته الحاقی دوم نیز شروع خواهد شد. همه این اتفاقات در ابتدای عرضه بازی در حال پیش آمدن است.

فرگوسن در مصاحبه خود گفت که بلیزارد باید توجه بیشتری به دیابلو ۳ می‌کرد. به همین دلیل است که بازی دیابلو ۴ حالت آنلاین سرویس داشته تا کاربران بتوانند محتوای بیشتری را تجربه کنند. او در ادامه گفت:

ما از بازی دیابلو ۴ در چند سال آینده با فصل‌های بسیار غنی پشتیبانی خواهیم کرد. چیزی بسیار قوی‌تر و بهتر از آنچه برای دیابلو ۳ وجود داشت.

دیابلو ۳ و دیابلو ۲ هر دو بسته‌های الحاقی بسیار گسترده‌ای دریافت کردند همین موضوع باعث شد که طرفداران آن‌ها را از یاد نبرده و دو بازی تا مدت زیادی زنده بمانند. حال اینطور که به نظر می‌رسد بلیزارد از این استراتژی استقبال کرده و برای دیابلو ۴ زودتر از دو عنوان قبلی به سراغ بسته الحاقی رفته است.

بازی دیابلو ۴ در این مدت توانسته اکثر عناوین گیمینگ را به خود اختصاص دهد. از عملکرد بسیار خوب خود گرفته تا طرفداران پر و پا قرصی که توانستند در کمتر از ۱ هفته لول خود را به ۱۰۰ برسانند. همه این موضوعات نشان می‌دهد که بلیزارد در این بازی عملکرد بسیار خوبی داشته و توانسته از اشتباهات خود تا حد خوبی درس بگیرد.

منبع: Eurogamer

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازی


کنسول بازی سونی مدل PlayStation 5 ظرفیت 825 گیگابایت ریجن 1200 آسیا

کنسول بازی مایکروسافت مدل XBOX SERIES S ظرفیت 512 گیگابایتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما