بازی شبیه‌ساز فروشگاه Discounty در ۲۰۲۵ عرضه می‌شود؛ تریلر آن را ببینید

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
معرفی بازی Discounty

استودیوی Crinkle Cut Games اعلام کرده که بازی مدیریت فروشگاه Discounty برای پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس سری ایکس و اس و نینتندو سوییچ در کنار رایانه‌های شخصی در سال ۲۰۲۵ عرضه خواهد شد.

در صنعت بازی برخی از بازی‌‌ها ساخته شده‌اند که لحظات آرام‌بخشی را در میان روزمرگی و دغدغه‌ها فراهم کنند. این بازی قرار نیست موجودات عجیب و غریبی را برای کشتن با سلاح‌های مختلف در مقابل شما قرار دهند بلکه معمولا شامل سناریویی هستند که در آن به یک جزیره کوچک یا یک محله روستایی نقل مکان می‌کنید، سپس از مزرعه یا فروشگاه خود برای احیای آن استفاده می‌کنید و زندگی جدیدی را به یک شهر کوچک شیرین اما فراموش شده می‌بخشید. این سناریو در بازی جدید کمپانی PQube دیده می‌شود.

در این بازی وارد شهر بندری عجیب بلومکست می‌شوید، جایی که عمه شما مدیریت تنها سوپرمارکتش را به شما سپرده است. شما باید فروشگاه خود را طراحی و سازماندهی، سطوح سهام را مدیریت و در صندوق‌ها کار کنید و معاملات تجاری انجام دهید. ارتباط با افراد محلی نیز مهم است و بهتر است که کسب و کار خود را در حالی که پویایی‌های جامعه را دنبال می‌کنید، توسعه دهید. البته بهتر است بدانید که رشد سریع ممکن است که تعادل را در این جامعه فشرده به هم بزند.

همچنین باید بدانید که لومکستی‌ها با تازه واردان برخورد خوبی ندارند و باید به مرور اعتماد تولیدکنندگان را جلب کنید. فراتر از ساعات کاری منظم فروشگاه، از شما دعوت می‌شود تا مناطق لذت‌بخش شهر را کشف کنید و با ساکنان جذاب آن دوست شوید. ایجاد روابط با هر فردی در این شهر فقط مربوط به تجارت نیست بلکه فرصتی است که از آن می‌توانید برای کشف راز‌های مسحور‌کننده گذشته بلومکست استفاده کنید.

این بازی برای پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس سری ایکس و اس، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود. نسخه‌های فیزیکی بازی محدود به پلی‌استیشن ۵ و سوییچ خواهند بود.

منبع: Gematsu

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازیدیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما