داینو کرایسیس احتمالا یکی از بازی‌های کلاسیک پلی‌استیشن پلاس خواهد بود

۸ خرداد ۱۴۰۱ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
بازی داینو کرایسیس

اگر بخواهیم در نظر بگیریم که بنر تبلیغاتی این سرویس در کنسول پلی‌استیشن ۵ معنایی دارد، احتمالاً بتوانیم بگوییم که بازی Dino Crisis که برای پلی‌استیشن ۱ عرضه شده است، یکی از بازی‌هایی خواهد بود که به بخش پریمیوم این سرویس خواهد آمد زیرا تصویر شخصیت رجینا (Regina) از این بازی در بنر تبلیغاتی این سرویس دیده می‌شود.

چند وقت پیش با راه‌اندازی سرویس پلی‌استیشن پلاس در آسیا فهرست اولیه آثار این سرویس در بعضی از کشورها مشخص شد. با وجود اینکه فهرست بازی‌های پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ۵ توجه‌های بسیاری را به خود جلب کرد اما فهرست بازی‌های کلاسیک که به نظر می‌رسید یکی از تمرکزهای سونی قبل از راه‌اندازی این سرویس بود، نتوانست انتظارات اولیه را برآورده کند و بعضی‌ها را حداقل با این فهرست اولیه ناامید کرد. با این حال، با توجه به بعضی از شواهد به نظر می‌رسد همچنان می‌توان به آینده‌ی بازی‌هایی کلاسیکی که برای این سرویس خواهند آورد، امید داشت.

اگر در کنسول پلی‌استیشن ۵ یک حساب کاربری در پلی‌استیشن نتورک (PSN) آسیا داشته باشید و وارد آن‌ شوید، می‌توانید با وارد شدن به بخش «کتابخانه‌ی بازی» (Game Library) و ورود به بخش پلی‌استیشن پلاس این بنر تبلیغاتی را ببینید. چندین کاربر مختلف هم در توییتر تأیید کرده‌اند که این بنر را مشاهده کرده‌اند.

ps plus dino crisis

با این حال، نکته‌ی اصلی اینجاست علیرغم اینکه رجینا از این بازی در بنر تبلیغاتی پلی‌استیشن پلاس جدید دیده می‌شود، بازی Dino Crisis در فهرست بازی‌های فعلی این سرویس حضور ندارد که این در نوع خود تعجب‌آور است. شاید سونی قصد دارد این بازی و بعضی از بازی‌های کلاسیک دیگر را زمانی که سرویس پلی‌استیشن پلاس در دیگر نقاط راه‌اندازی شدند، در دسترس مخاطبان قرار دهد.

اگر Dino Crisis برای این سرویس عرضه شود و همچون برخی از دیگر بازی‌های کلاسیک این سرویس از قابلیت تروفی هم پشتیبانی کند، می‌تواند بسیاری از طرفداران این بازی قدیمی کپکام که مدت‌هاست به فراموشی‌سپرده شده را به وجد آورد.

سرویس پلی‌استیشن پلاس جدید در تاریخ ۱۲ خرداد (۲ ژوئن) در ژاپن، ۲۳ خرداد (۱۳ ژوئن) در آمریکا و ۲ تیر (۲۳ ژوئن) در اروپا، و سایر نقاط راه‌اندازی خواهد شد.

منبع: Gematsu

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

دیجی‌کلاب
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه