سال به سال با استایل در جشن تولد پنج سالگی دیجی استایل

۲۰ آبان ۱۴۰۰ | ۱۲:۴۵ ۵ اسفند ۱۴۰۰ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
تولد پنج سالگی دیجی استایل

جشنواره تولد دیجی‌استایل از ۱۵ تا ۲۶ آبان ۱۴۰۰ با بیش از ۱۵ هزار کالا و همچنین تخفیف‌های متنوع و پیشنهادهای شگفت‌انگیز برگزار می‌شود.

پنج سال از اولین روزی که دیجی‌استایل، به‌عنوان یکی از اعضای مهم گروه دیجی‌کالا آغاز به کار کرد می‌گذرد. در این سال‌ها دیجی‌استایل تلاش کرده است تا با حمایت از برندهای ایرانی مخاطبان خود را به استایل خاص خودشان نزدیک کند و حامی پیشرفت تولید ایرانی باشد. به مناسبت پنج ساله شدن این سرویس، دیجی استایل با شعار «سال به سال با استایل» تولد خود را در کنار مخاطبان و علاقه مندان جشن می‌گیرد. هدیه دیجی استایل به همه کاربران خوش سلیقه ایرانی، عرضه بیش از ۱۵ هزار کالا با تخفیف‌های متنوع و پیشنهادهای شگفت‌انگیز در آبان ماه ۱۴۰۰ است.

پنجمین جشنواره پوشیدنی

به مناسبت یادآوری همراهی ۵ ساله شما و برای قدردانی از کاربران، مانند سال‌های گذشته برنامه‌های ویژه‌ای برای کاربران دیجی‌استایل در نظر گرفته شده است.

گردونه شانس

در روزهای جشنواره تولد دیجی استایل با ورود به پلتفرم این سرویس با یک گردونه روبه‌رو می‌شوید، شما می توانید با چرخاندن این گردونه شانس خود را برای بهره‌مندی از تخفیف‌های پیشنهادی دیجی استایل در جشنواره تولد پنج سالگی‌اش امتحان کنید.

جایزه ویژه

موافقید که یک سال خرید رایگان از یک برند، می‌تواند پیشنهاد جذابی باشد؟ در جشنواره تولد پنج سالگی دیجی استایل، از میان تمام کسانی که با کد تخفیف از گردونه شانس خرید می‌کنند قرعه کشی می‌شود و برنده این مسابقه می‌تواند به مدت یک سال، به رایگان از برند ایرانی کوی (ماهانه تا سقف ۱ میلیون تومان) خرید کند.

هدیه روزهای کرونا

کرونا هنوز ادامه دارد. حالا ماسک‌ها بخشی از پوشیدنی‌های زندگی همه شده‌اند. دیجی‌استایل در روزهای جشنواره تولد پنج سالگی‌اش، در ۶ هزار بسته سفارش کاربران، ماسک پارچه‌ای مخصوص دیجی‌استایل به عنوان هدیه قرار داده است تا در کنار مراقبت از سلامتی خودمان و اطرافیانمان، مراقب طبیعت و محیط زیست باشیم.

روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید تا به صفحه‌ی کمپین بروید و محصولات مختلفی از برند‌های برتر را که با تخفیف‌های ویژه ارائه شده‌اند مشاهده کنید.

سال به سال با استایل
دیدگاه شما