آپدیت ۶.۶۶ بازی Doom Eternal حالت هورد را به بازی اضافه می‌کند

۱ شهریور ۱۴۰۰ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
بازی Doom Eternal

مراسم «کوایک‌کان» (Quake Con) امسال با خبرهای خوشحال‌کننده‌ای برای طرفداران بازی‌های شرکت بتسدا به‌خصوص بازی کوایک (Quake) همراه بود. علاوه بر معرفی ریمستر این شوتر اول‌شخص، شاهد معرفی یک آپدیت جدید برای بازی Doom Eternal بودیم که قرار است پاییز امسال برای تمامی پلتفرم‌ها منتشر شود و حالت جدید هورد (Horde) را به ارمغان می‌آورد و نسخه‌ی بازی را به ۶.۶۶ می‌رساند.

بزرگ‌ترین تغییر به‌روزرسانی ۶.۶۶ بازی Doom Eternal، افزودن حالت هورد (Horde) است که بر اساس گفته‌های توسعه‌دهندگان، جایگزین حالت تهاجم (Invasion) خواهد شد. حالت جدید فرصت مناسبی برای عاشقان بازی «دووم اترنال» است که جلوی امواج پی‌درپی شیاطین بایستید و برای دریافت امتیاز بالاتر، به آب‌وآتش بزنند. دریافت امتیاز بیشتر، به معنی دریافت محتوای جدید و چالش‌های تازه‌ است و همان‌طور که حدس می‌زنید، این بخش طوری طراحی‌شده تا بازیکنان بتوانند روزانه به تجربه‌ی آن بپردازند و بارها از فضا و المان‌های روگ‌لایک آن لذت ببرند.

قبل از آنکه درباره‌ی حالت هورد بشنویم، قرار بود حالت تهاجم که محتوایی مشابه بخش جدید داشت، منتشر شود؛ اما به نظر می‌رسد که توسعه‌دهندگان ایده‌های خود را در قالب این بخش سریع و نفس‌گیر گنجانده‌اند. یکی از ویژگی‌های حالت هورد، جنگیدن با اهداف و دشمنانی است که قدرت بسیار بالایی دارند؛ اما امتیاز بیشتری هم عاید بازیکن می‌کنند. هر چه وقت بیشتری را صرف نبردهای این بخش کنید، امتیاز و سطح شما بالاتر می‌رود و قادر به تجربه‌ی محتوای بیشتر و همچنین قرار گرفتن جلوی دشمنان قدرتمند‌تر خواهید بود. موسیقی هیجان‌انگیز، بخش مهمی حالت هورد بازی Doom Eternal به شمار می‌رود که باعث تزریق آدرنالین در رگ‌های شما می‌شود.

بازی دووم اترنال

به‌روزرسانی ۶.۶۶ بازی «دووم اترنال» با تغییرات مهمی در حالت نبرد (Battle Mode) همراه است و توسعه‌دهندگان بالاخره موفق شده‌اند تا بازیکنان هم‌سطح با توانایی‌های مشابه را جلوی همدیگر قرار دهند. یک محیط جدید به نام «قلعه» (Stronghold) به بازی اضافه‌شده و در صورتی‌ که نقشه‌های بازی تکراری شده‌اند، حال فرصت مناسبی است تا در فضایی کاملا جدید به نبرد علیه دشمنان تادندان‌مسلح بپردازید. بخش Master Level هم فراموش نشده و شاهد افزودن دو بخش جدید برای بازیکنان حرفه‌ای هستیم که به دنبال چالش اساسی در بازی می‌گردند. قرار است اطلاعات بیشتری از به‌روزرسانی ۶.۶۶ بازی Doom Eternal در هفته‌‌های آینده منتشر شود.

خبر خوب برای مالکان کنسول نینتندو سوییچ، انتشار بخش دوم محتوای الحاقی «خدایان عهد عتیق» (The Ancient Gods) است که روز پنج شهریور در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت و بالاخره امکان راندن تمام شیاطین را از دنیا خواهید داشت. هر دو قسمت این محتوای الحاقی داستانی، برای پلتفرم‌های دیگر منتشر شده و برای اولین بار در دسترس کاربران نینتندو هم قرار خواهد گرفت. در حال حاضر تاریخ انتشار دقیق آپدیت جدید «دووم اترنال» مشخص نیست و تنها پاییز امسال به‌عنوان زمان انتشار اعلام‌شده است.

منبع: PCGamesN

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

دیجی‌کلاب
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه