قدردانی کوچک دیجی‌کالا از فداکاری بزرگ کادر درمان

۱۰ شهریور ۱۳۹۹ | ۱۴:۴۳ ۴ اسفند ۱۴۰۰ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

سال ۹۹ با بحرانی آغاز شد که سلامت مردم جهان را تهدید می‌کند و بیش از هر چیز افراد درگیر بخش سلامت و درمان تحت تأثیر این موضوع بحرانی و سخت قرار گرفتند. در سالی که تقریبا نیمی از آن را پشت سر گذاشته‌ایم، کادر درمان کشورمان شبانه روز در تلاش برای بهبود وضعیت سلامت جامعه بودند. آن‌ها در روزهای تعطیلات نوروز ۹۹، در شب و روزهای ماه رمضان و در تابستان گرم امسال فداکارانه در تلاش بودند تا به افرادی که درگیر همه‌گیری کوید ۱۹ شده‌اند، یاری برسانند. اما شاید یکی از روزها و شب‌های سخت آن‌ها شب و روز عاشورای امسال بود که با حزنی مضاعف به مأموریت خطیر خود ادامه دادند.

دیجی‌کالا به یاد شهدای سلامت که در ماه‌های گذشته برای مبارزه با همه‌گیری جهانی از جان خود گذشتند و برای قدردانی از بخشی از عزیزان کادر درمان در بیمارستان‌های سانتر کرونا در شهرهای مختلف ایران بسته‌هایی به رسم سپاس و قدردانی اهدا کرد. این بسته‌ها با هماهنگی و همکاری سازمان نظام پزشکی کشور به بیمارستان‌های کامکار قم، امام رضا مشهد، امین اصفهان، آیت‌الله روحانی بابل و رازی رشت در شب تاسوعای امسال، ارسال شد تا قدردانی کوچکی از فداکاری بزرگ کادر درمان کشور باشد.

برای سلامتی کادر درمان قهرمان کشور؛ پرستاران، پزشکان، بهیاران، نیروهای خدماتی و سایر عزیزانی که این روزها در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی کشور فداکارانه در خط مقدم مبارزه با کرونا ایستاده‌اند، دعا می‌کنیم. تمام مردم ایران سپاس‌گزار این عزیزان هستند و این بسته‌ها قدردانی کوچک و ناچیز دیجی‌کالا در مقابل این فداکاری بزرگ است.

دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar Hana

    لطفا پرداخت درب محل رو اوکی کنید من الان به خاطر این که پرداخت درب محل وجود نداره نمیتونم سفارش بدم