جایی برای بهترین‌ها؛ یک سال زندگی به‌ حساب دیجی‌کالا

۳۰ دی ۱۴۰۰ | ۱۰:۳۰ ۵ اسفند ۱۴۰۰ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
جایی برای بهترین‌ها کمپین محیطی دیجی‌کالا

دیجی‌کالا با همکاری برندهای مختلف، کمپین دیگری را با عنوان «جایی برای بهترین‌ها» از ۱۸ دی تا ۲۲ بهمن ۱۴۰۰ و با حضور ۴۵ برند برگزار می‌کند. هدف از این کمپین، همکاری متقابل با کسب‌وکارهای مختلف به‌ منظور نمایش قابلیت‌های آن‌ها و برقراری تعامل بیشتر میان کاربران و مخاطبان مشترک برندها و دیجی‌کالاست.

کمپین «جایی برای بهترین‌ها» بزرگ‌ترین کمپین پارتنرشیپ محیطی و آنلاین ایران از سوی دیجی‌کالا است که  از ۱۸ دی ماه تا ۲۲ بهمن ماه برگزار می‌شود و در آن برندهایی با تنوع بالای محصول حضور دارند، برندهایی که همگی در حوزه کسب‌وکار خود بهترین هستند. این کمپین، نمونه ارتقا یافته کمپین «بهترین‌ها با هم» است که سال ۹۹ با حضور ۲۵ برند برگزار شد.

در «جایی برای بهترین‌ها» ده گروه کالایی حضور دارند و تا سقف ۷۰ درصد تخفیف دارند، از محصولات سوپرمارکتی و کالاهای دیجیتال گرفته تا مد و پوشاک، سلامت و زیبایی، خانه و آشپزخانه، فرهنگ و هنر، محصولات بومی و محلی و …

جایزه بزرگ کمپین جایی برای بهترین‌ها

در کمپین جایی برای بهترین ها یک قرعه‌کشی بزرگ به ارزش ۷۲۰ میلیون تومان نیز برگزار می‌شود. برای شرکت در این قرعه کشی لازم است کاربران در بازه زمانی کمپین، سفارش ثبت کنند و با انجام چند مأموریت، تعداد شانس‌های خود را برای شرکت در قرعه کشی بالا ببرند. منظور از مأموریت دریافت شانس به صورت خرید از زیر گروه‌های دیجی‌کالا، کلیک و ثبت نظربرای کالاهای خریداری شده است.

همچنین به ازای هر هفته برگزاری این کمپین، پنج جایزه ۵۰ میلیون تومانی نیز به صورت پنج قرعه کشی هفتگی برای ۵ نفر در نظر گرفته شده است.

شانس های قرعه کشی در جایی برای بهترین ها

لازم به ذکر است که مطالعه راهنما و قوانین برای شرکت در این قرعه کشی ها ضروری است.

بزرگترین کمپین تبلیغات محیطی ایران

«جایی برای بهترین‌ها» علاوه بر حضور آنلاین در پلتفرم دیجی‌کالا با ۳۵۰ اکران در سطح شهر تهران به صورت بیلبورد، برایت بورد و عرشه پل به عنوان بزرگترین کمپین تبلیغات محیطی ایران نیز شناخته می‌شود. در این کمپین با استفاده از داده‌ها و آمار و ارقام مربوط به هر کدام از برندهای شرکت کننده تلاش شده است تا اهمیت داده‌های موجود در پلتفرم دیجی‌کالا از جمله دیدگاه‌ها و پرسش و پاسخ‌های کاربران در کمک به بهبود تجربه خرید و فروش مشتریان و کسب‌وکارها به تصویر کشیده شود.

این کمپین، فرصتی برای هم افزایی ظرفیت‌های آنلاین و آفلاین تبلیغات در ایران است و به افزایش ارتباط کاربران دیجی‌کالا و مصرف کنندگان برندهای شرکت کننده کمک می‌کند. دیجی‌کالا امیدوار است «جایی برای بهترین‌ها» بتواند تجربه موفق دیگری در همکاری مشترک کسب‌وکارها و پلتفرم دیجی‌کالا باشد.

یک سال زندگی به حساب دیجی‌کالا

 

دیدگاه شما

۱۵ دیدگاه
 1. Avatar محسن

  این ۳ جایزه ۵۰ میلیون تومانی و جایزه ۷۲۰ میلیون تومانی کی قرعه کشی میشود ؟

 2. Avatar محسن

  آن جوایز ۵۰ میلیونی و جایزه ۷۲۰ میلیونی سرانجام قرعه کشی شد یا خیر اسامی برندگان را در

  وب سایت اعلام کنید !

 3. Avatar ابوالفضل

  این همه تبلیغات انجام شد
  قرار بود اسفند ماه قرعه کشی بشه
  هنوز قرعه کشی رو انجام ندادید؟

 4. Avatar مهتاب

  کی برنده شد مسابقه چی شد چرا همش مردم را سرکار میگذارید

 5. Avatar ناصر

  قرار بود قرعه کشی در اسفند ماه برگزار بشه.

 6. Avatar امیر

  سه جایزه پنجاه میلیونی هم فعلا انجام نشده.

 7. Avatar علی حسنی

  چرا نتیجه رو اینقدر گنگ اعلام کردید، اسم من و از تهران اینجا اومده ولی آیا منم برنده یا هم اسم من؟؟؟ و آیا خبر رسانی کردید؟

 8. Avatar sepehr

  چی شد پس این قرعه کشی؟

 9. Avatar فرزانه

  چرا زمان قرعه کشی را مشخص نمیکنید؟

 10. Avatar محمد

  تمام امتیاز های من صفر شده، چرا؟

 11. Avatar M.Eft

  چرا اعطای جوایز از هفته دوم به بعد متوقف شد؟!

 12. Avatar حسین

  بالاخره کی نتیجه اش اعلام می شه. لااقل الکی هم شده همینطوری یه اسم فرضی اعلام کنید دل ما خوش بشه . خیال نکنیم ما رو سرکار گذاشتید. این همه مسابقه اعلام کردید . یک سال به حساب دیجیکالا … هر هفته ۵۰ میلیون … جایزه ۱۵ میلیونی به خاطر ۱۵ سالگی دیجیکالا همش الکی بود ؟
  چه نیازی به این همه هیاهو بود.

 13. Avatar محمد احمدی

  چرا قرعه کشی ها برگزار نشده؟ در صفحه فقط همون دو تا ثبت شده

 14. Avatar علی

  از کجا بدونیم تا امروز چقدر امتیاز برای شرکت در قرعه کشی داریم ؟ تا ۲۲ بهمن در همین لینکی که گذاشتید نمایش داده میشد ولی از اون روز صفر میزنه

 15. Avatar علی

  چرا امتیازات کسب شده رو نشان نمی دهید ببینیم چقدر امتیاز داریم
  در همین لینکی که گذاشتید قبلا مشاهده تعداد شانس های من بود و نشان میداد چه تعداد امتیاز برای شرکت در قرعه کشی داریم ولی از ۲۲ بهمن صفر امتیاز نشون میده