بازی دیزنی Dreamlight Valley پایان تابستان عرضه می‌شود؛ تریلر جدید آن را ببینید

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
بازی Dreamlight Valley

کمپانی گیم‌لافت به تازگی تاریخ انتشار دسترسی زودهنگام (Early Access) به بازی شبیه‌ساز زندگی Dreamlight Valley را مشخص شده است.

این بازی مورد انتظار در تاریخ ۶ سپتامبر ۲۰۲۲ (۱۵ شهریور ۱۴۰۱) روی کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی قابل تجربه خواهد بود. در حالی که این اثر ماجراجویی پس از انتشار نسخه‌ی کامل به صورت رایگان در دسترس قرار خواهد گرفت، بازیکنان برای تجربه‌ی آن در تاریخ ذکر شده و به صورت دسترسی زودهنگام، باید یک Founder’s Pack را خریداری کنند. در حال حاضر قیمت این بسته مشخص نیست. البته کاربران سرویس گیم‌ پس می‌توانند این بازی را در زمان دسترسی زودهنگام بدون پرداخت هزینه‌ی اضافی تجربه کنند.

در بازی Dream Light Valley، شما باید با گروهی از قهرمانان و شخصیت‌های شرور دیزنی و پیکسار ارتباط برقرار کنید تا خاطرات گمشده‌شان را کشف کنید و رازهای دره را حل کنید. در واقع رویدادی با نام Forgetting باعث شده تا جهان را تاریکی فرا گیرد و شخصیت‌های مختلف، حافظه‌ی خود را از دست بدهند. در این میان می‌توانید دهکده‌ی رویایی خود را در چندین بیوم منحصربه‌فرد و با تعداد زیادی گزینه‌های سفارشی‌سازی برای شخصیت‌ها، خانه‌ها و غیره ایجاد کنید.

بازی Disney Dreamlight Valley

از شخصیت‌هایی که در این بازی وجود دارند می‌توان به آریل، شیرشاه، موآنا، میکی موس، وال‌ای، گوفی و… اشاره کرد. گفتنی است که در کنار ارتباط با این شخصیت‌ها و ایجاد رابطه‌ی دوستی، همچنین می‌توانید به انجام فعالیت‌هایی مانند ماهیگیری، پخت غذاهای لذیذ، کشاورزی و غیره بپردازید. در واقع این بازی همان چیزی است که طرفداران سبک شبیه‌ساز زندگی به دنبال آن هستند.

در تریلری که به تازگی از بازی منتشر شده، بسیاری از مناظر متنوع جهان، گروهی از شخصیت‌های آشنای دیزنی و پیکسار، ساخت‌ و‌ ساز‌های مختلف، ماهیگیری و دیگر مکانیک‌های این اثر نمایش داده شده و بازیکنان را تشویق می‌کند تا در حالی که در سراسر جهان بازی سیر می‌کنند، جادو را به دره‌ی دریم‌لایت بازگردانند و آن را از کابوسی که درگیرش شده نجات دهند.

بازی Dreamlight Valley در سال ۲۰۲۳ برای کنسول‌های نسل هشتم و نهمی ایکس‌باکس، پلی‌استیشن، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده را مشاهده کنید.

منبع: VGC

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما