آیا دنیای وایکینیگ‌ها مقصد بعدی Assassin’s Creed است؟

امیرحسین میرزایی ۱۸ فروردین ۱۳۹۸ | ۱۷:۴۹ ۱۹ فروردین ۱۳۹۸ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
بازی Assassin's Creed

شرکت بازی‌سازی یوبی‌سافت عادت دارد تا از بازی‌های بعدی خود، در بازی‌های فعلی‌اش بگوید؛ طوری که برای مثال در «سگ‌های نگهبان» یا همان Watch Dogs 2 درباره‌ی یک بازی علمی-تخیلی شنیدیم و در قسمت سوم مجموعه بازی‌های فرقه اساسین هم از اینکه قرار است به مصر و یونان برویم، خبردار شده بودیم. جدیدترین بازی یوبی‌سافت یعنی The Division 2 هم پر است از جزییات مختلف از بازی‌های یوبی‌سافت و یکی از آن‌ها، ظاهرا به قسمت بعدی مجموعه بازی Assassin’s Creed اشاره دارد.

چند هفته‌ای است که از عرضه‌ی The Division 2 می‌گذرد، ولی به تازگی بازی‌کننده‌ها یک پوستر جالب در بازی کشف کرده‌اند. یک پوستر در ساختمان Event Center محله‌ی Potomac بازی تصویری از یک وایکینگ را نمایش داده و با کلمه‌ی «ولهالا» (Valhalla) همراه شده است.

Assassin's Creed 2020 Vikings

نکته‌ی مهم اینجاست: وایکینگ داخل تصویر، یک جسم کروی به دست دارد و اگر کمی بیشتر دقت کنیم، متوجه می‌شویم که این جسم همان «سیب عدن» (Apple of Eden) مجموعه بازی‌های Assassin’s Creed است.

برای مقایسه، سیب عدن پوستر وایکینگ در دیویژن را کنار سیب عدن بازی Assassin’s Creed Odyssey ببینید:

Assassin's Creed 2020 Vikings

و این طور که به نظر می‌رسد، دنیای وایکینگ‌ها واقعا به عنوان مقصد بعدی مجموعه بازی‌های Assassin’s Creed انتخاب شده است. خبرگزاری کوتاکو، که چند وقتی است همه‌ی اطلاعاتی که منتشر می‌کند درست از آب در می‌آید، تایید کرده است که بازی بعدی فرقه اساسین به دنیای وایکینگ‌ها خواهد رفت.

طبق گفته‌ی شرکت یوبی‌سافت، در سال ۲۰۱۹ شاهد عرضه‌ی قسمت جدیدی در مجموعه فرقه اساسین نخواهیم بود و عرضه‌ی قسمت بعدی Assassin’s Creed برای سال ۲۰۲۰ برنامه ریزی شده است. شایعه‌ای که منبع آن را به خاطر نداریم، چند وقت پیش گفته بود که این بازی Assassin’s Creed Ragnarok نام دارد.

خبرگزاری کوتاکو تایید کرده است که امسال با بازی Watch Dogs 3 طرف خواهیم شد که قصه‌ی آن در انگلستان و در لندن رخ می‌دهد.

احتمالا نباید انتظار داشته باشیم که با یک بازی مثل God of War سال گذشته یا Hellblade: Senua’s Sacrifice طرف شویم. مجموعه بازی‌های فرقه اساسین، مخصوصا قسمت‌های جدید، آن‌قدر هم خالی از اتفاقات ماورایی و الهه‌های مختلف نیستند، ولی بررسی اساطیر نورس را باید به همان خدای جنگ بسپاریم و این فرقه اساسین جدید، احتمالا بیشتر به وایکینگ‌ها خواهد پرداخت تا اودین و ثور.

منبع: یوروگیمر

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۲ comment
 1. Avatar بابک

  راست میگیا

 2. Avatar امیدرضا

  فعلا چیز خواصی ازش بیرون نیومده فقط اینکه بازی بیشتر ماجراجویی و اکتشافی شده پس چیزایی مث علامت سوال از رو نقشه برداشته شده و کشف نقاط جدید به عهده بازیکن گذاشته شده؛

  اینجور که شایعات میگن نقشه به حکومت های مختلفی تقسیم شده که میتونیم شاهد بریتانیا، دانمارک، سوئد، نوروژ و فنلاند باشیم؛

  نقش افرینی که دیگه عضوی از بازی شده و مثل اینکه بیرون نمیاد ازش، قایق، عقاب ، نبرد دریایی و نبرد تسخیر هم داخل بازی هست.

  بازی رو هم که داره اقای اشرف اسماعیل میسازه همون طور که اقای حکیمی گفتن فقط وقتی بازی رو ایشون میسازن یه تغییر اساسی میکنه…

  از دید من بازی یه روند تکراری و خسته کننده به خودش گرفته، شاید، شاید، این دنیای وایکینگ به بازی یه رنگ و لعاب جدید بده که اینجوری که از از عکسای لو رفتش دیدم فکر نمیکنم اینجور باشه.