دوجا کت به شدت از سلاح‌های عجیب و غریب فورتنایت عصبانی است

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
دوجا کت

شاید ندانید ولی دوجا کت (Doja Cat) فقط یک خواننده‌ی رپ نیست و همچنین یک گیمر و به طور خاص، یکی از طرفداران بازی بتل رویال فورتنایت است و مانند بسیاری از طرفداران پروپاقرص این بازی، حساسیت زیادی در مورد جنبه‌های خاصی از آن دارد که اخیرا در توییتر خود آن‌ها را به اشتراک گذاشته است.

ابتدا گفتنی است که Chains of Hades یک سلاح مبارزه از راه نزدیک است که در فصل دوم از چپتر پنجم بازی معرفی شده است که آسیب نسبتا خوبی به دشمنان وارد می‌کند و همچنین از آن می‌توان برای کشیدن آیتم‌ها و سایر بازیکنان به سمت خود استفاده کرد که طبق گزارش بسیاری از بازیکنان از جمله دوجا کت، آسیب بیش از حدی وارد کرده و بازی را از تعادل خارج می‌کند. از طرفی Water Bending یک آیتم افسانه‌ای است که کاربران را قادر می‌سازد تا پرتابه‌های یخی قدرتمندی را به سمت بازیکنان دیگر بفرستند و همچنین توانایی بالا بردن میزان سلامتی را دارد.

دوجا کت که ظاهرا توسط فرد یا افرادی با این دو آیتم در بازی کشته شده است، در رشته توییت‌هایی عصبانیت خود را ابزار کرده و بیان کرده که فورتنایت بدون آن‌ها بسیار بهتر است و کاش بازی روی مهارت تیراندازی افراد تمرکز داشت. از طرفی افرادی که از این آیتم‌ها استفاده می‌کنند را با واژه‌های خوبی خطاب نکرده و از طرفی گفته که استفاده از آن‌ها خسته‌کننده است.

به نظر می‌رسد که سخنان دوجا بحث‌هایی را ایجاد کرده و ظاهرا بسیاری از بازیکنان با ارزیابی او موافق هستند، اما برخی مخالفت کرده و می‌گویند که Waterblending به طور خاص برای استفاده به صورت موثر نیاز به مهارت دارد. البته دوجا با تمام آیتم‌های افسانه‌ای جدید در فصل فعلی فورتنایت مخالفت نمی‌کند و ظاهرا با تاندربولت یا بال‌های ایکاروس نیز مشکلی ندارد.

در هر صورت باید دید که سازندگان فورتنایت اهمیتی به سخنان او می‌دهند یا خیر که البته بعید است زیرا اگر یک چیز باشد که فورتنایت از آن لذت ببرد، بحث و حاشیه حول محور آن است.

منبع: PCGamer

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازیبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما