دیجی‌کالا برگزار می‌کند: رویداد بر خط ایران برای معرفی خدمات و محصولات جدید گروه دیجی‌کالا

۵ اسفند ۱۴۰۰ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
رویداد بزرگ برخط ایران

رویداد بر خط ایران به میزبانی دیجی‌کالا ۲۲ آذر ۱۴۰۰ با حضور مدیران گروه دیجی‌کالا و اصحاب رسانه برگزار می‌شود.

گروه دیجی‌کالا این رویداد را به مناسبت معرفی خدمات و محصولات جدید خود در خانه کارمان لواسان با حضور مدیران زیر گروه‌های دیجی‌کالا و اهالی رسانه برگزار می‌کند.

دلیل نامگذاری این رویداد به رویداد «بر خط ایران»، توجه به اهمیت تنوع و پیچیدگی‌های ایران و پتانسیل‌های موجود در گوشه گوشه ایران برای خلق ارزش مشترک است.

رویداد بر خط ایران، در حالی برگزار می‌شود که پس از کاهش شدت همه گیری کرونا و انجام واکسیناسیون سراسری در کشور، امکان برگزاری رویدادهای حضوری مانند گذشته برقرار شده است. هدف اصلی دیجی‌کالا از برگزاری این رویداد معرفی بیشتر و بهتر خدمات و محصولات جدیدی است که از سال گذشته راه اندازی و پیاده سازی شده‌اند.

کسب‌وکارهای بومی و محلی، دیجی اکسپرس، پیندو، دیجی‌کالا جت و دیجی‌کالا مهر آخرین سرویس‌های راه اندازی شده در گروه دیجی‌کالا هستند که وجه مشترک همگی آنها ارائه خدمت به کاربران نهایی از ذی نفعان مختلف است.

رویداد بر خط ایران، با محوریت معرفی این پنج محصول برگزار می‌شود. همه این خدمات در راستای رسالت دیجی‌کالا برای پاسخ به نیازهای مشتریان متنوع و مختلف راه‌اندازی و پیاده سازی شده‌اند.

این رویداد فرصت مناسبی برای همه علاقه مندان دیجی‌کالا است تا با گروه دیجی‌کالا و سرویس‌های جدید آن بیشتر آشنا شوند. همچنین در این رویداد فرصت پرسش و پاسخ در مورد سرویس‌ها و محصولات جدید گروه دیجی‌کالا نیز فراهم است.

دیجی‌کالا از همه علاقه مندان و مخاطبان خود دعوت می‌کند تا رویداد بر خط ایران، را ساعت ۱۸ به صورت زنده از اینستاگرام دیجی‌کالا، همچنین صفحه آپارات دیجی‌کالا و صفحه اختصاصی این رویداد تماشا کنند.

به رویداد بر خط ایران وارد شوید

همچنین لوگوها، تصاویر و متون مربوط به هرکدام از این سرویس‌ها از لینک زیر قابل دریافت است:

بسته رسانه‌ای رویداد بر خط ایران
رویداد بر خط ایران
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه