۱۵ سال فراموش نشدنی با شما و دیجی‌کالا

۵ اسفند ۱۴۰۰ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
تولد دیجی‌کالا

تولد دیجی‌کالا هر سال در ماه بهمن برگزار می‌شود. حالا دیجی کالا ۱۵ ساله شده است. امسال نیز به مناسبت ۱۵ ساله شدن دیجی‌کالا جشنواره «۱۵ سال فراموش نشدنی» در روزهای ۱۸ و ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ با پیشنهادها و تخفیف‌های ویژه همراه است.

پیشنهادهای ویژه تولد دیجی‌کالا

پانزدهمین سال تولد دیجی‌کالا با شرکت بیش از ۱ میلیون و ۵۰۰ نوع کالا برگزار می‌شود. همه این تعداد تنوع کالایی تا سقف ۷۰ درصد تخفیف دارند.

در تولد ۱۵ سالگی دیجی‌کالا دو برابر کالای شگفت‌انگیز بیشتر قابل سفارش و خرید می‌شود. همچنین در روزهای ۱۸ و ۱۹ بهمن رأس ساعت ۳ بعد از ظهر، ۱۵ کالای شگفت‌انگیز جدید با بیش از ۱۵ درصد تخفیف به فروش می‌رسد.

تاریخچه شما و دیجی‌کالا

تولد ۱۵ سالگی دیجی‌کالا با یک اقدام جالب و متفاوت همراه است. همه کاربران دیجی‌کالا می‌توانند با کلیک روی دکمه «تاریخچه شما و دیجی‌کالا» مشاهده کنند که اولین بار چه زمانی به دیجی‌کالا وارد شدند، از زمان عضویت تا امروز چقدر از دیجی‌کالا خرید داشته‌اند و حتی از روز اول چقدر با تخفیف خرید کرده‌اند. دیجی‌کالا به پاس همراهی تمامی کاربران خود آمارهای جالبی از تاریخ فعالیت خود ارائه داده است.

پیشنهاد ویژه دیجی‌پلاس

به مناسبت پانزدهمین سال تولد دیجی‌کالا هزینه اشتراک دیجی‌پلاس با تخفیف قابل توجهی همراه شده است. همچنین یک قرعه کشی با جایزه ۱۵ میلیون تومان از سوی دیجی‌پلاس برگزار می‌شود. همه کاربران دیجی پلاسی می‌توانند شانس خود را امتحان کنند. برای شرکت در این قرعه کشی لازم است لیست آرزوهای خود را با عنوان «پلاس لیست» در قسمت لیست‌های عمومی ایجاد کنید و کالاهای مورد نظر را به لیست اضافه کنید.

پیشنهاد ویژه دیجی‌کلاب

در تولد ۱۵ سالگی دیجی‌کالا، قرعه کشی ۱۵ میلیون تومانی علاوه بر کاربران دیجی‌پلاس برای کاربران باشگاه مشتریان دیجی‌کالا یعنی دیجی‌کلاب هم برگزار می‌شود. برای شرکت در این قرعه کشی باید مأموریت‌های دیجی‌کلابی خود را با موفقیت به سرانجام برسانید. همچنین یک گردونه شانس هم برای کاربران دیجی‌کلاب در نظر گرفته شده است و یک آیفون ۱۳ به برنده نهایی می‌رسد.

توصیه می‌کنیم جزئیات بیشتر در مورد تولد ۱۵ سالگی دیجی‌کالا را خودتان از طریق لینک زیر ببینید:

۱۵ سال فراموش نشدنی
دیدگاه شما

۵ دیدگاه
 1. Avatar نیما

  خوب نتیجه چی شد؟

 2. Avatar محمد

  الان کدهای تخفیف رو نداریم از کجا بگیریم اخه صفحش دیگه باز نمیشه

 3. Avatar امیر

  پس نتیجه قرعه کشی ها چی شد؟

 4. Avatar شیوا

  خب قرعه کشی چی شد؟ اسامی برنده‌ها رو کجا زدین؟

 5. Avatar محمد

  سلام قالب جدیدی ک بعنوان قالب برای نسخه دسکتاب در نظر گرفتید خیلی با قالب قبل فرق میکنه و برای ما کاربران که با کامپیوتر میایم راحت نیست خصوصا من که برای پیدا کردن کالای مورد نظرم جستجو هامو فقط توی دیجی انجا میدادم کلا چیدمانش تغییر کرده و گی کننده شده در صورتی که ما سالها با قالب قبل کار میگردیم. لطفا در صورت امکان قابلیتی در پایین صفحه سایت در نظر بگیرید: هر کسی خواست با نسخه حدید قالب کار کنه نسخه جدید رو انتخاب کنه و هر کسی هم نسخه قدیمی رو خواست نسخه قدیی رو استفاده کنه والله من با گوشی هم میومدم میزدم نسخه دسکتاپ. خیلی راحت تر بود..منتظر دریافت پاسخ هستم با تشکر از پاسخگوییتون.

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه